Piktogramy2017-09-02T22:32:07+00:00

Oceń stronę

 
4.2935

PIKTOGRAMY GRAWEROWANE LASEREM- NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI TABLICE GRAFICZNE MOŻESZ WYKONAĆ W MAX OD RĘKI.


Piktogramy

Piktogramy , czyli graficzne tabliczki informacyjne dzięki wykorzystaniu technologii grawerowania laserem mogą zostać wykonane w Max s.c. nawet od ręki. Grawerowane piktogramy są lekkie, estetyczne, tanie i odporne na warunki atmosferyczne . Oferujemy możliwość zastosowania laminatów w różnych kolorach , także w wersji o zwiększonej odporności na ścieralność i niekorzystne warunki( tzw. laminaty przemysłowe ) Piktogramy poza grafiką mogą zawierać spersonalizowany tekst.

Piktogramy- informacje ogólne

Dzięki zastosowaniu techniki grawerowania laserem piktogramy możemy wykonać w dowolnych ilościach, nawet w trybie ekspresowym ( ilości ok. 10 szt. nawet w ciągu 30 minut). Cena zależna jest od rozmiarów, rodzaju grafiki i zamawianej jednorazowo ilości. Im większe jednorazowe zamówienie tym niższy koszt jednostkowy. Zamówienia można dokonać osobiście w siedzibie firmy lub przesłać je droga mailową. W wiadomości należy zaznaczyć jaką grafikę Państwo wybierają ( prosimy o podanie numeru ) , jaki ma być kolor laminatu oraz dokładna ilość danego modelu. W odpowiedzi otrzymają Pańśtwo wycenę i orientacyjny czas oczekiwania na realizację zamówienia piktogramów. Po przez Państwa mailem zwrotnym wyceny przystępujemy do wykonania zlecenia.

Piktogramy- sposoby mocowania

Piktogramy możemy przygotować zgodnie z Państwa życzeniem. Najwygodniejszą formą mocowania jest oczywiście taśma dwustronna. Zapewnia ona możliwość szybkiej aplikacji na powierzchniach gładkich ( malowane drewno, metal, płyty drewniane, plastikowe). W wypadku powierzchni chropowatych, nierównych , zaokrąglonych możemy przygotować w piktogramie otwory na śruby, którymi można przymocować daną płytkę do podłoża. Przy składaniu zamówienia prosimy o podjęcie decyzji co do sposobu montażu , gdyż wpływa on na cenę.

Piktogramy- jak zamówić

W celu zamówienia można skorzystać szybkiego formularza kontaktowego lub wysłać wiadomość e-mail . Należy podać przede wszystkim nazwę grafiki , która jest Państwu potrzebna, rodzaju mocowania ( bez dodatkowych elementów mocowania), ilości, wielkości znaku, koloru laminatu.

Piktogramy -przykładowe grafiki

 

 

Galeria pozostałych piktogramów: