Sklep online

Wiesz  czego potrzebujesz lub chcesz sprawdzić cenę – skorzystaj ze  sklepu.

Formularz zamówienia

Chcesz zadać pytanie lub zamówić  pieczątkę za pośrednictwem strony/maila – skorzystaj z formularza.

Pieczątki firmowe

pieczatka trodat

Pieczątki firmowe są niezbędne w  każdej firmie, dlatego stanowią podstawę naszej oferty.  Dowiedz się jakie informacje powinny zawierać, obejrzyj przykładowe wzory  i przy okazji dowiedz się jak wykorzystać pieczątkę firmową jako sposób na reklamę firmy.

Pieczątki imienne

pieczątka colop pocket stamp plus

Pieczątki imienne to element niezbędny w każdym biurze . Porównaj  dostępne rozwiązania, wybierz jeden z gotowych wzorów, sprawdź  dodatkowe informacje i zamów online.

Pieczątki księgowe

pieczątka colop pocket stamp plus

Pieczątki księgowe: datowniki,  stemple tabelaryczne i dekretacyjne, ” za zgodność z oryginałem”.  Sprawdź galerię gotowych wzorów, wybierz nośnik, kolor tuszu , zamów gotowy wzór lub prześlij swoją propozycję.

Pieczątki z logo

stempel z logo

Logotyp stanowi podstawowy element  identyfikacji wizualnej  firmy. Warto więc rozważyć umieszczenie go na pieczątce.  W jakim pliku przesłać logo, jak może i jak powinna wyglądać pieczątka z logo, jak w innowacyjny sposób można jej użyć- tego dowiedzą się państwo na naszej stronie o pieczątkach z logo

Faksymile

Faksymile

Faksymile- pieczątka z podpisem   może okazać się niezwykle pomocna. Jak poprawnie przesłać skan podpisu, jaką wielkość , kolor i nośnik najlepiej wybrać, no i jak w nietypowy sposób wykorzystać posiadaną faksymile- tego dowiesz się tylko na naszej stronie.

Stemple do toreb

stempel do toreb i kartonów

Torby papierowe i kartony  to doskonały nośnik reklamy.  Jednak  wykonanie nadruku jest kosztowne i wymaga dużej skali zamówienia . Alternatywa są pieczątki do nadruku . Mamy najwiksze doświadczenie na rynku , bogatą paletę  kolorów tuszu i największe stempel na rynku: 20×15 lub 12×24 cm.

Pieczątki nietypowe

pieczątki nietypowe

Pieczątki to nasza specjalność.  Zwłaszcza pieczątki nietypowe. Jeśli potrzebujesz pieczątki do zadań specjalnych, powinieneś  sprawdzić naszą ofertę pieczątek i stempli dużych, o nietypowych kształtach lub do niestandardowych powierzchni.

Gumki do pieczątek

gumki do pieczątek

Wykonujemy  gumki do stempli, pieczątek mobilnych i automatycznych w najlepszej dostępnej  obecnie technologii: grawerowaniu laserem. 23 lata doświadczenia, nowoczesny park maszynowy i najwyższej jakości produkty. To wszystko przy konkurencyjnej cenie.  Płytki tekstowe standardowe i z pogłebionym grawerem, nawet do wielkości formatu A3.

Tusze

tusz do pieczątek

Posiadamy w swojej ofercie 40 kolorów tuszu wodnego, tusze fluorescencyjne, UV  oraz specjalne: szybkoschnące, do nietypowych powierzchni: metalu, drewna, plastiku.  Dowiedz się więcej, sprawdź paletę kolorów,  wybierz potrzebny Ci tusz.