Tabliczki , tablice

Faksymile

Tablice i tabliczki wykonane z tworzywa w różnych kolorach i grubościach: od 0,5 do 5 mm. Możemy wyciąć dowolny kształt i wygrawerować tekst i grafikę w wymiarze do 60×30 cm

Dyplomy grawerowane

Dyplomy grawerowane z podkładem

Ozdobne dyplomy z podkładem i laminatem w kilku wielkościach.

Piktogramy

Piktogramy, czyli graficzne tablice informacyjne . Sprawdź galerię gotowych wzorów lub zaproponuj własny. Duże możliwości personalizacji: kolor, kształt, grubość materiału.

Szablony malarskie

Szablony malarskie wielokrotnego użytku do 60×30 cm wykonane z elastycznego  tworzywa o grubości od 0,5 do 1,6 mm. Laserowa jakość i precyzja, ekspresowy wyrób.

Indentyfikatory

Estetyczne, trwałe identyfikatory grawerowane. Duży wybór kolorów, szybka realizacja, możliwość  wycięcia dowolnego kształtu.

Długopisy reklamowe

Długopisy reklamowe od 1 szt. z trwałym, wysokiej jakości grawerem laserowym. Duży wybór modeli i kolorów, promocyjne zestawy.

Drewno i sklejka

stempel z logo

Istnieje możliwość grawerowania i cięcia w sklejce sucho-trwałej  oraz specjalnym drewnie. Maksymalna grubość: 5 mm, pole graweru do 60 x 30 cm

Pleksi

Faksymile

Pleksi o grubości 3 i 5 mm bezbarwne lub kolorowe . Maksymalna wielkośc płyty to 60x 30 cm . Sprawdź dostępne kolory, grubości, przykładowe realizacje.

Panele do urządzeń

stempel do toreb i kartonów

Wykonujemy panele i tabliczki opisowe do urządzeń z wielokolorowych laminatów o grubości od 0,5 do 3 mm. Precyzyjny laserowy grawer zapewnia najwyzszą jakośc, możliwość wycięcia dowolnego kształtu o wymiarze do 60 x 30 cm