PIECZĄTKA PIELĘGNIARKI I POŁOŻNEJ – NA KAŻDĄ KIESZEŃ

Pieczątka pielęgniarska

Obecnie obowiązujące przepisy nakładają na pielęgniarkę/pielęgniarza obowiązek posiadania pieczątki. Zakres informacji identyfikujących zawartych na pieczątce reguluje rozporządzanie Ministra Zdrowia z dn. 21 12 2010 r. Pieczątka pielęgniarki powinna zawierać imię i nazwisko, tytuł zawodowy i specjalności oraz numer prawa do wykonywania zawodu. Z uwagi na fakt, iż pieczątka nie jest przypisana do konkretnego stanowiska i jednostki służby zdrowia lecz do osoby, najczęściej obowiązek wykonania pieczątki i jej koszt obciąża samą pielęgniarkę/pielęgniarza. Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu i zapotrzebowaniu na pieczątki dla pielęgniarek oferujemy specjalne rabaty na tego typu usługę. Dlatego prosimy o przesyłanie zapytań o wycenę ze wskazaniem, iż chodzi o pieczątkę dla pielęgniarki (pielęgniarza).

Pieczątka dla pielęgniarki/pielęgniarza – jak zamówić

Dla Państwa wygody oferujemy możliwość złożenia zamówienia drogą mailową. Po zaakceptowaniu wyceny przesyłamy projekt, a następnie przystępujemy do realizacji zamówienia. Z uwagi na specyfikę pieczątki wymagane jest przesłanie skanu prawa do wykonywania zawodu lub jego okazanie przy odbiorze zamówienia. W zamówieniu należy podać dane, które powinny się na niej znaleźć, wybrać rodzaj nośnika (pieczątka automatyczna, pudełko metalowe, plastikowe, pocket stamp czy mouse 20) oraz wybrać kolor tuszu (standardowy: czarny, granatowy, zielony, czerwony lub niestandardowy: różowy, żółty, brązowy, pomarańczowy, burgund).

Pieczątki pielęgniarskie – wycena, promocje

Zachęcamy Państwa do składania wspólnych zamówień z określonego oddziału/jednostki. W ten sposób będziemy mogli zaoferować jeszcze korzystniejsze rabaty i promocje. Im większe jednorazowe zamówienie, tym niższa cena jednostkowa pieczątki.

Pieczątki pielęgniarskie – wygląd

Pieczątka pielęgniarska musi spełniać kilka zasadniczych warunków. Powinna być mała, prosta w obsłudze i tania. Poniżej znajdą Państwo najbardziej typowe nośniki spełniające wymienione warunki.
Automat samotuszujący Wagraf Automat samotuszujący jest najłatwiejszy i najwygodniejszy w użytkowaniu. Dodatkowo automaty Wagraf posiadają specjalną zaślepkę, która doskonale sprawdza się w czasie transportu: zapobiega ubrudzeniu tuszem oraz zmniejsza gabaryty pieczątki. Zapas tuszu pozwala na tysiące użyć oraz może także zostać samodzielnie uzupełniony. Taka pieczątka pielęgniarska łączy niewielkie gabaryty z niską ceną i wygodą użytkowania.

Pieczątka pielęgniarska Mouse Stamp 20


Mouse stamp 20 choć nie jest pieczątka automatyczną, doskonale nadaje się do zastosowania w wypadku pieczątki pielęgniarskiej. Łączy prostotę użytkowania, nowoczesny design i małe gabaryty. Doskonale zabezpiecza także przed przypadkowym ubrudzeniem tuszem. Szeroka gama kolorystyczna oraz możliwość zastosowania tuszu w kolorach niestandardowych sprawia, że dla wielu klientów stanowi niezastąpiony nośnik pieczątki pielęgniarskiej. Należy jednak pamiętać, iż nie jest to pieczątka automatyczna (po 1-2 aplikacjach należy ją zamknąć i otworzyć ponownie aby uzyskać wyraźne odbicie).

Pieczątka pielęgniarska nr 26 lub 27


Pudełka nr 26 lub 27 są najmniejszymi dostępnymi na rynku nośnikami możliwymi do zastosowania dla pieczątki pielęgniarskiej. Podstawowym ich atutem są niewielkie rozmiary, wygoda użytkowania oraz dobra jakość odbicia. Nie jest to jednak pieczątka automatyczna, po 1-2 przystawień należy ją ponownie zamknąć, co pozwoli na ponowne zatuszowanie.