Panele i tabliczki do urzadzeń2018-07-08T17:41:30+00:00

Oceń stronę

 
4.888

PANELE I TABLICZKI OPISOWE DO URZĄDZEŃ

Tabliczki opisowe do urzadzeńTechnika grawerowania laserem dzięki niezwykłej precyzji, jakości i szybkości  doskonale nadaje się do wykonania paneli i tabliczek do urządzeń.  Dodatkowo istnieje możliwość wykonania nawet pojedynczego egzemplarza. Dużym atutem jest także łatwość personalizacji. Wykonujemy panele według wytycznych klienta lub w oparciu o przesłany plik ( grafika wektorowa, czcionki zmienione na krzywe).  Maksymalne wymiary gotowej płyty to 600×300 mm lub mniej. W wypadku przesłania gotowego projektu istnieje możliwość wykonania panelu grawerowanego laserowo nawet w trybie ekspresowym – w kilka do kilkunastu minut.
Panele do urządzeń wykonujemy z tworzywa sztucznego laminatu występującego w 3 grubościach: -0.8mm, 1.6 mm, 3 mm w szerokiej palecie kolorystycznej. Panel może zostać podklejony taśmą dwustronna o zwiększonej przyczepności.

Panele i tabliczki do urządzeń – zamawianie

Tabliczki grawerowane laserowo wykonujemy w oparciu o grafikę wektorową. jeśli chcą Państwo wysłać gotowy plik panelu lub tabliczki , prosimy o przesłanie pliku z grafiką wektorową i czcionkami zmienionymi na krzywe. Akceptowane przez nas pliki wektorowe mają rozszerzenie: .cdr, .eps, .ai, .pdf.
Jeśli nie posiadają Państwo gotowego pliku , wystarczy przesłać do nas treść , która powinna się na panelu znaleźć , szczegóły odnoszące się do wymiarów, odległości i grubości materiału . Nasz grafik w oparciu o te wytyczne przygotuje projekt panelu/tabliczki i prześle go w skali 1:1 .
Przy składaniu zamówienia prosimy również o określenie preferowanej grubości materiału i jego koloru. Ważne także, aby o potrzebie podklejenia taśmą samoprzylepną poinformować już w trakcie składania zamówienia na tabliczkę.

Wycena zamówienia na grawerowane tabliczek grawerowanych laserowo

Cena jest określana przez nas po zapoznaniu się z wytycznymi klienta. Cena zależna jest od kilku czynników: liczby tabliczek/paneli zamawianych jednorazowo i ich powierzchni, sposobu dostarczenia wzoru ( dostarczenie gotowego pliku z grafiką wektorową obniża koszty wykonania), terminu wykonania, grubości materiału , usług dodatkowych ( podklejenie tabliczki grawerowanej laserowo taśmą samoprzylepna jest dodatkowo płatne). Im większe  jednorazowe zamówienie, tym niższy koszt jednostkowy . Stałym klientom oferujemy dodatkowy system rabatów

Termin realizacji

Czas realizacji zlecenia zależy od kilku czynników. Wykonanie pojedynczych niewielkich tabliczek , w oparciu o gotowy plik z grafiką wektorową i czcionkami zmienionymi na krzywe, jesteśmy w stanie wykonać nawet w trybie ekspresowym- od ręki. Standardowy termin realizacji zleceń to do 24 godzin roboczych .  W wypadku prac wymagających obróbki graficznej ( przygotowania lub modyfikacji projektu) , nietypowych materiałów, zamówień na większą liczbę paneli lub tabliczek termin ten może ulec wydłużeniu.