Długopisy reklamowe

ugopis reklamowy jest niezwykle skutecznym i cieszącym się dużą popularnością nośnikiem treści informacyjnych czy marketingowych. Zapotrzebowanie na nie nigdy nie maleje i w przeciwieństwie do innych gadżetów jest mile widzianym upominkiem. Aby spełniał powyższe funkcje musi być estetyczny a napis na nim umieszczony trwały. Zapewne każdy z Państwa spotkał się z problemem tanich, ale nietrwałych napisów wykonanych techniką nadruku. Max s.c. ma dla Państwa doskonałe rozwiązanie trwałe, estetyczne długopisy o metalowym korpusie z serii Cosmo. Dzięki zastosowaniu techniki grawerowania napisów laserem są one bardzo czytelne, estetyczne i praktycznie niezniszczalne. Napis bowiem jest wygrawerowany w powierzchni, przez co jego usunięcie w trakcie zwykłego użytkowania jest niemożliwe (wymaga użycia materiałów ściernych). Dodatkowym atutem długopisów reklamowych serii Cosmo jest szeroka paleta kolorystyczna. Dzięki utrzymaniu dużych stanów magazynowych możemy zaproponować kilkanaście rożnych kolorów korpusu.

Długopisy reklamowe Cosmo

Długopisy reklamowe Cosmo

Długopisy Cosmo posiadają trwały, metalowy korpus, w którym istnieje możliwość wygrawerowania laserem treści i/lub znaków graficznych. Dzięki zastosowaniu technologii laserowej uzyskujemy – przy założeniu użytkowania zgodnego z przeznaczeniem -praktycznie niezniszczalne, czytelne treści reklamowe. Długopis reklamowy może posiadać grawer jedno lub dwustronny (za dodatkowa dopłatą). Dostępne pole tekstowe to 6,5 mm x 55 mm, które zapewnia możliwość umieszczenia logotypu (jeśli nie jest on bardzo szczegółowy) i/lub treści (do 4 linii). Grawer jest najczęściej w kolorze biało-stalowym (nie dotyczy korpusu żółtego, w którym jest on jasnoszary). W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór kolorów korpusu, co zapewnia optymalne dostosowanie do potrzeb klienta. Pełna paleta długopisów Cosmo zawiera 21 kolorów, jednak nie wszystkie są w danej chwili dostępne.

W sprawie dostępności długopisów w konkretnym kolorze prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy.

Minimalna wielkość zamówienia, dla której nie doliczamy dodatkowych dopłat za kalibrację i ustawienie lasera to 100 szt. Klient może wybrać długopis z grawerem tylko z jednej lub z obu stron. Istnieje możliwość wykonania długopisu z reklamą w jednym lub kilku kolorach korpusu. Poniżej prezentujemy pełną paletę kolorystyczną długopisów Cosmo.

Kliknij na poniższy link, aby otworzyć plik pdf zawierający zdjęcia pełnej palety kolorystycznej długopisów Cosmo.
Długopisy Cosmo – plik pdf
Długopisy Cosmo- kolorystyka (plik .jpg)

Długopisy do grawerowania Zen

Długopisy reklamowe do grawerowania Zen

Seria Zen charakteryzuje się bardzo ciekawą stylistyką. Są to – podobnie jak w wypadku Cosmo – długopisy metalowe. Doskonale nadają się do grawerowani laserowego, co zapewnia trwałość znakowania.

Parametry długopisów Zen:  długość 140 mm, średnica 10 mm.

Dostępne pole graweru: 60 x 6 mm (dwustronnie).

Długopisy o nietypowej stylistyce, bardzo wygodne w użyciu. Wykonane są z metalu, co wpływa na ich trwałość. Ogromnym ich atutem jest duża powierzchnia przeznaczona na znakowanie.

Parametry długopisów reklamowych Genius: długość 135 mm, średnica 10 mm

Dostępne pole graweru: 75 x 6 mm (dwustronnie)

Długopisy do grawerowania Genius

Długopisy reklamowe do grawerowania Genius

Długopisy o nietypowej stylistyce, bardzo wygodne w użyciu. Wykonane są z metalu, co wpływa na ich trwałość. Ogromnym ich atutem jest duża powierzchnia przeznaczona na znakowanie.

