Długopisy reklamowe 2018-05-16T19:01:03+00:00

Oceń stronę

 
4.5424


Długopisy reklamowe

Długopisy zenugopis reklamowy jest niezwykle skutecznym i cieszącym się duża popularnością nośnikiem treści informacyjnych czy marketingowych. Zapotrzebowanie na nie nigdy nie maleje i w przeciwieństwie do innych gadżetów zawsze jest mile widzianym upominkiem . Aby spełniał powyższe funkcje musi być estetyczny, a napis na nim umieszczony trwały . Zapewne każdy z Państwa spotkał się z problemem tanich, ale nietrwałych napisów wykonanych techniką nadruku. Max s.c. ma dla Państwa doskonałe rozwiązanie trwałe, estetyczne długopisy o metalowym korpusie z serii Cosmo Dzięki zastosowaniu techniki grawerowania napisów laserem są one bardzo czytelne , estetyczne i praktycznie niezniszczalne. Napis bowiem jest wygrawerowany w powierzchni , przez co jego usunięcie w trakcie zwykłego użytkowania jest niemożliwe ( wymaga użycia materiałów ściernych). Dodatkowym atutem długopisów reklamowych serii cosmo jest szeroka paleta kolorystyczna.Dzięki utrzymaniu dużych stanów magazynowych możemy zaproponować kilkanaście rożnych kolorów korpusu.

Długopisy reklamowe Cosmo -informacje praktyczne

Długopisy reklamowe Cosmo

Długopisy Cosmo posiadają trwały, metalowy korpus, w którym istnieje możliwość wygrawerowania laserem treści i/lub znaków graficznych. Dzięki zastosowaniu technologii laserowej uzyskujemy -przy założeniu użytkowania zgodnego z przeznaczeniem -praktycznie niezniszczalne, czytelne treści reklamowe. Długopis reklamowy może posiadać grawer jedno lub dwustronny (za dodatkowa dopłatą). Dostępne pole tekstowe to 6,5 mm x 55 mm zapewnia możliwość umieszczenia logotypu ( jeśli nie jest on bardzo szczegółowy ) i/lub treści ( do 4 linii). Grawer jest najczęściej w kolorze biało-stalowym ( nie dotyczy korpusu żółtego , w którym jest jasnoszary). W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór kolorów korpusu , co zapewnia optymalne dostosowanie do potrzeb klienta. Pełna paleta długopisów Cosmo zawiera 21 kolorów, jednak nie wszystkie są w danej chwili dostępne . W sprawie dostępności długopisów w konkretnym kolorze prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy.
Minimalna wielkość zamówienia, dla której nie doliczamy dodatkowych dopłat za kalibrację i ustawienie lasera to 100 szt. Klient może wybrać długopis z grawerem tylko z jednej lub z obu stron. Istnieje możliwość wykonania długopisu z reklamą w jednym lub kilku kolorach korpusu. Poniżej prezentujemy pełną paletę kolorystyczną długopisów Cosmo . Przed złożeniem zamówienia prosimy upewnić się, czy dany kolor jest obecnie dostępny .

Kliknij na poniższy link, aby otworzyć plik pdf zawierający zdjęcia pełnej palety kolorystycznej długopisów Cosmo.
Długopisy Cosmo – plik pdf
Długopisy Cosmo- kolorystyka (plik .jpg)

Długopisy do grawerowania  Zen

Długopisy reklamowe do grawerowania ZenSeria Zen charakteryzuje się bardzo ciekawą stylistyką . Są to -podobnie jak w wypadku Cosmo – długopisy metalowe . Doskonale nadają się do grawerowani laserowego, co zapewnia trwałość znakowania.

Parametry długopisów Zen:  długość 140 mm , średnica 10 mm .

Dostępne pole graweru: 60 x 6 mm ( dwustronnie ) .

Długopisy do grawerowania  Genius

Długopisy reklamowe do grawerowania GeniusDługopisy o nietypowej stylistyce, bardzo wygodne w użyciu. Charakteryzuje je nietypowy design. Długopisy trwałe, metalowe. Ogromnym ich atutem jest duża powierzchnia  przeznaczona na znakowanie.

