PANELE I TABLICZKI OPISOWE DO URZĄDZEŃ

Technika grawerowania laserem dzięki niezwykłej precyzji, jakości i szybkości doskonale nadaje się do wykonania paneli i tabliczek do urządzeń. Dodatkowo istnieje możliwość wykonania nawet pojedynczego egzemplarza. Dużym atutem jest także łatwość personalizacji. Wykonujemy panele według wytycznych klienta lub w oparciu o przesłany plik (grafika wektorowa, czcionki zmienione na krzywe). Maksymalne wymiary gotowej płyty to 600×300 mm lub mniej. W wypadku przesłania gotowego projektu istnieje możliwość wykonania panelu grawerowanego laserowo nawet w trybie ekspresowym – od kilku do kilkunastu minut.
Panele do urządzeń wykonujemy z tworzywa sztucznego laminatu występującego w 3 grubościach: 0.8mm, 1.6 mm, 3 mm w szerokiej palecie kolorystycznej. Panel może zostać podklejony taśmą dwustronną o zwiększonej przyczepności.

Zamawianie

Tabliczki grawerowane laserowo wykonujemy w oparciu o grafikę wektorową. Jeśli chcą Państwo wysłać gotowy plik panelu lub tabliczki, prosimy o przesłanie pliku z grafiką wektorową i czcionkami zmienionymi na krzywe. Akceptowane przez nas pliki wektorowe mają rozszerzenie: .cdr, .eps, .ai, .pdf.

Jeśli nie posiadają Państwo gotowego pliku, wystarczy przesłać do nas treść, która powinna znaleźć się na panelu, szczegóły odnoszące się do wymiarów, odległości i grubości materiału. Nasz grafik w oparciu o te wytyczne przygotuje projekt panelu/tabliczki i prześle go w skali 1:1.

Przy składaniu zamówienia prosimy również o określenie preferowanej grubości materiału i jego koloru. Ważne także, aby o potrzebie podklejenia taśmą samoprzylepną poinformować już w trakcie składania zamówienia na tabliczkę.

Wycena zamówienia

Cena jest określana przez nas po zapoznaniu się z wytycznymi klienta. Zależna jest od kilku czynników: liczby tabliczek/paneli zamawianych jednorazowo i ich powierzchni, sposobu dostarczenia wzoru (dostarczenie gotowego pliku z grafiką wektorową obniża koszty wykonania), terminu wykonania, grubości materiału oraz usług dodatkowych (podklejenie tabliczki grawerowanej laserowo taśmą samoprzylepną jest dodatkowo płatne). Im większe jednorazowe zamówienie, tym niższy koszt jednostkowy. Stałym klientom oferujemy dodatkowy system rabatów.

Termin realizacji

Czas realizacji zlecenia zależy od kilku czynników. Wykonanie pojedynczych niewielkich tabliczek w oparciu o gotowy plik z grafiką wektorową i czcionkami zmienionymi na krzywe jesteśmy w stanie wykonać nawet w trybie ekspresowym – od ręki. Standardowy termin realizacji zleceń to do 24 godzin roboczych. W wypadku prac wymagających obróbki graficznej (przygotowania lub modyfikacji projektu), nietypowych materiałów, zamówień na większą liczbę paneli lub tabliczek termin ten może ulec wydłużeniu.