Grawer2018-08-27T13:11:19+00:00

Oceń stronę

 
4.6954

GRAWEROWANIE LASEREM- PRECYZJA I JAKOŚĆ JUŻ OD 1 SZTUKI, OD RĘKI

Grawerowanie laserowe

Laser znajduje obecnie szerokie zastosowanie na rynku usług poligraficznych.
Firma Max od początku stawia na nowoczesne technologie, oferując klientom najwyższą dostępną jakość usług. Grawerowanie laserem umożliwiło znaczne rozszerzenie zakresu naszych usług. Poniżej prezentujemy naszą ofertę grawerowania laserem.

Trofea, dyplomy, tablice pamiątkowe

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie laserowo grawerowanych dyplomów na podłożu drewnianym. Mogą one stanowić prestiżowy prezent, pamiątkę ważnej okazji lub certyfikat ukończenia szkolenia/kursu. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele typów podkładów, kilkanaście kolorów laminatów o różnej strukturze, usługę grawerowania zdjęć na pleksi czy drewnie. Nasi graficy stworzą specjalnie dla Państwa oryginalną grafikę, połączą różne materiały oraz kolory, aby nadać dyplomom niepowtarzalny charakter i jak najlepiej oddać ich cel. Oferujemy możliwość wykonania dyplomów na podkładach drewnianych, z laminatu, pleksi lub sklejki.
Więcej informacji na temat dyplomów grawerowanych znajda państwo w linku poniżej:

Dyplomy, trofea, tabliczki okolicznościowe

Długopisy grawerowane reklamowe

Wysokiej jakości metalowe długopisy z grawerem laserowym w bardzo korzystnej cenie to doskonały sposób na promocję firmy. Obecnie w naszej ofercie znajdą Państwo długopisy reklamowe z grawerem, który zapewnia wysoką jakość tekstu lub grafiki a w odróżnieniu od zwykłego nadruku jest trwały i nie ulega zatarciu. Są więc idealnym i chętnie przyjmowanym gadżetem przez klientów. Minimalna wielkość zamówienia to 50 szt. Posiadamy szeroką paletę kolorów długopisów i zawsze sprawdzone modele. Więcej na temat długopisów reklamowych Cosmo dowiedzą się Państwo klikając na poniższy link:

Długopisy reklamowe grawerowane

Tablice informacyjne, tabliczki imienne

Grawerowanie laserem umożliwia wykonanie ekskluzywnych tablic informacyjnych w dowolnym kształcie, na różnych materiałach. Obecnie w naszej ofercie znajdują się zarówno specjalne laminaty (wielokolorowe tworzywa sztuczne, także w wersji imitującej powierzchnie metalowe), aluminium, drewno, pleksi, szkło. Grawerowanie i cięcie odbywa się z niesamowitą precyzją, umożliwiając nie tylko umieszczenie na tablicy informacyjnej tekstu, ale również grafiki czy zdjęć. Grawerowanie laserem jest technologią umożliwiającą ekspresowe wykonanie wszelkiego rodzaju tablic, tabliczek czy znaków graficznych.
Dostępna kolorystyka laminatów: mosiądz, złoto, złoto szczotkowane, srebro, srebro szczotkowane, czarny, czerwony, biały, niebieski, zielony, brązowy, migdałowy, żółty, pomarańczowy.
Maksymalna powierzchnia tabliczki: 30 x 60 cm

Piktogramy

Piktogramy czyli graficzne znaki informacyjne i ostrzegawcze mają szerokie zastosowanie w każdej firmie. Odpowiednie przepisy (BHP i ochrony p.poż.) wymagają stosowania odpowiednich oznaczeń pomieszczeń, dróg ewakuacyjnych, sprzętu itp. Dzięki technice grawerowania laserem i zastosowaniu różnego rodzaju laminatów w szerokiej gamie kolorystycznej istnieje możliwość wykonania ozdobnych tabliczek ostrzegawczych i informacyjnych nawet od ręki.
Więcej informacji na temat piktogramów znajda Państwo w linku poniżej:
Piktogramy grawerowane laserem

Tabliczki znamionowe

Tabliczki znamionowe wykonane zarówno z tworzyw sztucznych (laminaty) jak i aluminiowe. Technika grawerowania laserowego i zastosowanie specjalnych materiałów umożliwia wykonanie doskonałej jakości, charakteryzujących się wysoką czytelnością tablic znamionowych do stosowania wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Oferujemy pojedyncze egzemplarze o dowolnym kształcie i wymiarze maksymalnym 300 x 600 mm. Dzięki technice grawerowania laserem istnieje możliwość wykonania tabliczek znamionowych w trybie ekspresowym w usłudze: tabliczki znamionowe od ręki. Wystarczy przesłać plik z przygotowaną grafiką na nasz adres e-mal: biuro@maxsc.com.pl

Identyfikatory grawerowane

Dzięki grawerowaniu laserem możemy wykonać dla Państwa oryginalne, wyjątkowo trwałe i lekkie identyfikatory grawerowane. Precyzyjna technologia laserowa umożliwia umieszczenie na nich nie tylko danych osobowych, ale również zdjęcia. Wykonane w ten sposób identyfikatory odznaczają się wysokim stopniem bezpieczeństwa, gdyż są niezwykle trudne do podrobienia i pozwalają na jednoznaczną identyfikację posiadacza.
Specjalne laminaty (tworzywa sztuczne) dostępne są w wielu kolorach, w tym także imitujące powierzchnie metalowe: mosiądz, złoto, srebro.
Nowością w naszej ofercie są identyfikatory na magnes. Dzięki zastosowaniu małych lecz silnych magnesów doskonale zastępują tradycyjne systemy mocowania identyfikatora bez niszczenia ubrania. Są estetyczne i lekkie. Możemy wykonać je także w usłudze: identyfikatory od ręki 
Kliknij na poniższy link, aby dowiedzieć się więcej na temat identyfikatorów:
Identyfikatory grawerowane laserem

Szablony

Wykonujemy precyzyjne szablony z tworzywa charakteryzującego się dużą giętkością i wytrzymałością. Wysoka precyzja pracy lasera pozwala stworzyć niezwykle skomplikowane grafiki nawet z małym tekstem. Maksymalne pole szablonu to 60 x 30 cm. W wypadku dostarczenia gotowego pliku z grafiką wektorową istnieje możliwość wykonania szablonu w usłudze ekspresowej (“od ręki”).
Więcej informacji na temat identyfikatorów znajda Państwo w linku poniżej:
Szablony wycinane laserem

Grawerowanie laserem – doskonałej jakości grawerowanie oraz cięcie różnych materiałów. Przygotowywanie wzorów, szablonów, tabliczek znamionowych, tablic informacyjnych, piktogramów, breloków. Charakteryzuje się wysoką jakością, duża precyzją wykonania, krótkimi terminami realizacji a także możliwością wykonania zamówienia w trybie ekspresowym.
Przed złożeniem zamówienia należy zapoznać się z regulaminem świadczenia usług w serwisie www.maxsc.com.pl

Zadzwoń: 505 797 100