Datowniki i numeratory 2017-09-02T17:09:28+00:00

Oceń stronę

 
4.0521

DATOWNIKI I NUMERATORY – W MAX MASZ NAJWIĘKSZY WYBÓR

Datowniki

Datowniki, czyli pieczątki z datą nie są może aż tak popularne jak pieczątki imienne czy firmowe, jednak w niektórych wypadkach służą wielką pomocą. Datowniki znacząco przyśpieszają pracę działu księgowości, recepcji, działów personalnych, są także wymagane choćby w urzędach celnych, kancelariach prawnych, notarialnych. Datowniki poza prezentowaniem bieżącej daty można wzbogacić o dodatkowy tekst (na przykład “wpłynęło”, “za zgodność z oryginałem”, “zapłacono” , “wydano”, “potwierdzam odbiór”, itp.).
W naszej ofercie znajdą Państw szeroki wybór datowników. Z uwagi na specyfikę budowy i zastosowania podzieliliśmy je na dwie oddzielne grupy:
datowniki plastikowe– proste, funkcjonalne, małe i co istotne-najtańsze datowniki. Doskonale sprawdzają się w wypadku sporadycznego lub średnio częstego użytkowania. Datowniki plastikowe są małe, ale można je wzbogacić o dodatkowy tekst zarówno nad datą ( model Colop S160), nad i pod datą( model S260 ) jak i obok daty(Colop 120/P).
Występuje oczywiście także wersja podstawowa- z samą datą, czyli Colop mini S120
Datowniki metalowe szkieletowe to rozbudowana grupa , w której znajdą Państwo wiele różnych modeli w różnych wymiarach i kształtach. Są większe i cięższe od plastikowych, optymalne do stosowania przy dużych lub bardzo dużych obciążeniach . Wytrzymują nawet do 40 000 przystawień.
Dostępne w wersjach zarówno z samą datą jak i możliwością dodania dodatkowego tekstu , którego pole w wypadku największego datownika metalowego – modelu Colop 3960 wynosi aż 103×53 mm. W naszej ofercie znajda państwo również model R2045, który poza datą posiada także podziałkę godzinową.
Więcej informacji na temat datowników metalowych szkieletowych znajda Państwo na stronie: datowniki metalowe

Numeratory

Numerator automatyczny 6 cyfrowy Horray H57/6

numerator automatyczny

Numeratory, czyli pieczątki z możliwością zmiany numeru są specyficzną grupą artykułów stemplarskich. Znajdują zastosowanie w działach produkcyjnych, kontroli jakości, kasach biletowych, firmach logistycznych. Numeratory ze względu na sposób działania i zastosowanie dzielą się na ręczne i automatyczne.
Numeratory ręczne to grupa prostych, plastikowych, niewielkich automatów samotuszujących, w których każdy kolejny numer musi zostać ustawiony ręcznie.
Występują w kilku wielkościach, najprostsze to numeratory firmy Colop serii mini ( S126 – numerator 6 cyfrowy i S120/13-numerator 13 cyfrowy).
Dodatkową płytkę z tekstem (nad i pod numerem do 2 linii) można umieścić w większym numeratorze Colop S226/P)
Numeratory automatyczne to produkty firmy Horray. Charakteryzuje je bardzo duża wytrzymałość, zastosowanie metalowej czcionki i możliwość ustawienia preferowanej liczby powtórzeń danej cyfry. Numeratory Horray występują w kilku odmianach różniących się liczbą dostępnych cyfr. Najmniejszy H57/6 oferuje 6 cyfr, H56/8 – 8 cyfr.