Pieczątki Warszawa

Automaty samotuszujące Trodat Printy 4.0Pieczątki Warszawa w Max możesz wykonać w trybie ekspresowym, nawet od reki.Zajmujemy  się wyrobem pieczątek od 1995 roku . Dzięki zastosowaniu techniki grawerowania laserem  oferujemy najwyższej jakości pieczątki zarówno automatyczne jak i na stemplu drewnianym.  Posiadamy w ciągłej sprzedaży ponad 80 modeli automatów firm Wagraf, Colop, Trodat, 100 typów kołków drewnianych, 40 kolorów tuszu standardowego, tusze specjalistyczne do  nietypowych zastosowań. Oferujemy fachowe doradztwo, projektowanie, pomagamy w wyborze.

Pieczątki Warszawa od ręki

Dzięki zastosowaniu techniki grawerowania laserem możemy wykonać standardowej wielkości pieczątkę w 5 minut od zatwierdzenia projektu. Usługa ekspresowego  wyrobu pieczątek w Warszawie dostępna jest w wypadku osobistego odbioru w siedzibie naszej firmy  przy ul. Szyszkowej 21/23 w godzinach 8:00-16:00.  W wypadku zamówienia  większej liczby pieczątek lub gdy laser wykonuje wcześniejsze zamówienia termin może ulec wydłużeniu.   Nie muszą Państwo martwić się o jakość pieczątek wykonanych w usłudze od reki, gdyż grawerowanie laserowe gwarantuje  najwyższa dostępność jakość odbicia niezależnie od trybu wykonania.

Pieczątki firmowe

Pieczątka z logo firmy na stemplu Wykonujemy pieczątki firmowe zarówno standardowe  jak i nietypowe. Oferujemy szeroką gamę automatów samotuszujących znanych firm: Wagraf, Colop, Trodat,  stempli drewnianych i rozwiązań mobilnych (pieczątek kieszonkowych). Pomożemy Państwu w doborze odpowiedniej treści, dostosowaniu nośnika do Państwa potrzeb, zaprojektujemy Państwa pieczątkę i wykonamy ją z najwyższą starannością w  jak najkrótszym terminie.  Oferujemy zarówno typowe pieczątki firmowe służące do  ewidencji dokumentacji jak i  nietypowe pieczątki z logo, pieczątki wielokolorowe, pieczątki  do znakowania toreb, itp.

Pieczątki imienne,  z uprawnieniami, faksymile

Pieczątka faksymile w dwóch kolorach

Pieczątka faksymile kolorowa

Pieczątki imienne stanowią ważny element wyposażenia każdego biura. Wykonujemy je zarówno w automatach samotuszujących  jak i – dla osób potrzebujących rozwiązań kompaktowych – w  rozmiarach kieszonkowych .  Mogą Państwo wybierać w szerokiej ofercie  kolorystycznej (nie tylko samych modeli, ale także dostępnych kolorów tuszu ). Wykonujemy również wszelkiego rodzaju pieczątki  z uprawnieniami: elektrycznymi, budowlanymi, itp.  W naszej ofercie pieczątek Warszawa nie brakuje także rozwiązań mniej typowych – pieczątek z podpisem- faksymile.  Możemy je wykonać zarówno w oparciu o przesłany nam skan , jak i w usłudze pieczątki Warszawa od ręki ( składają Państwo podpis w siedzibie naszej firmy i po chwili otrzymują gotową pieczątkę). Pieczątka z podpisem może być wykonana także w opcji wielokolorowej: podpis w jednym kolorze, pozostała treść w innym

Pieczątki księgowe, tabelaryczne

Mogą Państwo skorzystać zarówno z bogatej bazy gotowych wzorów pieczątek księgowych (które oczywiście można dowolnie modyfikować) jak i zamówić pieczątkę według przesłanych nam wytycznych. Przed wykonaniem  prześlemy  mailem wzór do akceptacji. Dzięki  najszerszej ofercie  pieczątek automatycznych jak i stempli drewnianych  z pewnością znajdziemy  optymalne rozwiązanie. Tylko u nas wykonają Państwo stempel o wymiarach do 15×20 cm lub 12×24 cm. Posiadamy także pieczatki z najczęściej używanymi hasłami: zapłacono gotówką, zapłacono kartą, wpłynęło, przelew, zaksięgowano, wydano, itp.

Datowniki, numeratory

Numerator samotuszującyPosiadamy w ciągłej sprzedaży także niezwykle pomocne w każdym biurze datowniki i numeratory. Mogą Państwo zaopatrzyć się u nas zarówno w datowniki standardowe jak i rozwiązania mniej typowe: datowniki z  gotowymi hasłami, z dodatkowym tekstem, z logo,  podwójna datą czy podziałką godzinową.   W wypadku numeratorów mogą państwo zamówić zarówno  ręczne na stemplu , w automatach samotuszujących , z możliwością umieszczenia dodatkowego tekstu jak  numeratory automatycznie przestawiające  cyfry.

Pieczątki -Stemple

Stempel duży kołyska

Pieczątka do toreb na kołku – kołysce

Posiadamy w ofercie ponad 100 modeli stempli drewnianych zarówno płaskich jak i w formie kołyski . Mogą Państwo u nas zakupić kołki okrągłe ( do średnicy 100 mm), kwadratowe ( do wymiaru 148×148 mm), prostokątne (do wymiaru 148×198 mm lub 118×238 mm).  Do każdego stempla posiadamy odpowiednią poduszkę na tusz. Do stempli standardowych ( do wymiaru 15×8 cm) oferujemy zarówno poduszki plastikowe już wypełnione tuszem lub puste, jak i  ekskluzywne poduszki drewniane. W wypadku dużych pieczątek oferujemy największe na rynku poduszki drewniane do tuszu zwykłego i tuszów specjalistycznych . Dzięki  technice laserowej i  dopasowaniu parametrów graweru  do konkretnej wielkości i  typu pieczątki zapewniamy zawsze najwyższa jakość odbicia . Stemple drewniane doskonale sprawdzają się do dużych pieczątek księgowych , prezentacji logo czy pieczątek graficznych stosowanych do nadruku na torbach papierowych. W sprzedaży posiadamy także duży wybór tuszów standardowych ( do papieru zwykłego ) jak i specjalistycznych : szybkoschnących ,  wodoodpornych , do powierzchni niewchłaniających , tusz widoczny tylko  w świetle UV  i inne nietypowe rozwiązania.

Pieczątki Warszawa- jak do nas dotrzeć

Jeśli  znajdują się Państwo w dzielnicach: Włochy, Ochota, Ursus lub w miejscowościach: Raszyn, Janki, Piastów, Pruszków dojazd do naszej siedziby zajmie dosłownie chwilkę.  Poniżej prezentujemy mapę dojazdu:

Zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Szyszkowej 21/23  od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Mogą Państwo skontaktować się z nami telefonicznie pod numerami: 22 868 36 10 lub 505 797 100 ewentualnie całodobowo wysyłając maila na adres: biuro@maxsc.com.pl. Zapraszamy także do zakupu pieczątek online

Działamy na rynku od 1995 roku . Cieszymy się dużym zaufaniem naszych klientów. Poznaj ich opinie klikając na link poniżej :

Opinie w Google Map na temat  Max pieczątki Warszawa