Pieczątki kolorowe 2017-09-02T17:48:00+00:00

Oceń stronę

 
4.5227

WŁĄCZ KOLOR W SWOICH PIECZATKACH

Wyrób pieczątek kolorowych – informacje ogólne

Pieczątki wielokolorowe w technice laserowej

Technika grawerowania laserowego nie tylko umożliwia wyrobienie doskonałej jakości pieczątek  w 5 minut, ale stwarza możliwość na wykonanie pieczątki wielokolorowej.
Pieczątki wielokolorowe to nowa jakość wyrobu pieczątek, możliwość przyciągnięcia uwagi klienta, wyeksponowanie logo, zwiększenie rozpoznawalności marki.
Max jako jedna z niewielu firm na rynku samodzielnie wykonuje pieczątki wielokolorowe, zyskując pełną kontrolę nad całym procesem, skracając czas realizacji zamówienia i oferując najniższą cenę wyrobu pieczątki wielokolorowej.

Pieczątki kolorowe -możliwości wykonania

Wykonanie pieczątki wielokolorowej wymaga nie tylko odpowiedniej grawerowanej laserowo gumki, ale także dopasowania do niej poduszki z tuszem. Dlatego istnieją pewne techniczne ograniczenia w wyrobie tego typu pieczątek:
– elementy o różnej kolorystyce muszą być od siebie odległe o minimum 3 mm. Nie da się wykonać pieczątki w której dwa kolory wzajemnie na siebie nachodzą lub są w odległości mniejszej niż 3 mm .
– element o określonym kolorze nie może mieć powierzchni mniejszej niż 2-3 cm2. Poniżej prezentujemy możliwe do wykonania pieczątki kolorowe :

Pieczątka wielokolorowa-koszt wykonania

Z uwagi na pracochłonność i ścisłe wymogi technologiczne koszt wykonania pieczątki kolorowej jest wyższy od kosztu wykonania pieczątki jednokolorowej.
Koszt zależy od stopnia skomplikowania projektu ( liczby elementów graficznych ), liczby kolorów stosowanych w pieczątce i jej wielkości . Standardowo należy założyć, iż koszt wykonania pieczątki wielokolorowej jest ok. 1,5 do 2 razy wyższy od kosztu pieczątki jednokolorowej. Pieczątki wielokolorowe wykonujemy tylko w oparciu o sprawdzone rozwiązania, specjalnie do tego przystosowane akcesoria ( poduszki tuszujące i tusz do pieczątek wielokolorowych ).

Pieczątka wielokolorowa- termin wykonania

W zależności od stopnia skomplikowania projektu i jego czasochłonności termin wykonania pieczątki wielokolorowej najczęściej zamyka się w przedziale od kilku godzin ( tryb ekspresowy ) do 1-2 dni. W uzasadnionych przypadkach może ulec wydłużeniu, o czym każdorazowo informujemy klienta.

Pieczątka wielokolorowa- dostępne kolory tuszu

 

Miło nam poinformować, iż nie tylko jesteśmy jedną z niewielu firm, które samodzielnie wykonują pieczątki wielokolorowe to dodatkowo jako jedyni w Polsce oferujemy wybór spośród  37 kolorów tuszów do pieczątek . Takiej możliwości nie znajda Państwo u konkurencji . Dodatkowo na specjalne zamówienie istnieje możliwość zamówienia  tuszu  zgodnego z podanym przez  klienta  numerem Pantone.  Dlatego  nasze pieczątki wielokolorowe wyróżnia nie tylko  najwyższa jakość, krótki czas realizacji, ale także fakt, iż naprawdę mogą być wielokolorowe.

 

Pieczątki kolorowe –  dostępne wielkości