Pieczątki online 2018-04-30T21:53:51+00:00

Oceń stronę

 
4.2698

JAKIE PIECZĄTKI WYKONUJEMY OD RĘKI

Pieczątki online- zamów pieczątkę mailem

Zamawiając pieczątki online w Max nie musisz sam projektować swojej pieczątki.
U nas wykonają to doświadczeni, profesjonalni graficy. Ty otrzymasz gratis wycenę i projekt mailem. Oszczędź swój czas, prześlij nam treść pieczątki mailem lub za pośrednictwem formularza.
Na Państwa e-mail odeślemy gratis wycenę i projekt. Wybiorą Państwo najlepszy wzór lub zasugerują zmiany- mają Państwo prawo do dwóch poprawek gratis!
Pieczątki online w Max – łatwiej się nie da …
Max – wyrób pieczątek w Warszawie od 1995 roku.
W naszej ofercie znajdą Państwo produkty firm Wagraf, Colop, Trodat.

Jak zamówić pieczątkę mailem

Zamówienie powinno się składać z następujących elementów:

– dokładnej treści pieczątki. Treść pieczątki można po prostu wpisać w treści maila lub wysłać w pliku tekstowym jako załącznik. Prosimy o sprawdzenie poprawności danych przed ich wysłaniem. Nie ponosimy odpowiedzialności za niepoprawność danych wynikającą z błędów zleceniodawcy
– uwagi dotyczące wyglądu pieczątki: oczekiwana wielkość, dodatkowe wymagania dotyczące czcionek, elementów graficznych,
– pliki dodatkowe. Jeśli chcą Państwo, aby na pieczątce znajdowało się logo lub inne elementy graficzne, prosimy o przesłanie ich w formie pliku: *.cdr, *.tif, *.pdf, *.ai Czcionki powinny być zamienione na krzywe, grafika w postaci wektorowej.
– Jeśli pieczątka ma być przygotowana na wzór poprzedniej, prosimy o wysłanie zeskanowanego wzoru w mailu z zamówieniem. Dopasowanie pieczątki do wcześniejszego wzoru ( jeśli nie była ona wykonywana w naszej firmie) jest usługą dodatkowo płatną
-dane kontaktowe do osoby zamawiającej: dodatkowy numer telefonu umożliwiający kontakt z osobą zamawiającą pieczątkę.
Pieczątkę zamówioną online można odebrać w siedzibie naszej firmy. Jeśli zależy Państwu na czasie istnieje możliwość wykonania pieczątki w trybie ekspresowym (jeśli nie wymaga ona dodatkowej pracy grafika, czyli: opracowania graficznego logo, dopasowania do wzoru wcześniejszej pieczątki, umieszczenia dodatkowej grafiki). Usługa pieczątki ekspresowe jest dodatkowo płatna.

Pieczątki online- jak przesłać logo lub grafikę

Dzięki technice grawerowania laserem zapewniamy najwyższą obecnie dostępną jakość odbicia pieczątki. Dlatego istnieje możliwość wykonania pieczątki z elementami graficznymi: logo, grafiką , zdjęciem.
Jeśli chcą Państwo umieścić na pieczątce dowolny element graficzny prosimy o przesłanie go w postaci załącznika do zamówienia. Plik powinien zawierać grafikę wektorową , a czcionki powinny zostać zamienione na krzywe . Preferowane rodzaje plików : .cdr lub .ai lub .tif ( bez kompresji ) lub eps, .pdf . Dla bezpieczeństwa prosimy także o wysłanie poglądowego pliku .pdf . Jeśli posiadany przez Państwa plik nie spełnia tych warunków ( ewentualnie jeśli nie sa Państwo w stanie ocenić jego przydatności ) prosimy o jego wysyłkę. Plik zostanie oceniony pod względem jego przydatności. . Jednak należy pamiętać iż w tym wypadku może istnieć potrzeba dostosowania grafiki do potrzeb wyrobienia pieczątki . Taka usługa jest dodatkowo płatna, jej koszt zależy od potrzebnego nakładu pracy i jest wyceniany indywidualnie. W takim wypadku informujemy klienta o potrzebie wykonania dodatkowych prac i przedstawiamy ich kalkulację.