Pieczątki z logo2018-08-16T08:30:53+00:00

Oceń stronę

 
4.5330

PIECZĄTKA Z LOGO W LASEROWEJ JAKOŚCI

Pieczątki z logo

Pieczątki od ręki – grawerowane laserem

Pieczątka firmowa może stać się już dziś doskonałym narzędziem promocji Państwa firmy. Dzięki zastosowaniu technologii grawerowania laserowego w Max s.c. można wykonać pieczątki o doskonałym odwzorowaniu nawet niezwykle skomplikowanych grafik. Wykorzystując występowanie stempla na praktycznie każdym dokumencie firmowym, można znacząco zwiększyć rozpoznawalność marki wśród klientów.
Jeśli więc posiadają Państwo logo, warto pomyśleć o umieszczeniu go na pieczątce firmowej.

O czym warto pamiętać przy tworzeniu pieczątki z logo? Po pierwsze: proszę przesłać plik, który będzie można wykorzystać do wyrobienia pieczątki. Najlepiej, aby był to plik zawierający grafikę wektorową (nie bitmapową). Oznacza to najczęściej pliki z następującymi rozszerzeniami: .cdr .eps, .ai, .tif, .psd.
Proszę pamiętać, iż pliki .jpg, .bmp, .gif zawierają grafikę bitmapową (taką, której nie da się łatwo edytować) i ich wykorzystanie na pieczątce wymaga najczęściej obróbki graficznej, która jest dodatkowo płatna.
Nie każde logo można umieścić na pieczątce. Proszę pamiętać, iż zastosowanie tuszu niesie ze sobą pewne ograniczenia: na pieczątce nie da się odwzorować w sposób widoczny efektu przejścia tonalnego i subtelnych różnic między podobnymi kolorami. Należy także brać pod uwagę, iż dla zachowania szczegółów logo nie może być zbyt małe. Dlatego do pieczątek ze skomplikowaną grafiką używa się większych automatów. Za samo umieszczenie na pieczątce znaku firmowego nie pobieramy dodatkowych opłat. Ewentualna dopłata dotyczy tylko przypadków przesłania grafiki niezgodnej z przedstawionymi wcześniej wytycznymi (nie jest to grafika wektorowa lub czcionki nie zostały zmienione na krzywe, ewentualnie przesłane zostały w niestandardowym formacie).
Istnieje kilka podstawowych sposobów prezentacji logo na pieczątce. W każdym projekcie bierzemy pod uwagę wiele czynników: rozkład tekstu, proporcje logo, wielkość automatu samotuszującego, w którym pieczątka ma zostać umieszczona oraz sugestie klienta. Poniżej przedstawiamy przykładowe wzory pieczątek z logo:

Zadzwoń: 505 797 100