Colop 2018-06-14T10:40:45+00:00

Oceń stronę

 
4.6961

COLOP-AUTOMATY SAMOTUSZUJĄCE TYPOWE I NIESTANDARDOWE, PIECZĄTKI MOBILNE,DATOWNIKI, NUMERATORY- NAJWIĘKSZY WYBÓR W MAX

colop-printer-20-kolory

Pieczątki marki Colop cieszą się od lat zasłużoną renomą. Wyróżnia je nie tylko ciekawy  wygląd, ergonomiczny kształt , ale i także  wytrzymałość. Doskonale sprawdzają się zarówno do zastosowań typowo biurowych i osobistych jak i  specjalistycznych. Colop jako firma o wieloletniej tradycji ma w swojej ofercie ponad  ponad 200 różnych modeli począwszy od typowych standardowych automatów  plastikowych , przez modele kieszonkowe  po  duże automaty  szkieletowe metalowe.  każdy znajdzie tu coś dla siebie : są  w ofercie pieczątki okrągłe, kwadratowe,  wielkogabarytowe, a nawet trójkątne.  W ofercie firmy Colop znajdziemy także automaty samotuszujące specjalistyczne: datowniki (także z dodatkowa płytka tekstową, z podwójną datą lub podziałką godzinową), numeratory – z płytka tekstowa lub bez.

Colop zadbał także o  ekologię, dlatego w jego ofercie seria Eco  i Liquid Woods, która łączy ciekawy, niespotykany design z dbałością o środowisko naturalne.

Nie należy zapominać o produkcie nowatorskim, choć na rynku niezwykle istotnym. Colop jako jedyny producent automatów samotuszujących zaprezentował pieczątkę z dodatkową powłoką antybakteryjną opartą o znaną na całym świecie, opatentowaną technologię Microban.
W naszej ofercie znajda państwo duży wybór produktów marki Colop, którą chętnie polecamy naszym klientom.

Krótka prezentacja wideo produktów marki Colop:

Pieczątki automatyczne Colop Printer Line

Colop Printer Line to bardzo rozbudowana grupa  pieczątek automatycznych o różnych kształtach i wymiarach.Poza automatami o standardowej wielkości , znajda  Państwo także  różne kształty , a także pieczątki plastikowe z datą.  Colop Printer Line to  automaty  o ciekawiej budowie, wysokiej ergonomii, charakteryzujące się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości i dużą wytrzymałością.  Automaty podstawowe występują w szerokiej gamie kolorystycznej

Pieczątki standardowe Colop Printer Line czyli: Printer 10 , Printer 20 , Printer 30, Printer 40
Pieczątki prostokątne: Colop Printer 15, Priter 25, Printer 35, Printer 45,Printer 50, Printer 55, Printer 60
Pieczątki Colop kwadratowe: Q12, Q17, Q24, Q30, Q43
Pieczątki Colop okrągłe: R12, R17, R24, R30, R40, R45, R50
Pieczątki Colop owalne O44, O55

Krótka prezentację produktów serii Printer Line znajda państwo w materiale wideo poniżej:

Colop Compact Line

Colop Printer 10 CompactLinia kompaktowa to odpowiedź  firmy Colop na automaty  Wagraf posiadające zamknięcie. Automaty Compact line charakteryzuje prosta , zwarta  budowa o zaokrąglonych bokach. Automaty w rozmiarach  Compact 10, 20,30,40 posiadają zaślepkę, która przy  transporcie nie tylko zmniejsza wielkość pieczątki, ale zapobiega także brudzeniu tuszem. To rozwiązanie doskonałe dla wszystkich ceniących  niezawodność i jakość produktów Colop oraz pragnących pieczątki automatycznej o minimalnych rozmiarach.

Colop Lady Line

Nowa linia automatów Colop zaprojektowana przez kobiety, specjalnie dla kobiet. Niespotykana dotąd kolorystyka- lekkie pastelowe barwy z pewnością przypadną do gustu wielu paniom. Zapraszamy do zakupów nowych automatów w 3  kolorach: róż, błękit, macchiato.  Automaty występują w standardowych wielkościach: Colop 20,30,40 dzięki czemu doskonale spełnią się w większości typowych zastosowań biurowych.
Tylko teraz do każdego zamówienia o wartości min. 100 zł netto, które obejmuje przynajmniej 1 produkt serii Lady Line dodajemy gratis niespodziankę

Colop seria IQ

Zestaw pieczatek Colop IQNowością na rynku  są automaty Colop serii IQ . To nowe podejście do personalizacji pieczątki . Niewielka karteczka indeksująca została obecnie zastąpiona dużym polem, zajmującym praktycznie całą górną powierzchnię automatu. Nowy wkład indeksujący  można w dowolny sposób personalizować, umieszczając tam tekst, grafikę, logotyp , itp.
Automaty serii Colop IQ występują w 2 wariantach koloru obudowy: czarnym i białym , w 6 rozmiarach : Colop 10,20,30,40,50,60 odpowiadających wielkością pola tekstowego standardowym automatom.

