Chcesz zadać pytanie lub zamówić  pieczątkę za pośrednictwem strony/maila – skorzystaj z formularza.

Pieczątki firmowe

pieczatka trodat

Pieczątki firmowe są niezbędne w  każdej firmie, dlatego stanowią podstawę naszej oferty.  Dowiedz się jakie informacje powinny zawierać, jak dobrać wielkośc, kolor lub od razu kup online.

Dowiedz się więcej 

Pieczątki imienne

pieczątka colop pocket stamp plus

Sprawdź jakie są typy pieczątek imiennych, jakie dane  na nich umieścić, co to jest faksymile. Dobierz kolor i rodzaj obudowy, podaj inne szczegóły i kup gotowy produkt online.

Dowiedz się więcej 

Pieczątki księgowe

pieczątka colop pocket stamp plus

Datowniki,  stemple tabelaryczne i dekretacyjne, ” za zgodność “.  Sprawdź galerię gotowych wzorów, wybierz nośnik, kolor tuszu , zamów gotowy wzór lub prześlij swoją propozycję.

Dowiedz się więcej 

Pieczątki z logo

stempel z logo

Logotyp stanowi podstawowy element  identyfikacji wizualnej  firmy. Warto więc rozważyć umieszczenie go na pieczątce.  W jakim pliku przesłać logo, jak może i jak powinna wyglądać pieczątka z logo, jak w innowacyjny sposób można jej użyć.

Dowiedz się więcej 

Faksymile

Faksymile

Faksymile- pieczątka z podpisem   może okazać się niezwykle pomocna. Jak poprawnie przesłać skan podpisu, jaką wielkość , kolor i nośnik najlepiej wybrać, no i jak w nietypowy sposób wykorzystać posiadaną faksymile- tego dowiesz się tylko na naszej stronie.

Dowiedz się więcej

Stemple do toreb

stempel do toreb i kartonów

Torby papierowe i kartony  to doskonały nośnik reklamy.  Jednak  wykonanie nadruku jest kosztowne i wymaga dużej skali zamówienia . Alternatywa są pieczątki do nadruku. Mamy największe doświadczenie na rynku , bogatą paletę  kolorów tuszu i największe stempel na rynku: 20×15 lub 12×24 cm.

Dowiedz się więcej

Pieczątki nietypowe

pieczątki nietypowe

Pieczątki to nasza specjalność.  Zwłaszcza pieczątki nietypowe. Jeśli potrzebujesz pieczątki do zadań specjalnych, powinieneś  sprawdzić naszą ofertę pieczątek i stempli dużych, o nietypowych kształtach lub do niestandardowych powierzchni.

Dowiedz się więcej

Gumki do pieczątek

gumki do pieczątek

Wykonujemy  gumki  w najlepszej dostępnej  obecnie technologii: grawerowaniu laserem. 25 lata doświadczenia, nowoczesny park maszynowy , najwyższej jakości produkty w konkurencyjnej cenie.  Płytki tekstowe standardowe i z pogłębionym grawerem, nawet do  formatu A3.

Dowiedz się więcej 

Tusze

tusz do pieczątek

Posiadamy w swojej ofercie 40 kolorów tuszu wodnego, tusze fluorescencyjne, UV  oraz specjalne: szybkoschnące, do nietypowych powierzchni: metalu, drewna, plastiku.  Dowiedz się więcej, sprawdź paletę kolorów,  wybierz potrzebny Ci tusz.

Dowiedz się więcej

Pieczątki Warszawa od ręki

Dzięki wykorzystaniu techniki grawerowania laserowego klientom z Warszawy i okolic zaproponować usługę wykonania pieczątki od ręki. Usługa grawerowania 1 typowej pieczątki ( do 55×20 mm) zajmuje ok 3-5 minut.  Usługa “pieczątki Warszawa od ręki” dostępna jest pod warunkiem, że  w danym momencie laser nie wykonuje innych prac. Usługę ekspresową najlepiej zamówić w naszym sklepie online lub  mailem czy za pomocą formularza.  W wypadku zamawiania pieczątek z przyśpieszonym terminem wykonania – prosimy o zaznaczenie takiego trybu w treści maila lub w odpowiedniej rubryce formularza.  W wypadku zamówienia pieczątek ekspresowych z odbiorem osobistym w Warszawie drogą mailową ustalamy zarówno wygląd jak i termin odbioru pieczątki.