Pieczątki kieszonkowe 2017-09-02T17:04:44+00:00

Oceń stronę

 
4.5836

PIECZĄTKI MOBILNE NA KAŻDĄ KIESZEŃ

Pieczątki osobiste / kieszonkowe

W zastosowaniach biurowych doskonale sprawdzają się pieczątki w automatach samotuszujących. Oferują doskonałą jakość odbicia, szybkość i niezawodność. Jednak zdarza się, iż istnieje potrzeba częstego używania pieczątki poza biurem .
W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem są pieczątki osobiste-kieszonkowe . Obecnie na rynku znajduje się wiele rozwiązań mobilnych. Na niniejszej stronie znajdą Państwo krótką charakterystykę najlepszych z nich, które mogą stanwić podstawę wykonania pieczątek kieszonkowych.

Pieczątki Mouse firmy Colop

 

Stosunkowo nowe rozwiązanie zaprezentowane przez znanego producenta automatów samotuszujących- firmę Colop.
“”Myszy”” występują w szerokiej gamie kolorów, w dwóch podstawowych rozmiarach: Mouse 20 i Mouse 30 . Mouse 20 oferuje możliwość załaczenia płytki tekstowej grawerowanej laserowo o maksymalnej powierzchni 12 x 36 mm . Umożliwia to wykonanie pieczątki kieszonkowej zawierającej do 3-4 wierszy ( maksymalnie 5 wierszy). Najczęściej obudowę mouse 20 stosuje się do pieczątek imiennych, stanowiskowych lub zawierającej podstawowe dane pieczatki firmowej. Większe obudowy – mouse 30 oferują możliwośc umieszczenia płytki tekstowej o powierzchni maksymalnej 16x 45 mm. Doskonale sprawdzają się do typowych pieczątek firmowych lub bardziej rozbudowanych pieczątek osobistych (na przykład zawierających informacje o posiadanych uprawnieniach)

Pieczątki osobiste Pocket Stamp

 

Pocket Stamp obecne są na rynku od kilku lat i cieszą się dużą popularnością zarówno ze względu na swój oryginalny wygląd, jak i dużą niezawodność. Występują w szerokiej gamie kolorystycznej i kilku wielkościach pozwalających na dość szerokie zastosowanie do wyrobienia pieczątek kieszonkowych. Pocket Stamp 10 najmniejsza z dostępnych tego typu obudów, oferuje możliwość wykonania pieczątki osobistej o polu tekstowym 8 x 36 mm. Wystarczy na 1-2 linijki tekstu . Sprawdza się doskonale do imiennych pieczątek mobilnych czy pieczątek zawierających proste, często używane hasła.
Pocket stamp 20 oferuje pole tekstowe 36 x 12 mm, co wystarcza na umieszczenie do 4 linijek tekstu. Tego typu obudowa stosowana jest najczęściej do wykonania kieszonkowej pieczątki imiennej lub prostej pieczątki firmowej. Wreszcie obudowa Pocket stamp 30, która oferuje pole na gumkę do pieczątki o powierzchni 45 x 16 mm. W tej obudowie zmieści się rozbudowana pieczątka imienna czy firmowa, pieczątka z logo lub typu faksymile.

 

 

 

Pudełko plastikowe Wagraf 27 28 29

 

Pudełka plastikowe typu 26, 27 , 28 są dobrze znane i niezwykle cenione ze względu na swoje małe rozmiary i wyjątkową jakość odbicia. Doskonałe w wypadku typowych pieczątek kieszonkowych.
Pudełko nr 27 oferuje możliwość umieszczenia płytki tekstowej pieczątki osobistej o wymiarze maksymalnym 13 x 38 mm . Najczęściej stosowane do pieczątek imiennych, choć sprawdzą się także w wypadku pieczątki firmowej z podstawowymi danymi
adresowymi.
Pudełko 28 oferuje pole tekstowe o powierzchni 18 x 48 mm. Doskonale sprawdza się w wypadku typowej pieczątki firmowej. Pudełko nr 29 oferuje największą możliwą powierzchnię pośród wszystkich pieczątek kieszonkowych: 23 x 59 mm . Doskonale nadaje się do pieczątki firmowej, pieczątki z logo czy faksymile.

Pieczątki lekarskie- pudełka metalowe

 

Choć obecne na rynku od wielu lat wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. Ich niezaprzeczalnym atutem jest wytrzymałość- pieczątki kieszonkowe w metalowych obudowach są niezwykle wytrzymałe, małe i poręczne.
Obudowy metalowe występują w kilku wielkościach , odpowiadających standardowym automatom. Znakomicie sprawdzają się do wszystkich typowych zastosowań: od małych pieczątek imiennych , przez bardziej rozbudowane pieczątki z uprawnieniami poo pieczątki firmowe, graficzne , z logo. Metalowa obudowa gwarantuje dużą wytrzymałość i prostotę użytkowania.

 

 

Mobile Printy

 

Obudowa Mobile Printy jest odpowiedzią firmy Trodat na pieczątki kieszonkowe . Stosunkowo nowy produkt zdobył sobie sproą liczbę zwolenników. Obudowy występują w kilku wersjach różniących się od siebie wielkością płytki tekstowej pieczątki.
Mobile Printy 9411 oferuje możliwość wykonania pieczątki kieszonkowej o polu tekstowym 36 x 12 mm. Zastosowanie : pieczątki imienne, proste pieczątki firmowe
Mobile Printy 9412 o polu tekstowym 45 x 16 najlepiej nadaje się do pieczątek firmowych i rozbudowanych pieczątek imiennych
Mobile Printy 9413 ma dostępne pole 56×20 mm , sprawdza się najlepiej do pieczątek firmowych , pieczątek graficznych, faksymile czy pieczątek z logo.
Mobile Printy 9430 jest nietypowym rozwiązaniem oferującym kwadratowe pole tekstowe 28×28 mm.

Poniżej krótka prezentacja wideo tego modelu