PODUSZKI DREWNIANE NA TUSZ

poduszki drewniane na tuszSpecjalnie na Państwa życzenie wprowadziliśmy do naszej oferty poduszki drewniane na tusz. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która posiada poduszki drewniane i to w tak szerokiej ofercie. Dzięki wysokiemu standardowi wykonania poduszki te doskonale prezentują się nie tylko z klasycznymi kołkami drewnianymi do pieczątek, ale także z ekskluzywnymi stemplami o rzeźbionych głowniach.
Poduszki drewniane występują w 3 wymiarach:
standardowa 107×87 mm
duża o wymiarze 210×160 mm
największa dostępna na rynku 245×125 mm

Każda z poduszek może zostać napełniona tuszem standardowym (wodnym), który przeznaczony jest wyłącznie do klasycznego papieru (nie nadaje się do papierów powlekanych/lakierowanych/kredowych). Poduszki drewniane występują także w wersji do tuszów szybkoschnących (na zamówienie, wycena indywidualna). Możliwe jest także grawerowanie poduszek drewnianych, umieszczając na wieczku pudełka dowolną grafikę lub tekst.

Poduszki drewniane- dostępne kolory tuszu

Firma Max posiada obecnie w swojej ofercie ponad 40 kolorów tuszu wodnego, który można stosować do poduszek drewnianych. Poglądowy wzornik dostępnych kolorów znajdą Państwu w linku: kolory tuszu wodnego. Istnieje także możliwość zamówienia tuszu według palety Pantone. Minimalna wielkość zamówienia to 250 ml w jednym, dużym opakowaniu. Średni czas oczekiwania to 4-6 tygodni.
Jeśli chcą Państwo do poduszek drewnianych stosować tusze specjalistyczne, prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie przy składaniu zamówienia.

Grawerowanie dedykacji/grafiki na poduszce drewnianej

Dzięki zastosowaniu techniki grawerowania laserem istnieje możliwość wygrawerowania na wierzchu poduszki na tusz dowolnej dedykacji a nawet grafiki.
Usługa jest dodatkowo płatna a jej koszt jest zależny od liczby zamawianych poduszek, wielkości powierzchni grawerowanej oraz stopnia skomplikowania graweru. Najczęściej cena graweru na poduszce na tusz waha się w granicach 8-25 zł+vat.

Galeria poduszek drewnianych z grawerem

Dostępna dodatkowa kolorystyka poduszek drewnianych

Poza naturalnym kolorem drewna na specjalne zamówienie dostępne są w naszej ofercie także poduszki w wymiarze standardowym 107×87 mm w innych kolorach. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o kontakt mailowy: biuro@maxsc.com.pl

Może zainteresują Cię także:

Stemple drewniane

stempel z logo

Poduszki do tuszu plastikowe

Poduszki plastikowe

Tusze specjalne

Tusze specjalne-specjalistycze