Pieczątki online

Wiesz  czego potrzebujesz lub chcesz sprawdzić cenę – skorzystaj ze  sklepu.

Wybierz najdogodniejszy sposób zamówienia swojej pieczątki . Jeśli chcesz, możesz skorzystać z naszego sklepu online.  Przez cała dobę masz możliwość wyboru modelu, koloru obudowy, wersji projektu.   intuicyjny interfejs pomaga w  dobraniu wielu parametrów i złożenia zamówienia w dogodnym dla ciebie momencie.

Pieczątki online możesz zamówić także za pośrednictwem specjalnego formularza online.  Podaj parametry wybranej pieczątki , jej treść lub ( jeśli posiadasz) gotowy  plik ( prosimy o dostarczenie projektu wektorowego z czcionkami zmienionymi na krzywe). Jeśli nie chcesz tracić czasu na projektowanie wybierz opcję przesłania gotowego projektu w pliku pdf .    Pieczątki online możesz zamówić również mailem.

Bez względu na  metodę, którą wybierzesz , możesz być pewien, iż otrzymasz fachową pomoc, doradztwo oparte o  ponad 20 lat doświadczenia i finalny produkt najwyższej jakości

Jak zamówić pieczątkę mailem

Zamówienie powinno się składać z następujących elementów:

– dokładnej treści pieczątki. Treść pieczątki można po prostu wpisać w treści maila lub wysłać w pliku tekstowym jako załącznik. Prosimy o sprawdzenie poprawności danych przed ich wysłaniem. Nie ponosimy odpowiedzialności za niepoprawność danych wynikającą z błędów zleceniodawcy
– uwagi dotyczące wyglądu pieczątki: oczekiwana wielkość, dodatkowe wymagania dotyczące czcionek, elementów graficznych,
– pliki dodatkowe. Jeśli chcą Państwo, aby na pieczątce znajdowało się logo lub inne elementy graficzne, prosimy o przesłanie ich w formie pliku: *.cdr, *.tif, *.pdf, *.ai Czcionki powinny być zamienione na krzywe, grafika w postaci wektorowej.
– Jeśli pieczątka ma być przygotowana na wzór poprzedniej, prosimy o wysłanie zeskanowanego wzoru w mailu z zamówieniem. Dopasowanie pieczątki do wcześniejszego wzoru ( jeśli nie była ona wykonywana w naszej firmie) jest usługą dodatkowo płatną
-dane kontaktowe do osoby zamawiającej: dodatkowy numer telefonu umożliwiający kontakt z osobą zamawiającą pieczątkę.
Pieczątkę zamówioną online można odebrać w siedzibie naszej firmy. Jeśli zależy Państwu na czasie istnieje możliwość wykonania pieczątki w trybie ekspresowym (jeśli nie wymaga ona dodatkowej pracy grafika, czyli: opracowania graficznego logo, dopasowania do wzoru wcześniejszej pieczątki, umieszczenia dodatkowej grafiki). Usługa pieczątki ekspresowe jest dodatkowo płatna.

Pieczątki online- jak przesłać logo lub grafikę

Dzięki technice grawerowania laserem zapewniamy najwyższą obecnie dostępną jakość odbicia pieczątki. Dlatego istnieje możliwość wykonania pieczątki z elementami graficznymi: logo, grafiką , zdjęciem.
Jeśli chcą Państwo umieścić na pieczątce dowolny element graficzny prosimy o przesłanie go w postaci załącznika do zamówienia. Plik powinien zawierać grafikę wektorową , a czcionki powinny zostać zamienione na krzywe . Preferowane rodzaje plików : .cdr lub .ai lub .tif ( bez kompresji ) lub eps, .pdf . Dla bezpieczeństwa prosimy także o wysłanie poglądowego pliku .pdf . Jeśli posiadany przez Państwa plik nie spełnia tych warunków ( ewentualnie jeśli nie sa Państwo w stanie ocenić jego przydatności ) prosimy o jego wysyłkę. Plik zostanie oceniony pod względem jego przydatności. . Jednak należy pamiętać iż w tym wypadku może istnieć potrzeba dostosowania grafiki do potrzeb wyrobienia pieczątki . Taka usługa jest dodatkowo płatna, jej koszt zależy od potrzebnego nakładu pracy i jest wyceniany indywidualnie. W takim wypadku informujemy klienta o potrzebie wykonania dodatkowych prac i przedstawiamy ich kalkulację.