Poduszki drewniane na tusz2017-10-29T14:07:36+00:00

Oceń stronę

 
4.3543

PODUSZKI DREWNIANE NA TUSZ

Poduszka drewniana na tusz z e stemplemSpecjalnie na Państwa życzenie wprowadziliśmy do naszej oferty poduszki drewniane na tusz. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która posiada poduszki drewniane i to w tak szerokiej ofercie. Dzięki wysokiemu standardowi wykonania poduszki te doskonale prezentują się nie tylko z klasycznymi kołkami drewnianymi do pieczątek, ale także z ekskluzywnymi stemplami o rzeźbionych głowniach.
Poduszki drewniane występują w 3 wymiarach:
standardowa 107×87
duża o wymiarze 210×160 mm
największa dostępna na rynku 240×120 mm.

Każda z poduszek może zostać napełniona tuszem standardowym(wodnym), który przeznaczony jest wyłącznie do klasycznego papieru ( nie nadaje się do papierów powlekanych, lakierowanych, kredowych). Poduszki drewniane występują także w wersji do tuszów szybkoschnących (na zamówienie, wycena indywidualna) .Poduszki drewniane można także grawerować, umieszczając na wieczku pudełka dowolna grafikę lub tekst.

Poduszki drewniane- dostępne kolory tuszu

Firma Max posiada obecnie w swojej ofercie ponad 40 kolorów tuszu wodnego, który można stosować do poduszek drewnianych. Poglądowy wzornik dostępnych kolorów znajdą Państwu w linku: kolory tuszu wodnego
istnieje także możliwość zamówienia tuszu według Pantone. Minimalna wielkość zamówienia to 250 ml w jednym, dużym opakowaniu. Średni czas oczekiwania to 4-6 tygodni.
Jeśli chcą Państwo do  poduszek drewnianych stosować tusze specjalistyczne, prosimy o  poinformowanie nas przy składaniu zamówienia.

Grawerowanie dedykacji/grafiki na poduszce drewnianej

Dzięki zastosowaniu techniki grawerowania laserem istnieje możliwość wygrawerowania na wierzchu poduszki na tusz dowolnej dedykacji, a nawet grafiki.
Usługa jest dodatkowo płatna , jej koszt jest zależny od liczby zamawianych poduszek, wielkości powierzchni grawerowanej, stopnia skomplikowania graweru. Najczęściej cena graweru na poduszce na tusz waha się w granicach 8-25 zł+vat

Galeria poduszek drewnianych z grawerem

Dostępna dodatkowa kolorystyka poduszek drewnianych

Poza naturalnym kolorem drewna na specjalne zamówienie dostępne są w naszej ofercie także poduszki w wymiarze standardowym 107×87 mm w innych kolorach. Jeśli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt mailowy: biuro@maxsc.com.pl