Pieczątki kieszonkowe2018-08-09T12:05:30+00:00

Oceń stronę

 
4.5836

PIECZĄTKI MOBILNE NA KAŻDĄ KIESZEŃ

Pieczątki osobiste / kieszonkowe

W zastosowaniach biurowych doskonale sprawdzają się pieczątki w automatach samotuszujących. Oferują doskonałą jakość odbicia, szybkość w użyciu oraz niezawodność. Jednak zdarza się, iż istnieje potrzeba częstego używania pieczątki poza biurem.
W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem są pieczątki osobiste-kieszonkowe. Obecnie na rynku znajduje się wiele rozwiązań mobilnych.  Poniżej znajdą Państwo krótką charakterystykę najlepszych z nich, które mogą stanowić podstawę wykonania pieczątek kieszonkowych.

Pieczątki Mouse firmy Colop

Stosunkowo nowe rozwiązanie zaprezentowane przez znanego producenta automatów samotuszujących- firmę Colop.
“Myszy” występują w szerokiej gamie kolorów, w dwóch podstawowych rozmiarach: Mouse 20 i Mouse 30. Mouse 20 oferuje możliwość załączenia płytki tekstowej grawerowanej laserowo o maksymalnej powierzchni 12×36 mm. Umożliwia to wykonanie pieczątki kieszonkowej zawierającej do 3-4 wierszy (maksymalnie 5 wierszy). Najczęściej obudowę Mouse 20 stosuje się do pieczątek imiennych, stanowiskowych lub zawierających podstawowe dane pieczątki firmowej. Większe obudowy – Mouse 30 oferują możliwość umieszczenia płytki tekstowej o powierzchni maksymalnej 16×45 mm. Doskonale sprawdzają się do typowych pieczątek firmowych lub bardziej rozbudowanych pieczątek osobistych (na przykład zawierających informacje o posiadanych uprawnieniach).

Pieczątki osobiste Pocket Stamp

Pocket Stamp dostępne są na rynku od kilku lat i cieszą się dużą popularnością zarówno ze względu na swój oryginalny wygląd jak i niezawodność. Występują w szerokiej gamie kolorystycznej i kilku wielkościach umożliwiających wiele opcji wyrobienia pieczątek kieszonkowych. Pocket Stamp 10 (najmniejsza z dostępnych tego typu obudów) oferuje możliwość wykonania pieczątki osobistej o polu tekstowym 8x 36mm, co wystarczy na 1-2 linijki tekstu. Sprawdza się doskonale do imiennych pieczątek mobilnych czy pieczątek zawierających proste, często używane hasła.
Pocket stamp 20 oferuje pole tekstowe 36×12 mm, co pozwala na umieszczenie do 4 linijek tekstu. Tego typu obudowa stosowana jest najczęściej do wykonania kieszonkowej pieczątki imiennej lub prostej pieczątki firmowej. Wreszcie obudowa Pocket stamp 30, która oferuje pole na gumkę do pieczątki o powierzchni 45×16 mm. W tej obudowie zmieści się rozbudowana pieczątka imienna czy firmowa, pieczątka z logo lub typu faksymile.

Pudełko plastikowe Wagraf 27, 28, 29

Pudełka plastikowe typu 26, 27, 28 są dobrze znane i niezwykle cenione ze względu na swoje małe rozmiary i wyjątkową jakość odbicia. Doskonale sprawdzają się w typowych pieczątkach kieszonkowych.
Pudełko nr 27 oferuje możliwość umieszczenia płytki tekstowej pieczątki osobistej o wymiarze maksymalnym 13×38 mm. Najczęściej stosowane są do pieczątek imiennych, choć sprawdzą się także w wypadku pieczątki firmowej z podstawowymi danymi adresowymi.
Pudełko 28 oferuje pole tekstowe o powierzchni 18×48 mm. Doskonale sprawdza się w wypadku typowej pieczątki firmowej. Pudełko nr 29 oferuje największą możliwą powierzchnię pośród wszystkich pieczątek kieszonkowych: 23×59 mm, która świetnie nadaje się do pieczątki firmowej, pieczątki z logo czy faksymile.

Pieczątki lekarskie – pudełka metalowe

Cieszą się stałą popularnością mimo, że na rynku są obecne od kilku lat. Ich niezaprzeczalnym atutem jest wytrzymałość- pieczątki kieszonkowe w metalowych obudowach są niezwykle trwałe a także małe i poręczne.
Obudowy metalowe występują w kilku wielkościach odpowiadających standardowym automatom. Znakomicie sprawdzają się do wszystkich typowych zastosowań: od małych pieczątek imiennych przez bardziej rozbudowane pieczątki z uprawnieniami po pieczątki firmowe, graficzne czy z logo.

Mobile Printy

Obudowa Mobile Printy jest odpowiedzią firmy Trodat na pieczątki kieszonkowe. Obudowy występują w kilku wersjach różniących się od siebie wielkością płytki tekstowej pieczątki:
Mobile Printy 9411 oferuje możliwość wykonania pieczątki kieszonkowej o polu tekstowym 36×12 mm. Zastosowanie : pieczątki imienne, proste pieczątki firmowe
Mobile Printy 9412 o polu tekstowym 45×16 najlepiej nadaje się do pieczątek firmowych i rozbudowanych pieczątek imiennych
Mobile Printy 9413 ma dostępne pole wielkości 56×20 mm. Sprawdza się najlepiej do pieczątek firmowych, pieczątek graficznych, faksymile czy pieczątek z logo.
Mobile Printy 9430 jest nietypowym rozwiązaniem oferującym kwadratowe pole tekstowe 28×28 mm.

Poniżej krótka prezentacja wideo tego modelu: