Oceń stronę

 

Automaty samotuszujące

Największe pieczątki automatyczne

Sprawdź nasza ofertę największych pieczątek automatycznych: w automatach plastikowych,  metalowych-szkieletowych, okrągłych, kwadratowych, prostokątnych.

Stemple drewniane

Duze stemple drewniane

Największy wybór największych stempli: okrągłych, kwadratowych, prostokątnych. do 20×15 lub 12×24 cm.

Duże pieczątki

Poza standardowymi wymiarami pieczątek, znajdą Państwo w naszej ofercie także  pieczątki duże. Automaty standardowe  oferują co prawda mniejsze wymiary niż stemple drewniane, że za to zapewniają większy komfort użytkowania.  Stemple drewniane  w naszej ofercie to ponad 50 wielkości w tym  20×15 lub 24×12 cm.  Poniżej prezentujemy największe pieczątki i stemple.

Największe pieczątki automatyczne:

Prostokątna – Colop Printer Compact 6o lub Colop IQ 60: maksymalny wymiar płytki tekstowej: 74×34 mm.  Znacznie mniejszy, lżejszy i tańszy niż automaty metalowe-szkieletowe.  Szczególnie przydatny do pieczątek firmowych, z logo, księgowych, tabelarycznych. Dostępna jest specjalna poduszka umożliwiająca stosowanie tuszów specjalnych.

Kwadratowa – Colop  Printer Q43: maksymalny wymiar płytki tekstowej: 41×41 mm.  Stosowany do pieczątek firmowych, graficznych, księgowych.  Po zastosowaniu specjalnej poduszki można w nim stosować tusze specjalistyczne-szybkoschnące.

Okrągła – Colop Printer R50: maksymalna średnica pytki tekstowej 48 mm. Stosowany do pieczątek firmowych, graficznych.  Dostępny także w wersji z poduszką do tuszów szybkoschnących.

Największe pieczątki metalowe szkieletowe:

Colop 3900: maksymalny wymiar płytki tekstowej: 103×53 mm. Najczęściej stosowany do pieczątek graficznych, z logo, księgowych, tabelarycznych.  Dostępny w wersji z poduszką do tuszów wodnych i szybkoschnących.

Trodat 5212: największy dostępny  na rynku automat. Maksymalne pole tekstowe: 114×68 mm.  Duży , stabilny automat wykorzystywany zwłaszcza do pieczątek księgowych.

Duże stemple drewniane

Największą zaletą stempli drewnianych jest  oferowane przez nie pole tekstowe znacznie większe niż w pieczątkach automatycznych. Wymagają jednak zastosowania oddzielnej poduszki z tuszem. W naszej ofercie znajdują się zarówno poduszki do tuszu wodnego (plastikowe i drewniane) jak i do tuszów specjalnych (szybkoschnących, do drewna, tkanin)

Największy stempel prostokątny:  posiadamy 2 wersje: 198×148 mm lub 238×118 mm. Obie dostępne są zarówno w wersji standardowej ( płaskiej ) jak i kołyskowej (tzw. kolebacz).

Największy stemple okrągły:  stempel o okrągłej podstawie może mieć maksymalną średnicę 100 mm.  Jednak jeśli zastosujemy największy stempel o podstawie kwadratowej (  odbicie stempla może być oczywiście okrągłe) maksymalna średnica to 148 mm w wypadku stempla płaskiego lub 143 mm w wypadku kołyski

największy stempel kwadratowy:  wersja płaska: 148×148 mm, wersja kołyskowa: 143×143 mm

Dużą pieczątkę można zamówić:

 • wysyłając  maila z zapytaniem na adres: biuro@maxsc.com.pl
 • korzystając z formularza na stronie kontakt

Jakie informacje należy podać w celu wyceny/zamówienia:

 • dokładna treść pieczątki . Jeśli ma na niej być grafika, prosimy o przesłanie jej (najlepiej od razu w pliku wektorowym z czcionkami zmienionymi na krzywe)
 • wielkość: prosimy o podanie pola lub przynajmniej jednego z boków
 • kolor tuszu: standardowe to czarny, czerwony, niebieski , zielony.  Pozostałe  dostępne kolory tuszu dostępne na stronie: tusze wodne
 • rodzaj podłoża: tusz wodny stosuje się do papierów/tektur zwykłych, nie śliskich. Powierzchnie śliskie, o zmniejszonej wchłanialności ( metal, plastik, malowane drewno) mogą wymagać innego tuszu i poduszki
 •  w wypadku stempli drewnianych: czy chca Państwa zamówić także poduszkę na tusz

Duże pieczątki i stemple wyceniane są indywidualnie. Jest kilka czynników wpływających na cenę, dlatego prosimy o przesłanie konkretnego zapytania,

Cena zależna jest od:

 •  wielkości
 • konkretnej treści: staramy się ją dopasować do wybranej przez Państwa wielkości . Jednak nie zawsze podana treść/grafika zajmuje całą sugerowaną powierzchnię.
 • układu treści i grafiki: niektóre grafiki/pieczątki tekstowe musimy wykonać z pogłębionym grawerem, co wpływa na cenę
 • koloru tuszu:  kolory standardowe (czarny, czerwony, zielony, niebieski) są tańsze
 • rodzaju podłoża: tusz wodny  jest tańszy, ale nadaje się wyłącznie do powierzchni dobrze wchłaniających, nie śliskich: zwykłego papieru, tektury, czasami surowego drewna. Powierzchnie śliskie wymagają  innej poduszki i droższego tuszu

Termin realizacji zależy od wielkości pieczątki, ilości  i dostępności danego typu obudowy . Duże pieczątki wymagają długiego czasu  grawerowania  nawet do 4-5 godzin  , nie jest więc możliwe wykonanie ich w trybie ekspresowym w 5 minut .  Najczęściej wykonujemy taką pieczątkę w ciągu 1-3 dni roboczych od momentu zatwierdzenia projektu i wyceny . W wypadku wysyłki kurierskiej należy doliczyć czas potrzebny na wysyłkę )