Parametry długopisów reklamowych Genius: długość 135 mm, średnica 10 mm

Dostępne pole graweru: 75 x 6 mm (dwustronnie)

Długopisy reklamowe Giant

Giant-dlugopisy-do-grawerowania

Kolejne ciekawe rozwiązanie – długopisy Giant, choć podobne stylistyką do Cosmo czy Genius, mają swój indywidualny charakter. Odznaczają się doskonałą ergonomią, prostym i eleganckim stylem.

Parametry długopisów reklamowych Giant: długość 145 mm,  średnica 10 mm

Dostępne pole graweru: 75 x 6 mm (dwustronnie)

Długopisy Smart Touch

dlugopisy reklamowe smart touch

Prawdziwa nowość w naszej ofercie długopisów reklamowych! Doskonałe, cienkie długopisy wzbogacone o końcówkę do ekranów dotykowych. Najwyższa jakość wykonania zapewnia doskonałą precyzję. Długopisy umożliwiają wykonanie graweru reklamowego, a dzięki rosnącej popularności smartfonów stały się prawdziwym hitem sprzedaży. Już teraz dostępne w bogatej palecie kolorystycznej: biały, czarny, czerwony, niebieski, zielony, żółty, pomarańczowy, różowy.

Jak zamówić?

Długopisy reklamowe można zamówić osobiście, w siedzibie naszej firmy: Warszawa, ul. Szyszkowa 21/23 lub drogą mailową.
Zamówienie online powinno zawierać:
1. dokładną treść, która ma zostać wygrawerowana
2. informację, czy grawer ma być jedno czy dwustronny (w drugim wypadku także z informacją, które treści mają się znaleźć po jednej i po drugiej stronie)
3. dołączony plik z grafiką (najlepiej grafiką wektorową i czcionkami zmienionymi na krzywe) jeśli ma się ona znaleźć na długopisie
4. określenie zamawianej liczby długopisów i wybór kolorystyki
5. ew. dodatkowe uwagi, jeśli mają Państwo szczegółowe wymagania odnośnie zastosowanych czcionek, wielkości, kolorów itp.

Co na nich umieścić?

Aby długopis reklamowy spełniał swoją podstawową funkcję, czyli był dobrą wizytówką firmy, powinien spełniać kilka warunków. Trwałość długopisom Cosmo zapewnia przede wszystkim metalowy korpus. Duża gama kolorystyczna i staranne wykonanie, czynią je wyrobami estetycznymi, które jednocześnie charakteryzuje niezwykle niska cena. Istotny jest także dobór treści i grafiki. Technologia grawerowania laserem zapewnia nie tylko trwałość, ale także wysoką czytelność. Należy jednak pamiętać, iż ograniczone pole tekstowe (55 x 6,5 mm) narzuca pewien standard prezentowania treści na długopisie reklamowym. Warto ograniczyć się więc do informacji podstawowych: nazwy firmy, zakresu działań czy sloganu reklamowego. Umieszczenie logotypu jest możliwe, jeśli nie jest on zbyt skomplikowany i szczegółowy. Przesycenie informacją sprawi, że odbiorca może negatywnie kojarzyć reklamowaną firmę, co nie jest zjawiskiem pożądanym.
Najczęściej treść ogranicza się do znaku graficznego i/lub nazwy firmy, telefonu bądź maila czy adresu strony internetowej.

NOWOŚĆ – zestawy reklamowe

Na prośbę naszych klientów wzbogaciliśmy ofertę art. piśmienniczych z serii Cosmo o zestawy reklamowe. Obecnie proponujemy Państwu dwa różne, niezwykle praktyczne zestawy: pióro+długopis lub długopis+ołówek automatyczny. Dzięki dostępnym w kilku wariantach etui mogą one stanowić niezwykle efektowny upominek dla szczególnych osób. Istnieje możliwość personalizacji każdego elementu, co czyni tę formę reklamy jeszcze bardziej oryginalną i atrakcyjną.

Przed złożeniem zamówienia należy zapoznać się z regulaminem świadczenia usług w serwisie www.maxsc.com.pl