Wiesz  czego potrzebujesz lub chcesz sprawdzić cenę – skorzystaj ze  sklepu.

Chcesz zadać pytanie lub zamówić  pieczątkę za pośrednictwem strony/maila – skorzystaj z formularza.

Automaty samotuszujące

Największe pieczątki automatyczne

Sprawdź nasza ofertę największych pieczątek automatycznych: w automatach plastikowych,  metalowych-szkieletowych, okrągłych, kwadratowych, prostokątnych.

Stemple drewniane

Duze stemple drewniane

Największy wybór największych stempli: okrągłych, kwadratowych, prostokątnych. do 20×15 lub 12×24 cm.

Dużą pieczątkę można zamówić:

 • wysyłając  maila z zapytaniem na adres: biuro@maxsc.com.pl
 • korzystając z formularza na stronie kontakt
 • korzystając z formularza online

Jakie informacje należy podać w celu wyceny/zamówienia:

 • dokładna treść pieczątki . Jeśli ma na niej być grafika, prosimy o przesłanie jej (najlepiej od razu w pliku wektorowym z czcionkami zmienionymi na krzywe)
 • wielkość: prosimy o podanie pola lub przynajmniej jednego z boków
 • kolor tuszu: standardowe to czarny, czerwony, niebieski, zielony.  Pozostałe  dostępne kolory tuszu dostępne na stronie: tusze wodne
 • rodzaj podłoża: tusz wodny stosuje się do papierów/tektur zwykłych, nieśliskich. Powierzchnie śliskie, o zmniejszonej wchłanialności (metal, plastik, malowane drewno) mogą wymagać innego tuszu i poduszki
 •  w wypadku stempli drewnianych: czy chcą Państwa zamówić także poduszkę na tusz

Duże pieczątki i stemple wyceniane są indywidualnie. Jest kilka czynników wpływających na cenę, dlatego prosimy o przesłanie konkretnego zapytania,

Cena zależna jest od:

 •  wielkości
 • konkretnej treści: staramy się ją dopasować do wybranej przez Państwa wielkości . Jednak nie zawsze podana treść/grafika zajmuje całą sugerowaną powierzchnię.
 • układu treści i grafiki: niektóre grafiki/pieczątki tekstowe musimy wykonać z pogłębionym grawerem, co wpływa na cenę
 • koloru tuszu:  kolory standardowe (czarny, czerwony, zielony, niebieski) są tańsze
 • rodzaju podłoża: tusz wodny  jest tańszy, ale nadaje się wyłącznie do powierzchni dobrze wchłaniających, nieśliskich: zwykłego papieru, tektury, czasami surowego drewna. Powierzchnie śliskie wymagają  innej poduszki i droższego tuszu.

Termin realizacji zależy od wielkości pieczątki, ilości  i dostępności danego typu obudowy . Duże pieczątki wymagają długiego czasu  grawerowania  nawet do 4-5 godzin  , nie jest więc możliwe wykonanie ich w trybie ekspresowym w 5 minut .  Najczęściej wykonujemy taką pieczątkę w ciągu 1-3 dni roboczych od momentu zatwierdzenia projektu i wyceny . W wypadku wysyłki kurierskiej należy doliczyć czas potrzebny na wysyłkę )

Duże pieczątki: stemple drewniane czy automaty samotuszujące?

Wybór między pieczątkami automatycznymi a stemplami zależy od kilku czynników:

 • wielkości (dostępnego pola): automaty -choć wygodniejsze -oferują znacznie mniejsze wymiary, Jeśli zależy Państwu na największym rozmiarze zdecydowanie warto wybrać stemple, które w naszej ofercie mają wymiary do 15×20 cm lub 12×24 cm.  Dla porównania największy automat samotuszujący to Trodat 5212: 114×68 mm.
 • powierzchnia na której przystawiamy: automaty samotuszujące wymagają jednolitej, równej, płaskiej, twardej powierzchni. Wszelkie (nawet niewielkie) nierówności, załamania mogą powodować niepełne odbicie.  W wypadku nietypowej powierzchni lepiej zastosować stempel drewniany, który poprzez regulacje siły docisku ułatwia uzyskanie dobrej jakości odbicia, nawet na wymagającym i nierównym podłożu.
 • częstotliwości użycia: największa zaletą pieczątek automatycznych jest fakt, iż posiadają wbudowaną poduszkę z tuszem. W wypadku równego podłoża i potrzeby częstego stosowania automaty znacznie przyśpieszają pracę.
 • potrzeba zastosowania kilku kolorów jednocześnie:  pieczątki odbijające jednocześnie w kilku kolorach mozliwe jest tylko w wypadku automatów samotuszujących.  W wypadku stempli drewnianych można jedynie wykonać dwa lub więcej kompletów stempli , które odbijane kolejno dadzą w efekcie wzór w kilku kolorach. Więcej na ten temat: pieczątki kolorowe

Może zainteresują Cię także …

Pieczątki z logo

stempel z logo

Pieczątka automatyczna lub stemple z logo  to niezwykle popularny produkt. Doskonale nadaje się do znakowania toreb, kartonów, kopert, itp.

Stemple do toreb

stempel do toreb i kartonów

Torby papierowe i kartony  to doskonały nośnik reklamy.  Sprawdź jak samodzielnie wykonać nadruk nawet od 1 szt. o wymiarach do 15×20 cm.

Pieczątki księgowe

Faksymile

Pieczątki księgowe: tabelaryczne, dekretacyjne, datowniki. Sprawdź naszą rozbudowaną ofertę. Gotowe wzory z możliwością personalizacji, duży wybór  modeli, kolorów.

Sprawdź jak wyglądają  prezentowane tu produkty: