Pieczątki2018-08-20T07:43:43+00:00

Oceń stronę

 
4.63206
 
Formularz zamówienia pieczątek online

Pieczątki Warszawa od ręki

Pieczątki od ręki – taką usługę oferujemy klientom z Warszawy. Wszystkim zaś udostępniamy możliwość złożenia zamówienia w naszym sklepie internetowym  i przesyłkę kurierem.
Aby zamówić pieczątkę mailem, proszę wysłać treść, podać dodatkowe szczegóły (wielkość, kolor tuszu, ewentualne dodatkowe sugestie). Jeśli chcą Państwo umieścić logotyp lub grafikę, prosimy o jej dołączenie. Optymalnym rozwiązaniem jest wysłanie pliku z grafiką wektorową i czcionkami zmienionymi na krzywe (pliki z rozszerzeniem .cdr, .ai, .eps). Jeśli nie dysponują Państwo takim plikiem, prosimy o dołączenie najlepszego z posiadanych plików, o jak najlepszej jakości.
Jeśli nie dysponują Państwo własnym projektem, wystarczy podać treść pieczątki w wiadomości e-mail. Po jego otrzymaniu przedstawimy wycenę usługi. Po jej akceptacji nasz dział graficzny wyśle projekt w skali 1:1 w pliku pdf. Umożliwi to wybór wyglądu pieczątki przed jej wykonaniem. Nasi graficy zasugerują optymalną wielkość oraz model automatu.

Odbiór i dostawa Towaru

Standardowo zamówione pieczątki można odebrać w siedzibie naszej firmy mieszczącej się w Warszawie przy ulicy Szyszkowej 21/23 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. W linku poniżej znajdą Państwo szczegółową mapkę dojazdu:

Jak trafić do Max  pieczątki od ręki 

Istnieje także możliwość dostarczenia przesyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej. Koszt przesyłki miejskiej i krajowej podajemy każdorazowo na życzenie klienta w mailu z wyceną. W wypadku wysyłki formą płatności jest przedpłata pełnej kwoty na konto na podstawie skanu faktury proforma przesyłanego mailem (w wypadku firm) lub po podaniu przez nas danych do przelewu (w wypadku odbiorców indywidualnych).

Pieczątki online – zamów pieczątkę mailem

Pieczątka na kołku drewnianymSam zdecyduj jak zamówić pieczątkę. Możesz to zrobić odwiedzając nasz sklep internetowy  lub przesłać treść mailem. Prosimy o wysłanie dokładnie sprawdzonej treści pieczątki. Jeśli mają Państwo jakieś konkretne wymagania odnośnie wielkości płytki tekstowej, określonego kroju pisma, rozmieszczenia tekstu czy rodzaju nośnika pieczątki( automat, etui metalowe, kołek itp.) prosimy koniecznie zawrzeć je w treści maila z zamówieniem. W odpowiedzi przesyłamy wycenę konkretnej pieczątki. Jeśli cena jest akceptowana, zamówienie zostaje zrealizowane. O terminie odbioru pieczątki informujemy drogą mailową. Więcej o warunkach zamówienia pieczątek online znajdą Państwo w poniższym linku:
Pieczątki online- jak zamówić pieczątkę mailem

Pieczątki w trybie ekspresowym – “od ręki”

Grawerowanie laserowe oferuje nie tylko najlepszą jakość pieczątki, ale również możliwość wykonania jej w trybie ekspresowym. W odróżnieniu od innych technologii nasze pieczątki są od razu gotowe do użytku. Czas grawerowania jednej płytki tekstowej do standardowego automatu to ok. 3-5 minut!
Należy pamiętać, iż w trybie ekspresowym wykonujemy jedynie standardowe pieczątki z zastosowaniem dostępnych nam krojów czcionek.
Dostosowanie pieczątki do poprzedniego wzoru, umieszczenie dodatkowej grafiki (jeśli nie zostanie dostarczona w postaci grafiki wektorowej) czy inne prace graficzne wymagają dodatkowego czasu. Podobnie jest w wypadku dużych pieczątek i stempli, których z uwagi na stosowanie przez nas pogłębionego graweru nie da się wykonać od ręki.  Staramy się jednak wszystkie usługi realizować w jak najkrótszym czasie przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych.
Więcej szczegółów na temat usługi ekspresowej: Pieczątki od ręki- warunki zamawiania

