Szablony malarskie2017-09-02T22:35:27+00:00

Oceń stronę

 
4.4937

SZABLONY DO MALOWANIA – W MAX OTRZYMASZ DOSKONAŁEJ JAKOŚCI SZABLON WYCINANY LASEROWO TAKŻE W TRYBIE EKSPRESOWYM

Szablony wycinane laserem

Szablony wykonywane techniką grawerowania laserowego cechuje najwyzsza precyzja cięcia, szybkośc wykonania i wysoka jakość. Istnieje możliwość wycięcia szablonu w trybie ekspresowym – od ręki. Szablony wykonujemy ze specjalnego laminatu grawerskiego dostepnego w dwóch grubościach : 0,8 mm i 1,6 mm. jest on elastyczny, co umożliwia dostosowanie szablonu do podłoża. W razie potrzeby, laminat można czyścić szmatką nasączoną rozcieńczalnikiem uniwersalnym( nitro ).

Szablony – projekt i wycena

Zaprojektowanie szablonu wymaga zastosowania czcionki z wycięciami ( nazwa kroju: stamp) w celu uniknięcia wykrojenia środków liter (A,O,P,R,Q,B,D) Jeśli posiadają Państwo własny projekt należy przesłać go w postaci grafiki wektorowej z czcionkami zamienionymi na krzywe ( pliki .cdr, .eps, ai , tif bez kompresji ). Wycena następujE po otrzymaniu pliku , na podstawie oszacowania czasu pracy lasera . Po akceptacji wyceny przystępujemy do realizacji zamówienia.
MINIMALNA WARTOŚĆ ZLECENIA TO 20 ZŁ NETTO.
maksymalny rozmiar szablonu to 600 mm x 300 mm

Przykładowy, prawidłowo zaprojektowany szablon powinien wyglądać następująco:

W wypadku zastosowania czcionki bez przerw szablon po wycięciu będzie wyglądał następująco:

Szablony graficzne

szablony alfanumeryczne to tylko wycinek naszej oferty. Istnieje również możliwość wykonania szablonów graficznych. Szablon graficzny grawerowany laserem wymaga specjalnego projektu, w którym podobnie jak w wypadku liter i cyfr nie ma pól zamkniętych ,w których znajdowałyby się dodatkowe elementy. Jeśli mają państwo grafikę, która miałaby stanowić podstawę wykonania szablonu , nasi graficy mogą ją przystosować tak, aby mogła zostać wycięta. Jest to usługa dodatkowo płata , a cena zależna jest od stopnia skomplikowania. Gotowe wzory szablonów prosimy przesyłać w pliku z grafika wektorową i czcionkami zmienionymi na krzywe. Koszt samego szablonu zależny jest od jego powierzchni i stopnia skomplikowania. Istnieje możliwość laserowego wycięcia szablonu o powierzchni do 600×300 mm .Poniżej prezentujemy galerię przykładowych realizacji.

Szablony wycinane laserem -parametry

Szablony wycinane laserowo wykonujemy w specjalnym tworzywie-laminacie grawerskim. Doskonale sprawdza się jako materiał do szablonów głownie ze względu na dużą giętkość ( możliwość dopasowania do podłoża ) przy zachowaniu sprężystości. Występuje w 2 grubościach: 0,8 mm lub 1,6 mm. Maksymalne wymiary szablonu to 600×300 mm. Minimalna wysokość czcionki zależy od konkretnego wzoru , sugerujemy litery nie mniejsze niż 20 mm. Gotowe projekty należy przesyłać w pliku z grafiką wektorową i czcionkami zmienionymi na krzywe ( plik: .cdr, .ai, .eps, .pdf). Galerię przykładowych szablonów znajda państwo na naszym fanpage’u: