Formularz zamówienia pieczątek online

Pieczątka z logo

Pieczątka firmowa może stać się już dziś doskonałym narzędziem promocji Państwa firmy. Dzięki zastosowaniu technologii grawerowania laserowego, w oparciu o wieloletnie doświadczenie doradzimy najlepsze rozwiązanie, wykonamy projekt i  zrealizujemy zlecenie nawet w trybie ekspresowym – od ręki.

stempel z logo

Pieczątki firmowe  to podstawa w każdej firmie . Dowiedz się jakie dane warto umieścić, sprawdź nasze wzory, zaproponuj własny, zamów online.

Faksymile

Torby i kartony papierowe to nie muszą być tylko ekologicznym trendem lub wymogiem prawnym. Ożyw je dzięki naszym stemplom. 40 kolorów tuszu i 50 modeli do twojej dyspozycji w wymiarze do 20×15 cm.

stempel do toreb i kartonów

Nie lubisz nudy i rutyny ? Włącz kolor w swoich pieczątkach.  technologia laserowa i 40 kolorów tuszu to gwarancja najwyższej jakości i niezwykłego efektu.

Jak przesłać logo ?

Do wykonania pieczątki z wysokiej jakości odbiciem niezbędny jest plik wektorowy. Najczęściej są pliki z następującymi rozszerzeniami: .cdr .eps, .ai, .pdf, svg. Proszę pamiętać, iż pliki .jpg, .bmp, .gif zawierają grafikę bitmapową (taką, której nie da się łatwo edytować) i ich wykorzystanie na pieczątce wymaga najczęściej obróbki graficznej, która jest dodatkowo płatna.

Jakie logo można umiescić , jakie należy uprościć

Nie każde logo można umieścić na pieczątce. Proszę pamiętać, iż zastosowanie tuszu niesie ze sobą pewne ograniczenia: na pieczątce nie da się odwzorować w sposób widoczny efektu przejścia tonalnego i subtelnych różnic między podobnymi kolorami. Należy także brać pod uwagę, iż dla zachowania szczegółów logo nie może być zbyt małe. Dlatego do pieczątek ze skomplikowaną grafiką używa się większych automatów. Za samo umieszczenie na pieczątce znaku firmowego nie pobieramy dodatkowych opłat. Ewentualna dopłata dotyczy tylko przypadków przesłania grafiki niezgodnej z przedstawionymi wcześniej wytycznymi (nie jest to grafika wektorowa lub czcionki nie zostały zmienione na krzywe, ewentualnie przesłane zostały w niestandardowym formacie).
Istnieje kilka podstawowych sposobów prezentacji logo na pieczątce. W każdym projekcie bierzemy pod uwagę wiele czynników: rozkład tekstu, proporcje logo, wielkość automatu samotuszującego, w którym pieczątka ma zostać umieszczona oraz sugestie klienta. Poniżej przedstawiamy przykładowe wzory pieczątek z logo:

Zalety pieczątek z logo i przykładowe zastosowania:

Największa zaletą jest oczywiście zwiększenie świadomości marki.  Logotyp powinien pojawiać się  na możliwie największej liczbie oficjalnych dokumentów,  w ten sposób bowiem utrwala się w pamięci klientów.

Typowe i niestandardowe zastosowania pieczątek z logo:

  • pieczęć firmowa: najpopularniejsza, często wykorzystywana,  więc stanowi oczywisty wybór
  • stempel do toreb i kartonów: to doskonały sposób na tani i ciekawy nadruk
  • suche stemple: sposób na zabezpieczenie dokumentów i nadanie im niepowtarzalnego wyglądu
  • pieczątki imienne/stanowiskowe
  • stemple do laku/referentki
  • datowniki wpływu (potwierdzające dostarczenie dokumentów i przesyłek)

Przykładowe nasze realizacje: