DYPLOMY, TROFEA, TABLICZKI – GRAWER LASEROWY


Trofea, dyplomy

W trosce o zapewnienie jak najszerszej oferty i w odpowiedzi na zapotrzebowanie ze strony klientów uzupełniliśmy nasz asortyment także o trofea i dyplomy . Dzięki zastosowaniu techniki grawerowania laserem możemy zapewnić niedostępną do tej pory precyzję wykonania, możliwość personalizacji i co najważniejsze – niezwykle krótki termin realizacji. Dzięki zastosowaniu bogatej gamy kolorystycznej laminatów (podłoża dyplomu) możliwe jest stworzenie niezwykle efektownych, niestandardowych i niesztampowych dyplomów, podziękowań. Podkłady drewniane zapewnią, iż dyplomy i trofea nabiorą ekskluzywnego wyglądu, stając się doskonałą pamiątką oraz elegancką wizytówką Państwa firmy. Możliwość łączenia różnych podkładów i nadania im dowolnych kształtów oraz doskonała jakość i wysoka trwałość to kolejne atuty wykorzystania techniki grawerowania laserem. Dodatkowo wygrawerowane laserem dyplomy można zamocować na podkładach drewnianych stojących lub wiszących. W ofercie mamy do wyboru różne wzory i wielkości podkładów drewnianych. Dyplomy możemy przygotować także w formie laminatu, który można zamocować w typowej ramie. Z uwagi na szeroką ofertę i znaczące różnice w czasie produkcji trofea i dyplomy wyceniane są indywidualnie . Cena zależna jest od wielkości, nakładu ( ilości zamawianych jednocześnie sztuk ) oraz stopnia skomplikowania.

Trofea, dyplomy , tablice z laminatów w wielu kolorach

Technika grawerowania laserem zapewnia bardzo precyzyjne cięcie materiałów. Dlatego możliwe jest połączenie laminatów o różnej kolorystyce i strukturze ( laminaty szczotkowane z tradycyjnymi  i przemysłowymi ), co gwarantuje uzyskanie ciekawego efektu.  Tablice z laminatów w kilku kolorach możemy wykonać w wersji z podkładem drewnianym lub bez niego. Tabliczki wykonywane są z laminatu 1,5 mm.  W chwili obecnej dysponujemy paletą ponad 20 kolorów.  Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt w sprawie dostępności określonych kolorów.  Poniżej prezentujemy przykładowe realizacje:

Tabliczka grawerowana wielokolorowa

Dyplomy z nadrukiem w pełnym kolorze

Miło nam zakomunikować, iż w naszej ofercie dostępne są już dyplomy kolorowe na podkładach drewnianych. Dzięki technice nadruku Luxor Jet możliwe stało się wykonanie pełno-kolorowego zadruku o fotograficznej jakości. Można je zamontować na dowolnym dostępnym w naszej ofercie podkładzie drewnianym. Istnieje możliwość zamówienia nawet 1 szt. dyplomu. Jeśli posiadają państwo własny projekt prosimy o jego przesłanie w pliku z grafiką wektorową lub bitmapami dobrej jakości i czcionkami zmienionymi na krzywe (akceptowane pliki to : .cdr, .ai, .eps, .pdf)

Dostępne podkłady drewniane

W sprzedaży posiadamy następujące podkłady drewniane:

Podkład połysk brąz 200×150

Podkład brąz mat 200×150
Podkład brąz mat 255×200 mm
Podkład brąz mat 230×305 mm

Podkład jasny naturalny dąb 210×290 mm
Podkład jasny naturalny dąb 170×200

podkład fala mahoń 205x140x50

Podkład tarcza brąz mat 250×180
Podkład tarcza brąz mat 254×305

Wszystkie podkłady drewniane zaopatrzone są z tyłu w otwory do mocowania w pionie lub poziomie. Dodatkowo do podkładów kwadratowych i prostokątnych można zamontować nóżkę (efekt końcowy widać na zdjęciu poniżej)

Blachy ozdobne

Poszerzyliśmy naszą ofertę o blachy ozdobne , które można grawerować laserowo . Dzięki temu otrzymają Państwo prestiżowy produkt doskonale prezentujący się na każdym podłożu. Zastosowanie lasera umożliwia wykonanie nawet 1 szt. dyplomu w bardzo krótkim czasie. Grawer ma charakter bardzo trały, wykonany jest w jednym kolorze – złotym lub srebrnym w zależności od konkretnie wybranego rodzaju blachy. Istnieje możliwość wygrawerowania nie tylko tekstu, ale także elementów graficznych, w tym także zdjęć. Przykładowe realizacje znajdą państwo w galerii poniżej

