Automaty samotuszujące

Największa pieczątka automatyczna Trodat 5212

Kliknij na zdjęcie i sprawdź najlepszą na rynku  ofertę  pieczątek automatycznych XXL: w automatach plastikowych,  metalowych-szkieletowych, okrągłych, kwadratowych, prostokątnych.

Stemple drewniane

Największe stemple drewniane

Kliknij na zdjęcie i  poznaj  ofertę największych stempli drewnianych XXL: okrągłych, kwadratowych, prostokątnych. do 20×15 lub 12×24 cm.

Duże pieczątki: stemple drewniane czy automaty samotuszujące?

Wybór między pieczątkami automatycznymi a stemplami zależy od kilku czynników:

  • wielkości (dostępnego pola): automaty -choć wygodniejsze -oferują znacznie mniejsze wymiary, Jeśli zależy Państwu na największym rozmiarze zdecydowanie warto wybrać stemple, które w naszej ofercie mają wymiary do 15×20 cm lub 12×24 cm.  Dla porównania największy automat samotuszujący to Trodat 5212: 114×68 mm.
  • powierzchnia na której przystawiamy: automaty samotuszujące wymagają jednolitej, równej, płaskiej, twardej powierzchni. Wszelkie (nawet niewielkie) nierówności, załamania mogą powodować niepełne odbicie.  W wypadku nietypowej powierzchni lepiej zastosować stempel drewniany, który poprzez regulacje siły docisku ułatwia uzyskanie dobrej jakości odbicia, nawet na wymagającym i nierównym podłożu.
  • częstotliwości użycia: największa zaletą pieczątek automatycznych jest fakt, iż posiadają wbudowaną poduszkę z tuszem. W wypadku równego podłoża i potrzeby częstego stosowania automaty znacznie przyśpieszają pracę.
  • potrzeba zastosowania kilku kolorów jednocześnie:  pieczątki odbijające jednocześnie w kilku kolorach mozliwe jest tylko w wypadku automatów samotuszujących.  W wypadku stempli drewnianych można jedynie wykonać dwa lub więcej kompletów stempli , które odbijane kolejno dadzą w efekcie wzór w kilku kolorach. Więcej na ten temat: pieczątki kolorowe

Największy/najdłuższy stempel 24×12 cm

Stempel dostępny w wersji płaskiej i kołyskowej

Największy stempel prostokątny 20×15 cm

Stempel w wersji płaskiej i kołyskowej

Największy okrągły stempel śr. 100 mm

Największy stempel o okrągłej podstawie- średnica 100 mm

Największy stempel kwadratowy

Stempel kwadratowy 150 x 150  może być wykorzystany do uzyskania nie tylko do odbicia kwadratowego ale też okrągłego o średnicy 150 mm

Może zainteresują Cię także …

Pieczątki z logo

stempel z logo firmy

Pieczątka automatyczna lub stemple z logo  to niezwykle popularny produkt. Doskonale nadaje się do znakowania toreb, kartonów, kopert, itp.

Stemple do toreb

stempel do znakowania toreb i kartonów z logo firmy

Torby papierowe i kartony  to doskonały nośnik reklamy.  Sprawdź jak samodzielnie wykonać nadruk nawet od 1 szt. o wymiarach do 15×20 cm.

Pieczątki księgowe

pieczątka księgowa na stemplu do dekretacji faktur

Pieczątki księgowe: tabelaryczne, dekretacyjne, datowniki. Sprawdź naszą rozbudowaną ofertę. Gotowe wzory z możliwością personalizacji, duży wybór  modeli, kolorów.

Materiały wideo powiązane z tematem:

Jak uzyskać optymalne odbicie używając dużego stempla kołyskowego

Jak uzyskać optymalne odbicie na kartonie używając dużego stempla płaskiego