AUTOMATY SAMOTUSZUJĄCE I MOBILNE TRODAT

Automat pieczątkowy Trodat Printy 4913 zielonyTrodat jest na polskim rynku bardzo dobrze znaną i cenioną marką. Zasłużenie dobrą opinią cieszą się zwłaszcza automaty z nowej serii sygnowane nazwą Trodat Printy 4.0. Po raz pierwszy w historii marka zaimplementowała znane i lubiane z automatów Wagraf  zamknięcia, dzięki którym pieczątka biurowa staje się bardziej mobilna i mniejsza, co między innymi ułatwia jej transport. Trodat postawił także na ekologię- jego produkty z serii 4.0 wykonane są z zachowaniem wysokich norm jakościowych i z dbałością o środowisko naturalne. Produkty Trodat to nie tylko standardowe pieczątki automatyczne, ale również ciekawie się prezentujące rozwiązania kieszonkowe (Mobile Printy), datowniki metalowe szkieletowe, automaty o nietypowych kształtach, których podobnie jak w ofercie firmy Colop jest naprawdę dużo.

Automaty standardowe występują w szerokiej palecie kolorystycznej, cechują się odważną i przyciągającą uwagę stylistyką, a przy tym doskonałą ergonomią i niezawodnością. Automaty szkieletowe metalowe (w tym datowniki) cechuje duża wytrzymałość i niezawodność.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pieczątek Trodat.

Trodat Printy 4.0

Automaty samotuszujące Trodat Printy 4.0Czwarta odsłona serii Printy niesie ze sobą wiele nowości i od samego początku spotyka się z dużym zainteresowaniem ze strony klientów. Wyróżnia się bardzo ciekawym, nowoczesnym designem i zgodnie z duchem czasu jest produktem ekologicznym (nowe automaty nawet w 65% składają się z surowców z recyclingu). Są lekkie i jednocześnie stabilne. Dodatkową nowością Trodat jest bardzo wygodne  i przydatne zamknięcie, czyniące pieczątki Trodat Printy bardziej mobilnymi. Dzięki płaskiej górze automatu i wygodnej w użyciu blokadzie również wymiana gumki czy wyjęcie poduszki z tuszem jest znacznie łatwiejsze niż w poprzedniej wersji Trodat Printy 3.0. Nowa seria to nie tylko automaty podstawowe czyli pieczątki  4910, 4911, 4912, 4913, ale także produkty o niestandardowym wymiarze: Trodat Printy 4914 o polu 62×24 i Trodat Printy 4915 o polu 68×23 mm.

Mobile Printy

W ofercie Trodat nie mogło zabraknąć także rozwiązań mobilnych. Seria Mobile Printy występuje w 4 wielkościach, trzech odpowiadających klasycznym automatom 4911, 4912, 4913 oraz jednej kwadratowej o średnicy 30×30 mm. Trodat Mobile to bardzo nowoczesny design i ciekawe rozwiązanie w zakresie pieczątek kieszonkowych. Jest trochę większy od rozwiązań mobilnych Colop lub Wagraf, ale dużym plusem jest zminimalizowana możliwość ubrudzenia się tuszem. Dodatkowym atutem jest klips stanowiący element samego opakowania i ułatwiający  przenoszenie. Mobile Printy występuje w szerokiej palecie kolorystycznej i oferuje bardzo łatwy w obsłudze system wymiany i uzupełniania tuszownic.