Pieczątki kieszonkowe – mobilne

Pieczątka kieszonkowa mouse 20

W naszej ofercie znajdą Państwo także rozwiązania mobilne, które doskonale sprawdzają się w wypadku pieczątek często przenoszonych. Główną zaletą tego typu rozwiązań są niewielkie wymiary. Warto jednak zauważyć, iż rozwiązania mobilne to nie automaty samotuszujące, co oznacza, że po 1-2 aplikacjach trzeba je zamknąć, aby ponownie się natuszowały.  Więcej informacji na temat pieczątek kieszonkowych znajdą Państwo w linku poniżej:
Informacje dotyczące pieczątek kieszonkowych/mobilnych

Pieczątki firmowe

Pieczątki firmowe są niezbędne w działalności każdego przedsiębiorcy. Warto zwrócić uwagę na dane, które powinny koniecznie zawierać, gdyż unikniemy w ten sposób problemów z ich ewentualnym zakwestionowaniem. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat pieczątek firmowych, proszę kliknąć na poniższy link:
Pieczątki firmowe- jakie dane powinny zawierać

Pieczątka z logo/graficzna

Gumka do pieczątkiWyrób pieczątek w technice grawerowania laserem umożliwia nowe, niedostępne w innych technikach możliwości. Niebywała dokładność ułatwia umieszczenie na pieczątce nawet skomplikowanych grafik, logotypów czy wreszcie zdjęć w odcieniach szarości. Mogą Państwo przesłać nam gotowy plik z grafiką, sami decydując jak ma wyglądać Państwa pieczątka. Aby dowiedzieć się więcej na temat zasad przesyłania i warunków, jakie powinny spełniać projekty pieczątek prosimy o kliknięcie na poniższy link:
Przesyłanie projektu pieczątki – zasady 

Więcej informacji na temat pieczątki z logo znajdą Państwo w poniższym linku:
Pieczątki z logo-dodatkowe informacje

Faksymile- pieczątka z podpisem

Faksymile-pieczątka z podpisemFaksymile, czyli pieczątka z podpisem zyskuje na popularności. Jej zamówienie w naszej firmie jest niezwykle łatwe. Mogą Państwo złożyć podpis osobiście w siedzibie naszej firmy. W tym wypadku wyrobienie pieczątki możliwe jest nawet od ręki w ok. 10-20 minut. Jeśli nie ma takiej możliwości, wzór podpisu można przesłać do nas w pliku graficznym (.eps, ai, cdr, jpg) jako załącznik do wiadomości e-mail. Możliwe jest wykonanie pieczątki zawierającej nie tylko sam podpis, ale także dodatkowy tekst (imię i nazwisko, stanowisko, nazwa firmy itp.) Więcej informacji na temat pieczątek faksymile znajda Państwo na stronie:

Pieczątki z podpisem- faksymile

Pieczątki imienne

Stanowią niezwykle istotny element wielu dokumentów i są niezbędne w każdej firmie. Pieczątki imienne najczęściej wykonuje się w małych automatach samotuszujących (Wagraf 2s , Colop 20, Trodat 4913) lub w pudełkach kieszonkowych. Poniżej znajdą Państwo plik prezentujący przykładowe wzory pieczątek imiennych oraz link do strony zawierającej więcej informacji o tym typie pieczątek:
WZORY PIECZĄTEK IMIENNYCH – PLIK PDF 

Stemple drewniane

Wzór kołka drewnianego okrągłegoStemple, czyli pieczątki tradycyjne na kołku drewnianym lub plastikowym wciąż pozostają niezwykle popularne. Mimo, iż nie są tak wygodne w użytkowaniu jak pieczątki automatyczne, do wielu zastosowań są jednak niezastąpione. Ich dużą zaletą jest niższa cena oraz wielkość pola tekstowego: do 200×150 mm lub 120×240 mm. Obecnie jako jedyna w Polsce firma posiadamy również drewniane poduszki na tusz, które umożliwiają użycie stempli o tak dużej powierzchni. W naszej ofercie znajdą Państwo największy wybór stempli o różnych kształtach i wielkościach: prostokątne, okrągłe, kwadratowe. Najbardziej popularne wymiary stempli posiadamy zarówno w wersji standardowej (płaskiej) jak i kołyskowej.

