Pieczątki kolorowe2019-02-04T13:45:59+00:00

Oceń stronę

 
4.5428

WŁĄCZ KOLOR W SWOICH PIECZĄTKACH

Wyrób pieczątek kolorowych – informacje ogólne

Pieczątki wielokolorowe w technice laserowej

Technika grawerowania laserowego nie tylko umożliwia wyrobienie doskonałej jakości pieczątek w 5 minut, ale stwarza możliwość na wykonanie pieczątki wielokolorowej.
Pieczątki wielokolorowe to nowa jakość wyrobu pieczątek, możliwość przyciągnięcia uwagi klienta, wyeksponowanie logo, zwiększenie rozpoznawalności marki.
Max jako jedna z niewielu firm na rynku samodzielnie wykonuje pieczątki wielokolorowe, zyskując pełną kontrolę nad całym procesem, skracając czas realizacji zamówienia i oferując najniższą cenę wyrobu pieczątki wielokolorowej.

Pieczątki kolorowe – możliwości wykonania

Wykonanie pieczątki wielokolorowej wymaga nie tylko odpowiedniej grawerowanej laserowo gumki, ale także dopasowania do niej poduszki z tuszem. Dlatego istnieją pewne techniczne ograniczenia w wyrobie tego typu pieczątek:
– elementy o różnej kolorystyce muszą być od siebie odległe o minimum 3 mm. Nie da się wykonać pieczątki w której dwa kolory wzajemnie na siebie nachodzą lub są w odległości mniejszej niż 3 mm .
– element o określonym kolorze nie może mieć powierzchni mniejszej niż 2-3 cm2. Poniżej prezentujemy możliwe do wykonania pieczątki kolorowe :

Pieczątka wielokolorowa-koszt wykonania

Z uwagi na pracochłonność, ścisłe wymogi technologiczne a także stopień skomplikowania projektu (liczby elementów graficznych, kolorów i wielkości) koszt wykonania pieczątki kolorowej jest wyższy od kosztu wykonania pieczątki jednokolorowej (standardowo ok. 1,5 do 2 razy wyższy).

Pieczątka wielokolorowa- termin wykonania

W zależności od stopnia skomplikowania projektu i jego czasochłonności termin wykonania pieczątki wielokolorowej najczęściej zamyka się w przedziale od kilku godzin ( tryb ekspresowy) do 1-2 dni. W uzasadnionych przypadkach może ulec wydłużeniu, o czym każdorazowo informujemy klienta.

Pieczątka wielokolorowa- dostępne kolory tuszu

Miło nam poinformować, iż nie tylko jesteśmy jedną z niewielu firm, które samodzielnie wykonują pieczątki wielokolorowe to dodatkowo jako jedyni w Polsce oferujemy wybór spośród  37 kolorów tuszów do pieczątek. Takiej możliwości nie znajda Państwo u konkurencji . Dodatkowo na specjalne zamówienie istnieje możliwość wybrania tuszu zgodnego z podanym przez klienta numerem Pantone. Dlatego nasze pieczątki wielokolorowe wyróżnia nie tylko najwyższa jakość, krótki czas realizacji, ale także fakt, iż naprawdę mogą być wielokolorowe.

Co da się wykonać

stempel z logo

Technologia laserowa umożliwia wyrób pieczątek odbijających się w kilku kolorach . Dowiedz się jakie są  możliwości i ograniczenia.

Dostępne kolory

Faksymile

Faksymile- pieczątka z podpisem   może okazać się niezwykle pomocna. Jak poprawnie przesłać skan podpisu, jaką wielkość , kolor i nośnik najlepiej wybrać, no i jak w nietypowy sposób wykorzystać posiadaną faksymile- tego dowiesz się tylko na naszej stronie.

Automat czy stempel

stempel do toreb i kartonów

Torby papierowe i kartony  to doskonały nośnik reklamy.  Jednak  wykonanie nadruku jest kosztowne i wymaga dużej skali zamówienia . Alternatywa są pieczątki do nadruku . Mamy najwiksze doświadczenie na rynku , bogatą paletę  kolorów tuszu i największe stempel na rynku: 20×15 lub 12×24 cm.

Zadzwoń: 505 797 100