Gumki do pieczątek

Płytki tekstowe do pieczątki  zwane popularnie gumkami są podstawową częścią pieczątki zawierającą tekst i/lub grafikę, którego odwzorowanie pragniemy uzyskać. W Max wykonujemy gumki/płytki tekstowe w technice grawerowania laserem z gumy ekologicznej Colop, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami dostępnymi na rynku i zapewnia najwyższą jakość odbicia nawet bardzo szczegółowych grafik. Dodatkowo stosujemy pogłębiony grawer, który jest niezwykle istotny zwłaszcza w wypadku dużych płytek tekstowych.

Gumka do pieczątki lub stempla

Wykonujemy gumki do pieczątek automatycznych i stempli w technice laserowej, która oferuje najlepszą dostępną obecnie jakość. Dowiedz się, jakie gumki wykonujemy i czy pasują one do Twojego automatu

Wielkośc gumki

Jak duże gumki możemy wykonać, jak sprawdzić wielkość gumki w posiadanym automacie, jak poprawnie zamówić gumkę w wybranym wymiarze.

Wymiana gumki w pieczątce

Przekonaj się jak łatwo samodzielnie wymienić gumkę w automacie, dowiedz się jak rozwiązać najczęstsze ewentualne problemy.

Guma ryflowana

Stempel z płytka z gumy ryflowanej

Guma ryflowana -stempel

Specjalistyczny rodzaj gumy stemplarskiej posiadającej na wewnętrznej stronie specjalne rowki umożliwiające montaż na podłożu ryflowanym. Wykonujemy płytki z gumy ryflowanej w technice grawerowania laserem. Guma ma grubość 5,4 mm. Głębokość graweru zależna jest od wymagań klienta i konkretnego projektu. Istnieje możliwość wykonania gumy ryflowanej z pogłębionym grawerem.

Zastosowanie gumy ryflowanej:

Gumę ryflowaną stosuje się do pieczątek, w których użytkownik musi samodzielnie zmieniać elementy składowe:   połączenia datowników z numeratorami, pieczątki do oznaczenia partii towaru i pakowacza, inne pieczątki wymagające wymiany kilku elementów. Największy wymiar samej płytki tekstowej z gumy ryflowanej to format kartki A4:210×297 mm. Posiadamy w sprzedaży także duży wybór stempli drewnianych z podłożem ryflowanym do montowania tego typu pieczątek. Największy format stempla z podłożem ryflowanym to 200×150 mm lub 120×240 mm.