Pieczątka z logo

Pieczątka firmowa może stać się już dziś doskonałym narzędziem promocji Państwa firmy. Dzięki zastosowaniu technologii grawerowania laserowego, w oparciu o wieloletnie doświadczenie doradzimy najlepsze rozwiązanie, wykonamy projekt i  zrealizujemy zlecenie nawet w trybie ekspresowym – od ręki.

pieczątki firmowe online

Pieczątki firmowe  to podstawa w każdej firmie . Dowiedz się jakie dane warto umieścić, sprawdź nasze wzory, zaproponuj własny, zamów online.

Faksymile

Torby i kartony papierowe to nie muszą być tylko ekologicznym trendem lub wymogiem prawnym. Ożyw je dzięki naszym stemplom. 40 kolorów tuszu i 50 modeli do twojej dyspozycji w wymiarze do 20×15 cm.

stempel do toreb i kartonów

Nie lubisz nudy i rutyny ? Włącz kolor w swoich pieczątkach.  technologia laserowa i 40 kolorów tuszu to gwarancja najwyższej jakości i niezwykłego efektu.

Czy warto umieszczać logo na pieczątce?

Odpowiedź jest prosta- warto. Największa zaletą jest oczywiście zwiększenie świadomości marki.  Logotyp powinien pojawiać się  na możliwie największej liczbie oficjalnych dokumentów,  w ten sposób bowiem utrwala się w pamięci klientów. Pieczątka jest często niedocenianym nośnikiem  tego typu grafiki, choć sprawdzi się w tej roli doskonale.

Typowe i niestandardowe zastosowania pieczątek z logo:

Zamawianie pieczątki lub stempla z logo krok po kroku

  • treść: zastanów się nad treścią pieczątki w oparciu o to gdzie będzie stosowana i jaka będzie jej funkcja. Inne dane zawrzesz na pieczątce imiennej, inne na stemplu do toreb. Pieczątka może też zawierać wyłącznie logo
  • dobierz wielkość: istotny etap, w którym warto zastanowić się gdzie pieczątka będzie stosowana (musi mieścić się w polu przeznaczonym na jej przystawienie), ile treści zwiera oraz jak szczegółowe jest logo ( ogólna zasada: im więcej szczegółów, tym większy wymiar)

Jak przesłać logo ?

Do wykonania pieczątki z wysokiej jakości odbiciem niezbędny jest plik wektorowy. Najczęściej są pliki z następującymi rozszerzeniami: .cdr .eps, .ai, .pdf, svg. Proszę pamiętać, iż pliki .jpg, .bmp, .gif zawierają grafikę bitmapową (taką, której nie da się łatwo edytować) i ich wykorzystanie na pieczątce wymaga najczęściej obróbki graficznej, która jest dodatkowo płatna.

Jakie logo można umieścić , jakie należy uprościć

Nie każde logo można umieścić na pieczątce. Proszę pamiętać, iż zastosowanie tuszu niesie ze sobą pewne ograniczenia: na pieczątce nie da się odwzorować w sposób widoczny efektu przejścia tonalnego i subtelnych różnic między podobnymi kolorami. Należy także brać pod uwagę, iż dla zachowania szczegółów logo nie może być zbyt małe. Dlatego do pieczątek ze skomplikowaną grafiką używa się większych automatów. Za samo umieszczenie na pieczątce znaku firmowego nie pobieramy dodatkowych opłat. Ewentualna dopłata dotyczy tylko przypadków przesłania grafiki niezgodnej z przedstawionymi wcześniej wytycznymi (nie jest to grafika wektorowa lub czcionki nie zostały zmienione na krzywe, ewentualnie przesłane zostały w niestandardowym formacie).
Istnieje kilka podstawowych sposobów prezentacji logo na pieczątce. W każdym projekcie bierzemy pod uwagę wiele czynników: rozkład tekstu, proporcje logo, wielkość automatu samotuszującego, w którym pieczątka ma zostać umieszczona oraz sugestie klienta. Poniżej przedstawiamy przykładowe wzory pieczątek z logo:

Przykładowe nasze realizacje: