Poduszki plastikowe Wagraf na tusz wodny

Zestaw ex libirs stemple drewniany i poduszka plastikowaWystępują w 3 wielkościach:
Poduszka plastikowa mała P.M o wymiarze pola 50×85 mm
Poduszka plastikowa średnia P.S. o wymiarze pola 70×110 mm
Poduszka plastikowa duża P.D. o wymiarze 85×155 mm
Nadają się do stosowania wyłącznie z tuszami wodnymi standardowymi oraz z palety Pantone,  tuszem UV i tuszem fluorescencyjnym. Zastosowanie tuszów szybkoschnących/wodoodpornych może  wpłynąć na pogorszenie jakości i trwałości odbicia i doprowadzić do trwałego uszkodzenia  poduszki. W takim wypadku reklamacje nie będą uwzględniane.
Poduszki plastikowe sprzedawane są z tuszem standardowym (do wyboru: czarny, czerwony, zielony, niebieski) lub bez tuszu (do samodzielnego uzupełnienia tuszem wodnym). Poduszki plastikowe Wagraf charakteryzują się znakomitą wchłanialnością, zapewniają bardzo dobra jakość odbicia i są tańszą alternatywą poduszek drewnianych. Jednak ich dodatkowym ograniczeniem jest wielkość. Największy stempel, który można w nich zastosować ma wymiar ok. 15×8 cm. Podszki suche sprzedawane są w tej samej cenie co nasączone.

Kup teraz- poduszki plastikowe na tusz wodny :

Poduszki plastikowe a drewniane

W oby typach poduszek na tusz występuje ten sam wkład, więc ich właściwości  w kwestii zapewnienia optymalnego odbicia pozostają takie same. Podstawowe różnice to:

  • poduszki plastikowe są tańsze:  są produkowane seryjnie, stąd niższy koszt przy tej samej lub porównywalnej wielkości
  • poduszki plastikowe występują w wersji nasączonej: obudowa drewniana w czasie transportu poduszki mogłaby zostać trwale brudzona tuszem, dlatego zawsze sprzedajemy je suche. W wypadku plastiku ten problem nie występuje.
  • poduszki drewniane można ozdobić grawerem na wieczku. Może on zawierać tekst i/lub grafikę- przykładowe zdjęcia graweru na poduszce
  • poduszki drewniane umożliwiają użycie większych stempli: produkowane na nasze specjalne zamówienie poduszki drewniane zapewniają możliwość stosowania