Druk i oprawa 2017-09-02T21:57:12+00:00

Oceń stronę

 
4.430

DRUK CYFROWY I OPRAWA DOKUMENTÓW

Druk cyfrowy

Drukiem jest naszą domena od samego początku, czyli 1995 roku. Ciągle udoskonalamy swój park maszynowy i działając w oparciu o zdobyte doświadczenie staramy się dostarczać klientom nowoczesnych rozwiązań. Obecnie druk cyfrowy wkracza w dobę pełnej personalizacji, co oznacza, iż nawet w wypadku niskich nakładów druku możliwe jest jego optymalne dostosowanie do potrzeb klienta. Staramy się dopasować naszą ofertę do ciągle zmieniających się potrzeb i dostosowywać ją każdorazowo do konkretnego zamówienia. Dlatego najczęściej wycena dokonywana jest pod konkretne zamówienie, po poznaniu konkretnych potrzeb klienta. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno wydruk or ręki, pełno kolorowy do formatu A3 , jak i druk wielkoformatowy, druk folderów, ulotek, broszur.
Zajmujemy się także drukiem prac : licencjackich, inżynierskich, magisterskich czy doktorskich.

Oprawa dokumentów i prac

Usługą powiązaną z drukiem cyfrowym jest profesjonalna oprawa dokumentów oraz prac. Proponujemy Państwu szeroką paletę typów opraw i kolorystyki okładek. Od najprostszej i niezwykle popularnej oprawy – bindowania , przez oprawy klejone po ekskluzywne oprawy twarde typu c-bind.
Usługę oprawy prac i dokumentów wykonujemy w większości wypadków od ręki, dzięki czemu oszczędzają państwo czas. Dzięki szerokiej palecie usług oferujemy możliwość oprawienia nawet do 500 stron w jednej oprawie ( w wypadku bindowania ) lub 200 stron w oprawie twardej typu c-bind