Zdjęcia grawerowane w pleksi

Zdjęcie grawerowane w pleksi z podkładem

Dzięki zastosowaniu specjalistycznego oprogramowania zoptymalizowanego do współpracy z laserem grawerującym mamy możliwość zaproponowania Państwu usługi grawerowania zdjęcia w pleksi. Produkt charakteryzuje się doskonałym odwzorowaniem nawet drobnych szczegółów. W połączeniu z podkładami drewnianymi , szczególnie ciemnymi daje możliwość stworzenia ekskluzywnego dyplomu , ciekawej pamiątki z wakacji czy oryginalnego prezentu.

Tabliczki okolicznościowe

Laminaty grawerskie doskonale nadają się do ozdobienia ekskluzywnych prezentów, podarków firmowych, obrazów, itp. Dzięki wysokiej jakości graweru, możliwości wycięcia dowolnego kształtu i szerokiej gamie kolorystycznej podkładów doskonale sprawdzają się one we wszystkich wspomnianych wcześniej zastosowaniach. W razie potrzeby niewielką tabliczkę możemy wykonać nawet w trybie ekspresowym, od ręki. Tabliczki okolicznościowe doskonale sprawdzają się w wypadku prezentów komunijnych, obrazów, grafik, ekskluzywnych pamiątek, prezentów. Tabliczka z dedykacją nadaje prezentom bardziej osobisty wymiar i jest doskonałym sposobem na upamiętnienie ważnego momentu.

Dostępne materiały i podłoża

Istnieje możliwość wykonania dyplomów, certyfikatów i tabliczek na wielu różnych materiałach . Do państwa dyspozycji są laminaty nawet w 12 kolorach ( szarym, srebrny szczotkowany , złoty , złoty szczotkowany, czarny, czerwony, zielony, niebieski, żółty, pomarańczowy, biały, brązowy), pleksi bezbarwna, pleksi z fluorescencyjnymi krawędziami, aluminium anodowane(czerwone, niebieskie, pomarańczowe, czarne). Istnieje możliwość łączenia kilku rodzajów podłoża dla nadania dyplomom niepowtarzalnego wyglądu.

Wycena

Z uwagi na spersonalizowany charakter, duże możliwości wyboru materiału i różnice w stopniu skomplikowania projektu oraz wielkości jednorazowego zamówienia wyceny dokonujemy indywidualnie. W wypadku małych tabliczek z dedykacjami możliwe jest wykonanie ich od ręki ( jeśli nie zawierają dodatkowych grafik, a jedynie tekst). Minimalny koszt wykonania graweru to 20 zł+vat. Koszt dyplomu/tabliczki jest zależny od wielkości, stopnia skomplikowania, wielkości grawerowanego pola. Istnieje możliwość wykonania dyplomów i certyfikatów na drewnianym podkładzie ( dostępne są w kilku wzorach i kolorach). Poniżej znajda Państwo link do cennika grawerowanych dyplomów: Cennik grawerowania laserem

Jak zamówić

Zamówienia można dokonać osobiście, w siedzibie naszej firmy lub drogą mailową. W drugim wypadku należy przesłać dokładny tekst , który ma się znaleźć na tabliczce, jej wielkości , ewentualnie dodatkowe informacje jak : kolor laminatu, kształt, dodatkowe elementy graficzne. Bezpłatnie umieszczamy grafikę przesłaną w postaci wektorowej z czcionkami zamienionymi na krzywe( pliki .cdr , eps lub .ai ). Jeśli dysponują Państwo jedynie plikami z grafiką bitmapową (.jpg, .bmp ) prosimy także o jego przesłanie, co umożliwi nam dokonanie wyceny.
Jeśli nie posiadają Państwo pliku z grafiką prosimy w mailu opisać ją z podaniem możliwie dużej liczbny detali. Ułatwi to zarówno dokonanie wyceny jak i skróci czas oraz zmniejszy koszt wykonania ( jeśli na tabliczce ma się znaleźć pies, można podać jego rasę, cechy specyficzne, pozę, itp.)

Nasze przykładowe realizacje: