WYKONANIE PIECZĄTKI – DOWIEDZ SIĘ JAK NAJŁATWIEJ WYKONAĆ PIECZĄTKĘ

W tym dziale znajdą Państwo ogólne informacje związane z wyrobem pieczątek w firmie Max.  Przeprowadzimy Państwa przez proces przygotowania projektu pieczątki tak, aby  gotowy produkt odpowiadał Państwa oczekiwaniom . Określamy  możliwie  szczegółowo jakie wymogi powinien spełnić plik produkcyjny, jaki typ grafiki jest akceptowalny , czego należy się wystrzegać projektując pieczątki.  Przedstawiamy także jakie pieczątki możemy wykonać od ręki . należy pamiętać, iż usługa ekspresowa dotyczy  standardowej wielkości  i w ciągu 5 minut taka pieczątkę jesteśmy rzeczywiście w stanie wykonać. Jednak czas produkcji pieczątki wielkogabarytowej  jest znacząco wyższy . Guma do największej pieczątki dostępnej na rynku czyli stempla drewnianego-kołyski o powierzchni 145×205 mm może grawerować się od 2 do 3 godzin. Także wykonanie większej liczby pieczątek wymaga dodatkowego czasu .

W dziale ogólnym  znajda Państwo także informacje dotyczące wymiany gumki.   Zapewne każdy z Państwa posiada gdzieś  nieużywane automaty samotuszujące, które niepotrzebnie zalegają w magazynie, biurku czy szafie. Dzięki zmianie płytki tekstowej można je ponownie użyć, co znacząco przyczyni się do obniżenia kosztu wykonania pieczątki. A przecież tanie pieczątki są bez wątpienia propozycją , która zainteresuje każdego klienta.  U nas wymiana  gumki do pieczątki jest niezwykle prosta. Dowiedzą się Państwo jak złożyć zamówienie na gumkę i jak ją ewentualnie wymienić samodzielnie, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Automaty samotuszujące, mimo iż są  coraz lepsze wymagają jak wszystko konserwacji.  Tu znajda Państwo informacje jak oczyścić zabrudzoną gumkę czy automat.

Oferujemy także informacje ogólne dotyczące rodzajów pieczątek . Rynek pełen jest różnych rozwiązań, u nas znajdą Państwo charakterystykę najważniejszych rodzajów pieczątek automatycznych, pola ich zastosowania, ich dobre i słabe strony.

W dziale ogólnym przedstawiamy także  informacje dotyczące dostępnych wielkości pieczątek, w tym plik z prezentacją pól tekstowych najpopularniejszych automatów samotuszujących Colop, Trodat, Wagraf. Mają Państwo możliwość samodzielnie przygotować pieczątkę  zoptymalizowaną do konkretnego modelu automatu . Podane wielkości zawierają już tzw. margines bezpieczeństwa i mogą zostać całkowicie wykorzystane.

Dział ogólny zawiera podstawowe informacje o procesie wyrobu, zamawiania i dostosowywania wielkości . Zapraszamy  do lektury, w razie wątpliwości chętnie odpowiemy na Państwa pytania telefonicznie, droga mailową lub złożone za pośrednictwem formularza kontaktowego.