PODUSZKI DREWNIANE NA TUSZ

Jak uzupełnić poduszkę tuszem wodnym

Jak uzupełnić poduszkę tuszem szybkoschnącym

poduszki drewniane na tuszSpecjalnie na Państwa życzenie wprowadziliśmy do naszej oferty poduszki drewniane na tusz. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która posiada poduszki drewniane i to w tak szerokiej ofercie. Dzięki wysokiemu standardowi wykonania poduszki te doskonale prezentują się nie tylko z klasycznymi kołkami drewnianymi do pieczątek, ale także z ekskluzywnymi stemplami o rzeźbionych głowniach.
Każda z poduszek może zostać napełniona tuszem standardowym (wodnym), który przeznaczony jest wyłącznie do klasycznego papieru (nie nadaje się do papierów powlekanych/lakierowanych/kredowych). Poduszki drewniane występują także w wersji do tuszów szybkoschnących (na zamówienie, wycena indywidualna). Możliwe jest także grawerowanie poduszek drewnianych, umieszczając na wieczku pudełka dowolną grafikę lub tekst.

Poduszki drewniane bez względu na wersję zawsze sprzedajemy suche, do samodzielnego uzupełnienia tuszem ( tusz można kupić wraz z poduszką). Wynika to z wymogów technicznych: w trakcjie transportu mogłoby dojść do trwałego ubrudzenia  drewna tuszem.

Poduszki drewniane- dostępne kolory tuszu

Firma Max posiada obecnie w swojej ofercie ponad 40 kolorów tuszu wodnego, który można stosować do poduszek drewnianych. Poglądowy wzornik dostępnych kolorów znajdą Państwu w linku: kolory tuszu wodnego. Istnieje także możliwość zamówienia tuszu według palety Pantone. Minimalna wielkość zamówienia to 250 ml w jednym, dużym opakowaniu. Średni czas oczekiwania to 4-6 tygodni.
Jeśli chcą Państwo do poduszek drewnianych stosować tusze specjalistyczne, prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie przy składaniu zamówienia.

Grawerowanie dedykacji/grafiki na poduszce drewnianej

Dzięki zastosowaniu techniki grawerowania laserem istnieje możliwość wygrawerowania na wierzchu poduszki na tusz dowolnej dedykacji a nawet grafiki.
Usługa jest dodatkowo płatna a jej koszt jest zależny od liczby zamawianych poduszek, wielkości powierzchni grawerowanej oraz stopnia skomplikowania graweru. Najczęściej cena graweru na poduszce na tusz waha się w granicach 8-25 zł+vat.

Dostępna dodatkowa kolorystyka poduszek drewnianych

Poza naturalnym kolorem drewna na specjalne zamówienie dostępne są w naszej ofercie także poduszki w wymiarze standardowym 107×87 mm w innych kolorach. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o kontakt mailowy: biuro@maxsc.com.pl

Galeria poduszek drewnianych z grawerem

Może zainteresują Cię także:

Stemple drewniane

stempel z logo

Poduszki do tuszu plastikowe

Poduszki plastikowe

Tusze specjalne

Tusze specjalne-specjalistycze