Parametry długopisów reklamowych Genius: długość 135 mm , średnica 10 mm

Dostępne pole graweru: 75 x 6 mm ( dwustronnie)

Długopisy reklamowe Giant

Giant-dlugopisy-do-grawerowaniaKolejne ciekawe rozwiązanie – długopisy Giant  choć podobne stylistyką do  Cosmo czy Genius, mają swój indywidualny charakter . Odznaczają się  doskonałą ergonomią , prostym i eleganckim stylem .

Parametry długopisów reklamowych Giant: długość 145 mm,  średnica 10 mm

Dostępne pole graweru: 75 x 6 mm (dwustronnie

Długopisy Smart Touch

dlugopisy reklamowe smart touchPrawdziwa nowość w naszej ofercie długopisów reklamowych ! Doskonałe, cienkie długopisy wzbogacone o końcówkę do ekranów dotykowych . Najwyższa jakość wykonania zapewnia doskonałą precyzję.  Długopisy umożliwiają wykonanie graweru reklamowego , a dzięki rosnącej popularności smartfonów stały się prawdziwym hitem sprzedaży.  teraz dostępne w bogatej palecie kolorystycznej: biały, czarny, czerwony, niebieski, zielony, żółty, pomarańczowy, różowy

Długopisy reklamowe – jak zamówić

DługDługopisy reklamoweopisy reklamowe  można zamówić osobiście , w siedzibie naszej firmy : Warszawa, ul. Szyszkowa 21/23 lub drogą mailową. Zamówienie powinno zawierać :
– dokładna treść, która ma zostać wygrawerowana
– informację , czy grawer ma być jedno- czy dwustronny ( w drugim wypadku także z informacja które treści mają się znaleźć po jednej i po drugiej stronie)
– dołączony plik z grafiką ( najlepiej grafiką wektorową i czcionkami zmienionymi na krzywe) jeśli ma się ona znaleźć na długopisie
określenie zamawianej liczby i wybór kolorystyki
dodatkowe uwagi, jeśli mają Państwo szczegółowe wymagania odnośnie zastosowanych czcionek , wielkości, kolorów

Długopisy z reklamą- co na nich umieścić

Aby długopis reklamowy spełniał swoją podstawową funkcję-był dobrą wizytówką firmy-powinien spełniać kilka warunków. Trwałość zapewnia długopisom Cosmo metalowy korpus. Duża gama kolorystyczna i staranne wykonanie, czynią je wyrobami estetycznymi, które jednocześnie charakteryzuje niezwykle niska cena. Istotny jest także dbór treści i grafiki. technologia grawerowania laserem zapewnia nie tylko trwałość, ale wysoką czytelność. Należy jednak pamiętać, iż ograniczone pole tekstowe( 6,5 x 55 mm ) narzuca pewien standard prezentowania treści na długopisie reklamowym . Warto ograniczyć się więc do informacji podstawowych : nazwy firmy , zakresu działań czy sloganu reklamowego . Umieszczenie logotypu jest możliwe, jeśli nie jest on zbyt skomplikowany i szczegółowy. Przesycenie informacją sprawi , że odbiorca może negatywnie kojarzyć nasza reklamowaną firmę, co nie jest zjawiskiem pożądanym.
Najczęściej treść ogranicza się do znaku graficznego i/lub nazwy firmy , telefonu bądż maila , adresu strony internetowej.

NOWOŚĆ – zestawy reklamowe

zestaw-cosmo-z1- długopis i pióroNa prośbę naszych klientów wzbogaciliśmy naszą ofertę art. piśmienniczych z serii Cosmo o zestawy. Obecnie proponujemy Państwu dwa różne, niezwykle praktyczne zestawy: pióro+długopis lub długopis + ołówek automatyczny. Dzięki dostępnym w kilku wariantach etui mogą one stanowić niezwykle efektowny upominek dla szczególnych osób. Istnieje możliwość personalizacji każdego elementu, co czyni tą formę reklamy jeszcze atrakcyjniejszą.

Przed złożeniem zamówienia należy zapoznać się z regulaminem świadczenia usług w serwisie www.maxsc.com.pl