Więcej informacji na temat wyrobu stempli:
Więcej informacji na temat wyrobu stempli

Pieczątki do toreb papierowych

stempel do nadruku na torbachStemple do toreb są najlepszą alternatywą dla nadruku. Charakteryzuje je łatwość użycia oraz możliwość szybkiej zmiany kolorystyki (wystarczy po oczyszczeniu stempla użyć poduszkę z tuszem w innym kolorze). Dużą zaletą jest także możliwość stosowania nadruku w dowolnym miejscu a także samodzielna aplikacja nadruku nawet na jednej torbie. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat nadruku na torbach papierowych prosimy o kliknięcie na poniższy link:
Stemple do nadruku na torbach papierowych

Wymiana płytki tekstowej (gumki) w pieczątce

Gumki do pieczątekWyrób pieczątek w technice grawerowania laserowego umożliwia wymianę samej płytki tekstowej (treści) pieczątki bez potrzeby wymiany mechanizmu (automatu, etui itp.). W ten sposób mogą Państwo oszczędzić nawet do 80 % kosztów wykonania nowej pieczątki. Wykonujemy gumki nawet do wymiaru formatu A3 (420×297 mm), jednak w takim wypadku nie dysponujemy nośnikiem do nich (stemplem). Największa gumka, do której posiadamy zarówno  nośnik (stempel drewniany) jak i poduszkę z tuszem, może mieć wymiar 200×150 lub 240×120 mm. Więcej szczegółów na temat wymiany płytki tekstowej w pieczątce znajdą Państwo w linku poniżej:
Wymiana płytki tekstowej(gumki) w pieczątce

Pieczątki nietypowe

Pieczątka nietypowaZdobywane od 1995 roku doświadczenie sprawia, iż jesteśmy ekspertami do zadań specjalnych. Jeśli potrzebują Państwo wykonać nietypową pieczątkę,  firma Max jest odpowiednim wyborem.
Oferujemy pieczątki duże (do 200×150 lub 240×120 mm), skomplikowane graficznie, ozdobne czy drewniane. Zapewniamy fachowe doradztwo, szeroką paletę produktów, indywidualne rozwiązania oparte o wytwarzane specjalnie na nasze zamówienie produkty niszowe. Duże pieczątki, tusze szybkoschnące, ponad 40 kolorów tuszu do pieczątek tradycyjnych – to wszystko znajdą Państwo w jednym miejscu. Więcej informacji na stronie:
Pieczątki nietypowe- do zadań specjalnych

Tusz do pieczątek i stempli

Tusz do pieczątek

W Max mogą Państwo zakupić także tusz do stempli i pieczątek. Dostępne są zarówno tusze w kolorach standardowych (czarny, granatowy, zielony, czerwony) jak i niestandardowych: brązowy, pomarańczowy, żółty, różowy, biały, burgund, tusz widoczny w świetle uv, tusze fluorescencyjne: pomarańczowy, zielony, różowy, żółty. Posiadamy szeroką paletę tuszów opartych  na palecie Pantone. Oferujemy także tusze specjalne – szybkoschnące, które stosować można na podłożach niewchłaniających lub śliskich. Więcej na temat tuszy do pieczątek znajdą Państwo w poniższym linku:
Informacje o tuszach do pieczątek

Pieczątki
Wagraf Colop Trodat
https://www.maxsc.com.pl/wp-content/uploads/2013/04/pieczatki-warszawa.jpg
Pieczątki Warszawa w automatach samotuszujących i etui kieszonkowych firm Colop, Wagraf, Trodat . Największy wybór pieczątek i stempli, które wykonamy nawet od ręki.
Pieczątki
40
PLN
Max pieczątki