Trodat 2018-05-17T11:03:57+00:00

Oceń stronę

 
4.3655

AUTOMATY SAMOTUSZUJĄCE I MOBILNE TRODAT

Automat pieczątkowy Trodat Printy 4913 zielonyTrodat jest na polskim rynku  dobrze znany.  Dla wielu osób nazwa Trodat jest wręcz synonimem  pieczątki automatycznej. Zasłużenie dobrą opinią cieszą się zwłaszcza automaty z nowej serii sygnowane  nazwą Trodat Printy 4.0.  Po raz pierwszy w historii  marki zaimplementowała ona znane i lubiane z automatów Wagraf  zamknięcia, dzięki którym  pieczątka biurowa staje się bardziej mobilna i mniejsza, co ułatwia transport.  Trodat postawił także na ekologię- jego produkty  z serii 4.0 wykonane są z zachowaniem wysokich norm jakościowych i z dbałością o środowisko naturalne. Produkty Trodat to nie tylko standardowe pieczątki automatyczne, ale również  ciekawie się prezentujące rozwiązania kieszonkowe ( Mobile Printy), datowniki metalowe szkieletowe, automaty  o nietypowych kształtach, których podobnie jak w ofercie  firmy Colop jest naprawdę dużo.

Automaty standardowe występują w szerokiej palecie kolorystycznej, cechują się odważną i zwracającą uwagę stylistyką, a przy tym doskonałą ergonomia i niezawodnością. Automaty szkieletowe metalowe (w tym datowniki) cechuje duża wytrzymałość i niezawodność.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pieczątek Trodat.

Trodat Printy 4.0

Automaty samotuszujące Trodat Printy 4.0Czwarta odsłona serii Printy niesie ze sobą wiele nowości  i od samego początku spotyka się z zainteresowaniem  ze strony klientów. Po niezbyt udanym naszym zdaniem produkcie  serii Printy 3.o  jego następca odznacza się bardzo ciekawym, nowoczesnym designem i zgodnie z duchem czasu jest produktem ekologicznym. Nowe automaty nawet w  65 % składają się z surowców z recyclingu. Są lekkie i jednocześnie stabilne. Dodatkową nowością Trodat jest bardzo wygodne  i przydatne zamknięcie, czyniące pieczątki Trodat Printy bardziej mobilnymi. Automat jest mniejszy, nie ma też ryzyka przypadkowego ubrudzenia tuszem.  Dzięki płaskiej górze automatu i wygodnej w użyciu blokadzie, również  wymiana gumki czy wyjęcie poduszki z tuszem jest znacznie łatwiejsze niż w  Trodat Printy 3.0. Nowa seria to nie tylko automaty podstawowe czyli pieczątki  4910, 4911, 4912, 4913, ale także produkty o niestandardowym wymiarze: Trodat Printy 4914 o polu 62×24 i Trodat Printy 4915 o polu 68×23 mm.

Mobile Printy

W Ofercie Trodat nie mogło zabraknąć także rozwiązań mobilnych. Seria Mobile Printy występuje w 4 wielkościach, trzech odpowiadających klasycznym automatom  4911,4912,4913 oraz jednej kwadratowej o średnicy 30×30 mm.  Trodat Mobile to  bardzo nowoczesny design i ciekawe rozwiązanie  w zakresie pieczątek kieszonkowych. Jest trochę większe od rozwiązań mobilnych  Colop lub  Wagraf , ale dużym plusem jest zminimalizowana możliwość ubrudzenia się tuszem. Dodatkowym atutem jest klips stanowiący element samego opakowania i ułatwiający  przenoszenie. Mobile Printy  występuje w szerokiej palecie kolorystycznej  i oferuje bardzo łatwy w obsłudze system wymiany  i uzupełniania tuszownic.

Krótka prezentacja wideo produktów  Trodat

oraz galeria zdjęć

Automat samotuszujący Trodat Printy
Trodat
https://www.maxsc.com.pl/wp-content/uploads/2013/04/automaty-Trodat.jpg
Automaty samotuszujące Trodat to gwarancja najwyższej jakości pieczątek . Automaty serii 4.0 poza nowoczesnym wyglądem charakteryzuje dbałość o środowisko. Automaty Trodat występują nie tylko w standardowych wielkościach , ale także jako pieczątki metalowe szkieletowe i wielkogabarytowe. Trodat to także producent pieczątek kieszonkowych, czyli modeli Mobile Printy.
Pieczątki stemple
25-195
PLN
Max pieczątki Trodat