PIECZĄTKI BOŻONARODZENIOWE

Boże Narodzenie to nie tylko okres niezwykle radosny, ale również czas wzmożonych zakupów zarówno indywidualnych jak i firmowych, związanych z końcem roku kalendarzowego. Pieczątka świąteczna jest doskonałym sposobem na podziękowanie klientom za współpracę oraz sposobem na reklamę.

Pieczątki okolicznościowe na Boże Narodzenie – zastosowanie

  • Faktury, paragony: pieczątka świąteczna to doskonały sposób, aby podziękować klientom za zakupy,  złożyć im życzenia przy okazji pozytywnie nastawiając ich do swojej marki
  • kartki świąteczne: oryginalność zawsze jest w cenie, zaskocz swoich współpracowników tworząc przy pomocy stempla bożonarodzeniowego  swoją własną, niepowtarzalną kartkę świąteczną. Możesz dołączyć także faksymile (swój podpis)
  • ozdobienie prezentów: każda pieczątka świąteczna może też po prostu zastąpić kartę na prezent
  • torby papierowe na zakupy: zamiast zamawiać drogi nadruk i czekać na jego wykonanie sam stwórz swoje papierowy torby z nadrukiem

Pieczątki świąteczne- kolorystyka

Moty świąteczny z dzwonkamiPosiadamy w sprzedaży największą w Polsce ofertę tuszów do papieru dostępnych od ręki- ponad 40 kolorów .  Możesz wybrać dowolny kolor swojej pieczątki świątecznej (w naszej ofercie znajdą Państwo nawet tusz złoty i srebrny).  Zapoznaj się z naszą ofertą na pieczątki kolorowe. Potrzebują Państwo tusz do powierzchni innej niż papier zwykły? Nic prostszego, zapraszamy do naszego działu tuszów specjalistycznych, które sprawdzą się na podłożach takich jak: drewno, tkanina, metal, plastik.

Pieczątki na Boże Narodzenie : wybór nośnika

Pieczątki to nasza specjalność, dlatego możemy zaoferować Państwu szeroki wybór nośników pieczątek Bożonarodzeniowych.   Automaty samotuszujące znanych firm: Wagraf, Colop, Trodat doskonale sprawdzą się do pieczątek na faktury i paragony.   Są łatwe w użyciu i idealnie przydadzą się tam, gdzie pieczątka świąteczna będzie często używana. Także w wypadku zdecydowania się na pieczątkę bożonarodzeniową w kilku kolorach wybór padnie na automaty Wagraf lub Colop.  Jeśli pieczątka świąteczna ma służyć do ozdobienia toreb papierowych to optymalnym rozwiązaniem z kilku względów będą stemple drewniane. Po pierwsze lepiej sprawdzą się na nierównej powierzchni, po drugie przy zastosowaniu się do kilku zasad jeden stempel można używać z kilkoma poduszkami z tuszem, co sprawi, że Państwo mogą sami zdecydować o kolorze nadruku! Po trzecie stemple drewniane okolicznościowe mogą być znacznie większe niż w automacie (nasze największe stemple oferują pole do15x20 lub 12×24 cm. Więcej informacji w zakładce Drewniane pieczątki.

Pieczątki świąteczne fleszowe

Pieczatka fleszowa swiatecznaTo nowość w naszej ofercie. Są małe, poręczne, ciekawie wyglądają oraz są zamknięte w estetycznej obudowie. Pieczątki graficzne mają średnicę 22 mm, posiadają różne kolory tuszu. Ich dużą zaletą jest niska cena i poręczność. Doskonale sprawdzą się do stemplowania faktur, paragonów czy kart lojalnościowych. Istnieje możliwość zamówienia jednej z gotowych grafik lub wykonania pieczątki według własnego projektu.

 Pieczątki bożonarodzeniowe- wycena i zamówienie

Z uwagi na szeroki zakres rodzajów pieczątek bożonarodzeniowych ceny mogą się znacznie wahać. Mogą Państwo zamówić standardową pieczątkę graficzno-tekstową w jednym kolorze już od 19 zł+Vat. Istotny jest wybór nośnika i kolorystyka. Jeśli mają Państwo problem z wyborem serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Działamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Pieczątki okolicznościowe wytłaczane w papierze

Stemple suche służące do wyciskania wzoru w materiale są również doskonałym pomysłem na pieczątkę świąteczną. Oferujemy 3 wielkości stempli suchych, mogą Państwo wybrać wielkość oraz wzór według własnego uznania. Pieczątka świąteczna doskonale sprawdzi się także na specjalnych naklejkach do suchych stempli. Obecnie posiadamy naklejki okrągłe o średnicy 55 mm w 3 kolorach : złotym, srebrnym i czerwonym.

Pieczątki na Boże Narodzenie – galeria wzorów

Poniżej prezentujemy galerię wzorów pieczątek świątecznych. Mogą Państwo wybrać jeden ze wzorów poniżej, przesłać nam wykonany samodzielnie projekt lub zamówić jego wykonanie u naszych grafików. Zapraszamy!