KSERO CYFROWE CZARNO-BIAŁE I KOLOROWE

Ksero cyfrowe – kserowanie o nowej jakości

Od powstania Max s.c. w 1995 roku, stawiamy na ciągłe doskonalenia i unowocześnianie parku maszynowego. Dlatego już od kilku lat postawiliśmy na najwyższą – cyfrową jakość usług ksero do formatu A3, która charakteryzuje się przede wszystkim szybkością, niezawodnością, doskonałą jakością i jednocześnie niską ceną.
Klasyczne (analogowe) ksero jest droższe oraz znacząco obniża jakość, która jest dla nas sprawą kluczową.
Cyfrowe ksero gwarantuje większe możliwości korekcyjne na każdym etapie kserowania. Poszerza zakres usług dodatkowych takich jak sortowanie, łamanie, zszywanie czy oprawa dokumentów. Obniża ryzyko błędu – cały proces kserowania kontrolowany jest elektronicznie. Skraca też czas wykonania – pliki do ksero można wysłać e-mailem (w celu zachowania formatowania prosimy o przesyłanie jedynie plików w formacie pdf). W dziale porady znajdują się informacje dotyczące przesyłania plików do kserowania.
Dzięki zastosowaniu wysokonakładowych kserokopiarek cyfrowych gwarantujemy naszym klientom niskie ceny na kserowanie z jednoczesnym zachowaniem doskonałej jakości. Stałą współpracę w zakresie usług ksero promujemy korzystnymi rabatami.
Tanie i doskonałe usługi kserowania: ulotek, druków, broszur, instrukcji wraz z możliwością ich oprawy, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Ekspresowe kserowanie – możliwość przesłania plików do wydruku e-mailem, co znacznie skróci czas oczekiwania.

Ksero kolor

Pełnokolorowe kserowanie/wydruk do formatu A3. Poza standardowymi usługami kserowania i druku w kolorze oferujemy Państwu możliwość wydruku w pełnym kolorze z cyfrową jakością. Fotografie, broszury, ulotki, cenniki w przypadku, których kolor znacząco podnosi prestiż każdego wydruku i pozytywnie wpływa na sposób postrzegania Państwa firmy przez potencjalnego klienta. Dziś już nie wystarczą proste, jednokolorowe ulotki o charakterze informacyjnym. Kserowanie i wydruk pełnokolorowy dają nowe możliwości prezentacji własnej firmy, produktów czy usług. Dzięki zastosowaniu wysokowydajnych urządzeń, gwarantujemy najwyższą jakość kserowania i druku w kolorze za niespotykanie niską cenę. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług ksero kolor i wydruków pełno kolorowych (zakładka cennik na górze strony).

[accordions] [accordion title=”Tanie kserowanie, doskonały druk cyfrowym krótki czas realizacji ” active=”yes”] Nie musisz wybierać. U nas tanie kserowanie, wysoka jakość druku i krótkie terminy to standard. Do takich standardów łatwo się przyzwyczaić. Stałym klientom oferujemy korzystne rabaty. Ksero cyfrowe w Warszawie to nasza domena. Jeśli tanio i dobrze kserować w Warszawie- to tylko z Max s.c. Przed złożeniem zamówienia należy zapoznać się z regulaminem świadczenia usług w serwisie www.maxsc.com.pl [/accordion] [/accordions]