Pieczątki Colop niestandardowe:

Colop – największe automaty :

Firma Colop znana jest z doskonałej jakości i szerokiej palety produktów . W naszej ofercie nie może zabraknąć największych automatów tego producenta.  Charakteryzują się zwarta budową,  dużą wytrzymałością i  niezwykłą ergonomią. Dlatego właście, w oparciu o nasze 19 letnie doświadczenie w wypadku automatów niestandardowych rekomendujemy zdecydowanie produkty Colop.

Największym automatem samotuszującym plastikowym jest Colop Printer 60 Automat samotuszujący Colop Printer 60.  Wymiar pola tekstowego jakim dysponuje to 74×34 mm . Doskonale nadaje się do rozbudowanych pieczątek firmowych, pieczątek kolorowych, pieczęci dekretacyjnych. Duża powierzchnia , niewielka waga, a przy tym w miarę kompatkowe wymiary i doskonała ergonomia sprawiają, że Colop Printer 60 cieszy się ogromna popularnością.  Automat ten posiada jeszcze jeden  duży atut: można w nim zastosować poduszkę filcową, dzięki czemu można użyć w nim tuszów szybkoschnących , a więc aplikować  pieczątkę na materiałach takich jak: metal, malowane drewno, plastik, inne powierzchnie niewchłaniające.

Automat Colop 3900Jeszcze większą powierzchnię pola tekstowego posiada automat metalowy szkieletowy: 103×53 mm. To największa powierzchnia dostępna dla pieczątek automatycznych. Colop 39 to produkt bezkonkurencyjny .  Doskonała jakość, niezawodność i ergonomia. Automat Colop 3900 występuje także w wersji z datownikiem, przyjmując numer 3960.  Tak duża powierzchnia robocza sprawdza się przede wszystkim do pieczęci księgowych.

Pieczątki Colop okrągłe (seria R)

Automat okrągły Colop R50Colop posiada w swojej ofercie również automaty oferujące okrągłe pole tekstowe.  Produkty serii R posiadają średnicę od 12 do 48 mm zapewniając zawsze doskonałą jakość odbicia pieczątek niestandardowych. Najmniejsze automaty: Colop R12 ( średnica pola tekstowego 10 mm) i R17 ( średnica pola tekstowego 15 mm) najczęściej używane są do wszelkiego rodzaju kart lojalnościowych, punktowych, stałego klienta. Mieszczą niewielką grafikę, prosty tekst , litery, cyfry. Często stosowane są też do pieczątek kontroli jakości.   Dużym atutem  okrągłych pieczątek Colop jest możliwość stosowania  poduszek filcowych  i tuszów szybkoschnących.

Pieczątki Colop owalne

Pieczątka owalna Colop 55Ta linia zawiera jedynie 2 produkty: Oval O44( pole tekstowe: 42×26 mm) i Oval O55( pole tekstowe: 53×33 mm).  Mimo tak wąskiej oferty pieczątki owalne Colop pokrywają zapotrzebowanie klientów.  największą popularnością pieczątki owalne cieszą się za naszą wschodnią granicą, a także w firmach współpracujących z partnerami z Rosji .

Pieczątki Colop kwadratowe  (seria Q)

Automat kwadratowy Colop Q43Colop Printer seria Q to doskonałej jakości automaty samotuszujące kwadratowe. Oferują pole tekstowe o wymiarach od 10×10 mm (Colop Q12) do 41×41 mm(Q43).  Gwarantują  doskonałą jakośc odbicia, łatwość obsługi i wytrzymałość przewyższającą produkty  konkurencji.  Automaty Colop serii Q można wyposażyć w poduszki  filcowe, umożliwiające zastosowanie tuszów szybkoschnących.

Pieczątki Colop
Colop
https://www.maxsc.com.pl/wp-content/uploads/2013/04/colop-printer-20-kolory-300x2161.jpg
Pieczątki Colop: automaty samotuszujące Printy , Microban, EcoLine, Professional Line
Pieczątki
20-300
PLN
Max pieczątki Colop
Pieczątki Colop - Max Warszawa
Szyszkowa 21/23
mazowieckie 02-285
Tel: +48 22 868 36 10
biuro@maxsc.com.pl