Stempel płaski

Pieczątka na kołku drewnianymStemple płaskie używa się najczęściej do małych i średnich pieczątek.  Przy wymiarach gumki większych niż 8×15 w większości wypadków sugerowane są stemple kołyskowe.  Do wykonania odbicia stempla niezbędne jest posiadanie oddzielnej poduszki z tuszem: wodnym ( znajduje zastosowanie do powierzchni dobrze wchłaniających  typu: papier/karton/tektura zwykłe, nie śliskie, drewno surowe stosowane wewnątrz budynków) lub specjalnym ( powierzchnie śliskie, słabo wchłaniające: papier kredowy/lakierowany, drewno malowane, folia, metal).

Dostępne wymiary stempli:

Posiadamy ponad 40 modeli stempli drewnianych płaskich.

Stempel o podstawie prostokątnej: od 25×10 mm do 200×150 i 240×120 mm

Stempel o podstawie okrągłej: od śr. 15 mm do śr. 100 mm

Stempel o podstawie kwadratowej: od 20 x 20 mm do 150×150 mm

Wymiar i kształt odbicia nie musi być dokładnie taki sam jak wymiar stempla,  możliwe jest na przykład poklejenie gumki okrągłej na stemplu kwadratowym ( stosujemy ten zabieg zawsze dla stempli o średnicy odbicia większej niż 100 mm).  Gumka może tez być mniejsza od stempla , jednak nigdy nie może  być większa.

,

Produkty powiązane:

Tusze specjalne

Tusze specjalne

Dowiedz się więcej na temat dostępnych rodzajów tuszów specjalnych.

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Tusz wodny 40 kolorów

Tusz wodny 40 kolorów

Posiadamy w sprzedaży ponad 40 kolorów tuszu wodnego dostępnych od ręki.

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej

Poduszki do stempli

Poduszki do stempli

Poduszki do stempli plastikowe oraz drewniane do wymiaru 21×16 cm, przeznaczone zarówno do tuszów wodnych jak i specjalnych.

Dowiedz się więcej

Stemple do toreb

stempel do toreb i kartonów

Dzięki stemplom wykonasz samodzielny nadruk na torbach i kartonach już od 1 szt. ,  wielkość do 20×15 lub więcej przy zastosowaniu kilku stempli.  Kliknij, aby sprawdzić