PIECZĄTKI OD RĘKI WARSZAWA- WYRÓB PIECZĄTEK W 5 MINUT W WARSZAWIE – WYRÓB PIECZĄTEK

Pieczątki w 5 minut – nowa jakość usług

Pieczątka w 5 minut – czy to możliwe ?

Hasło pieczątki w 5 minut w Max Cezary Krzemiński nie jest pustym sloganem.
Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii grawerowania laserem jesteśmy w stanie wykonać gotową pieczątkę w 5 minut. Jeśli ograniczony czas jest Państwa najwyższym priorytetem, warto postawić na sprawdzone i nowoczesne technologie oraz 17 letnie doświadczenie w zakresie wyrobu pieczątek

Gwarancja szybkości i wysokiej jakości !

Grawerowanie laserowe to szybkość bez kompromisów w zakresie jakości! zapewnia bowiem nie tylko najkrótszy czas wykonania gotowej pieczątki, ale także jej zawsze wysoką jakość, niedostępną dla innych technologii ekspresowego czy standardowego wyrobu pieczątek. Najwyższa dokładność odbicia nawet w wypadku czcionki o wysokości 4-5 punktów. Możliwość wykonania skomplikowanych znaków graficznych , logotypów, a nawet pieczątek ze zdjęciem. To wszystko także w ekspresowym terminie.

Pieczątki w 5 minut, które można wykonać

W usłudze pieczątki w 5 minut jesteśmy w stanie wykonać pieczątki w standardowym wymiarze (do wielkości płytki 55 mmx20 mm) przy następujących założeniach:

-zastosowania standardowych czcionek dostępnych w naszej firmie, bez potrzeby ich dostosowywania do wcześniej stosowanych wzorów .
Jeśli chcą Państwo, aby pieczątka wyglądała dokładnie tak samo ( ta sama wielkośc liter, ten sam krój czcionki) tego typu usługa wymaga dodatkowej pracy grafika i jest odpłatna. W takim wypadku nie możemy zagwarantować wykonania usługi w trybie ekspresowym. Czas pracy i koszt dostosowania jest zależny od stopnia skomplikowania i każdorazowo szacowany przy składaniu zamówienia.

– pieczątki z grafiką, logotypem, pieczątki według wcześniejszego wzoru jeśli zostaną dostarczone w postaci gotowego pliku, który nie wymaga dalszej obróbki.
Warunkiem niezbędnym jest dostarczenie pliku z grafiką wektorową i czcionkami zamienionymi na krzywe w jednym z powszechnie używanych rozszerzeń: .cdr( preferowane) ewentualnie: ai, tif, pdf, eps. Prosimy o przesyłanie plików nieskompresowanych. Pliki z grafiką bitmapową ( jpg, gif) najczęściej nie odpowiadają standardom jakościowym niezbędnym do wykonania pieczątki. Ich wykorzystanie możliwe jest wyłącznie na prośbę i odpowiedzialność własną zamawiającego. W takim wypadku reklamacje co do jakości ostatecznego odbicia nie będą uwzględniane jako niezależne od nas !

– dostępności w danym momencie wolnego urządzenia.
Jeśli w danym momencie laser wykonuje wcześniejsze zamówienia, czas wykonania usługi może ulec wydłużeniu. Klient zostanie o tym fakcie zawiadomiony w czasie składania zamówienia.

Wykonanie pieczątki w 5 minut możliwe jest w wypadku jednej, standardowej wielkości pieczątki. W wypadku większej ich liczby lub pieczątki niestandardowej, z większą płytką tekstową, wciąż możliwy jest ekspresowy wyrób pieczątek, jednak czas ich wykonania jest odpowiednio dłuższy.
Warto także pamiętać, iż wszelkie usługi dodatkowe ( prezentacja wzoru do akceptacji przed wykonaniem pieczątki, wklejenie płytki tekstowej do używanego wcześniej automatu, weryfikacja danych przez klienta) wydłużają dodatkowo czas wyrobu pieczątki.

Czy to naprawdę możliwe .. ? Przekonajcie się Państwo sami – poniżej film prezentujący  laser w akcji

[youtube id=”xtF88kqwCxQ” width=”640″ height=”360″]

Powiązane informacje

Wybór rodzaju pieczątki

Technologia wyrobu

Wymiana gumki w automacie

Treść pieczątki firmowej – co warto umieścić