SZABLONY DO MALOWANIA – W MAX OTRZYMASZ DOSKONAŁEJ JAKOŚCI SZABLON WYCINANY LASEROWO TAKŻE W TRYBIE EKSPRESOWYM

Szablony wycinane laserem

Szablony wykonywane techniką grawerowania laserowego cechuje najwyższa precyzja cięcia, szybkość oraz wysoka jakość wykonania. Istnieje możliwość wycięcia szablonu w trybie ekspresowym – od ręki. Szablony wykonujemy ze specjalnego laminatu grawerskiego dostępnego w dwóch grubościach : 0,8 mm i 1,6 mm. Jest on elastyczny, co umożliwia dostosowanie szablonu do podłoża. W razie potrzeby laminat można czyścić szmatką nasączoną rozcieńczalnikiem uniwersalnym (nitro).

Szablony malarskie – projekt i wycena

Zaprojektowanie szablonu wymaga zastosowania czcionki z wycięciami ( nazwa kroju: stamp) w celu uniknięcia wykrojenia środków liter (A,O,P,R,Q,B,D) Jeśli posiadają Państwo własny projekt należy przesłać go w postaci grafiki wektorowej z czcionkami zamienionymi na krzywe (pliki .cdr, .eps, ai , tif bez kompresji). Wycena następuje po otrzymaniu pliku, na podstawie oszacowania czasu pracy lasera. Po akceptacji wyceny przystępujemy do realizacji zamówienia.
MINIMALNA WARTOŚĆ ZLECENIA TO 20 ZŁ NETTO.
maksymalny rozmiar szablonu to 600 mm x 300 mm

Przykładowy, prawidłowo zaprojektowany szablon powinien wyglądać następująco:

W wypadku zastosowania czcionki bez przerw szablon po wycięciu będzie wyglądał następująco:

Szablony graficzne

blank

Szablony alfanumeryczne to tylko część naszej oferty. Istnieje również możliwość wykonania szablonów graficznych. Szablon graficzny grawerowany laserem wymaga specjalnego projektu, w którym podobnie jak w wypadku liter i cyfr nie ma pól zamkniętych, w których znajdowałyby się dodatkowe elementy. Jeśli posiadają Państwo grafikę, która miałaby stanowić podstawę wykonania szablonu, nasi graficy mogą ją przystosować tak, aby mogła zostać wycięta. Jest to usługa dodatkowo płatna, a cena zależna jest od stopnia skomplikowania grafiki. Gotowe wzory szablonów prosimy przesyłać w pliku z grafika wektorową i czcionkami zmienionymi na krzywe. Koszt samego szablonu zależny jest od jego powierzchni i stopnia skomplikowania. Istnieje możliwość laserowego wycięcia szablonu o powierzchni do 600×300 mm. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych realizacji:

Szablony wycinane laserem – parametry

Szablony wycinane laserowo wykonujemy w specjalnym tworzywie – laminacie grawerskim. Doskonale sprawdza się jako materiał do szablonów głownie ze względu na dużą giętkość (możliwość dopasowania do podłoża) przy zachowaniu sprężystości. Występuje w 2 grubościach: 0,8 mm lub 1,6 mm. Maksymalne wymiary szablonu to 600×300 mm. Minimalna wysokość czcionki zależy od konkretnego wzoru , sugerujemy litery nie mniejsze niż 20 mm. Gotowe projekty należy przesyłać w pliku z grafiką wektorową i czcionkami zmienionymi na krzywe ( plik: .cdr, .ai, .eps, .pdf). Galerię przykładowych szablonów znajda państwo na naszym fanpage’u: