Sprawdź  galerię gotowych grafik  i kup zestaw do nadruku  w sklepie online. Wybierz, jeśli nie posiadasz własnego wzoru.

Masz swój projekt – sprawdź pełną ofertę stempli drewnianych idealnych do nadruku na torbach i kartonach.

Stemple do nadruku na torbach i kartonach

Kierunek zmian  jasno wskazuje, iż torby papierowe i kartony będą coraz popularniejsze.  Dzięki nadrukowi mogą stać się doskonałym narzędziem marketingowym.   Nadruk za pomocą stempli i pieczątek automatycznych pozbawiony jest większości wad tradycyjnego druku: możesz go wykonać na dowolnej ilości torebek, w różnych wymiarach , wybierając jeden lub kilka pośród 40 dostępnych kolorów tuszu.

Stemple do toreb – podstawy

Stemple do nadruku na torbach - informacje

Poznaj podstawy  samodzielnego nadruku na torbach.  Wszystko co powinieneś wiedzieć, aby samodzielnie móc wykonać nadruk.

Dowiedz się więcej

Torby papierowe do nadruku jakie wybrać

Na rynku jest wiele toreb.Aby obniżyć koszt nadruku i uprościć sam proces jego wykonania warto zapoznać się z naszymi poradami dotyczącymi wyboru  toreb papierowych.

Dowiedz się więcej

Wielkośc nadruku na torbach papierowych

Dobór odpowiedniej wielkości nadruku jest niezwykle ważny. Dowiedz się jakiej wielkości stemple możemy wykonać, jakie są najbardziej optymalne.

Dowiedz się więcej

stempel z logo w kilku kolorach

Nadruk w kilku kolorach to bardzo ciekawa propozycja , dowiedz się czy Twój pomysł da się wykonać.

Dowiedz się więcej

Faksymile

Jedną z zalet tej metody nadruku jest niski koszt jednostkowy. Dowiedz się jak optymalnie wykorzystać pieczątki, aby obniżyć koszty nadruku.

Dowiedz się więcej

stempel do toreb i kartonów

Jeśli wciąż zastanawiasz się co właściwie umieścić na stemplu do toreb sprawdź kilka naszych propozycji.

Dowiedz się więcej

Przykładowe realizacje

Koszt wykonania pieczątki/stempla do nadruku na torbach

Dbamy o jak najwyższą jakość naszych produktów oraz chcemy, aby służyły Państwu jak najdłużej i nie sprawiały problemów. Dlatego każdorazowo dopasowujemy parametry graweru nie tylko do konkretnej wielkości stempla (zasadniczo im większe pole nadruku, tym płytka powinna być wygrawerowana głębiej), ale także jego zawartości. W związku z tym konkretna wycena stempla do nadruku możliwa jest dopiero, gdy znamy jego wielkości i treść oraz posiadamy grafiki, które mają być na nim zastosowane. Wycena nie jest możliwa bez podania powyższych parametrów. Dokonanie wyceny nie zobowiązuje Państwa do złożenia zamówienia, dlatego zachęcamy do składania zapytania w celu wyceny konkretnego zlecenia.