DRUK CYFROWY I OPRAWA DOKUMENTÓW

Druk cyfrowy

Druk jest naszą domeną od samego początku istnienia firmy, czyli 1995 roku. Ciągle udoskonalamy swój park maszynowy i działając w oparciu o zdobyte doświadczenie staramy się dostarczać klientom nowoczesnych rozwiązań. Obecnie druk cyfrowy wkracza w dobę personalizacji, co oznacza, iż nawet w wypadku niskich nakładów druku możliwe jest jego optymalne dostosowanie do potrzeb klienta. Staramy się dopasować naszą ofertę do ciągle zmieniających się potrzeb i dostosowywać ją każdorazowo do konkretnego zamówienia. Dlatego najczęściej wycena dokonywana jest pod konkretne zlecenie dopiero po poznaniu indywidualnych potrzeb klienta. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno wydruk od ręki, pełnokolorowy do formatu A3, jak i druk wielkoformatowy czy druk folderów, ulotek, broszur.
Zajmujemy się także drukiem prac: licencjackich, inżynierskich, magisterskich czy doktorskich.

Oprawa dokumentów i prac

Usługą powiązaną z drukiem cyfrowym jest profesjonalna oprawa dokumentów oraz prac. Proponujemy Państwu szeroką paletę typów opraw i kolorystyki okładek. Od najprostszej i niezwykle popularnej oprawy – bindowania, przez oprawy klejone po ekskluzywne oprawy twarde typu c-bind.
Usługę oprawy prac i dokumentów wykonujemy w większości wypadków od ręki, dzięki czemu oszczędzają Państwo czas. W naszej szerokiej palecie usług oferujemy możliwość oprawienia nawet do 500 stron w jednej oprawie (w wypadku bindowania) lub 200 stron w oprawie twardej typu c-bind.