DODATKI

W naszej ofercie nie może zabraknąć dodatków do pieczątek i stempli drewnianych. Oferujemy państwu możliwość wykonania gumek (płytek tekstowych) grawerowanych w najlepszej dostępnej obecnie technologii- grawerowania laserowego. Oferuje ono nie tylko najwyższa  precyzję wykonania, ale także możliwość wykonania w trybie ekspresowym- nawet od ręki. Możemy wykonać gumki do formatu A3 czyli aż 420×297 mm.

Posiadamy najbardziej rozbudowaną ofertę tuszów do stempli, pieczątek, datowników i numeratorów.  Najpopularniejsze z nich – tusze wodne– oferujemy w ponad 40 kolorach dostępnych od ręki. Do zastosowań nietypowych, niestandardowych powierzchni posiadamy tusze specjalne: szybkoschnące, wodoodporne, do drewna, tkanin, itp.

Niezbędnym dodatkiem do stempli drewnianych są także poduszki do tuszu. Posiadamy zarówno poduszki do tuszu wodnego jak i do tuszów specjalnych (tzw. poduszki filcowe). Poza standardowymi  produktami: poduszkami Wagraf P.M., P.S. i P.D. posiadamy poduszki do tuszu drewniane.

Gumki  (płytki tekstowe)

Gumka do pieczątki

Tusz wodny

Tusz wodny

Tusze specjalne

Tusz szybkoschnący

Poduszki do tuszu plastikowe

Poduszki plastikowe do tuszu

Poduszki do tuszu drewniane

Poduszki drewniane do tuszu

Poduszki do tuszu specjalnego

Poduszki do tuszów specjalnych filcowe