Oceń stronę

 
4.5269

Pieczątki Wagraf

Automaty Wagraf seria SWagraf to polska firma o wieloletniej tradycji i dobrze ugruntowanej pozycji na rynku. Jest pionierem i niedoścignionym wzorcem w zakresie ergonomicznych obudów z zamknięciem. Firmy Trodat i Colop dopiero po kilku latach wprowadziły także do swojej oferty funkcję zaślepki. Podstawowymi atutami automatów samotuszujących Wagraf jest niezwykle użyteczne i proste w obsłudze zamknięcie do  automatu i bez wątpienia to, co przesądza o ich popularności – są to najtańsze pieczątki automatyczne na rynku. Stanowią podstawę naszej oferty, dzięki temu, iż skutecznie konkurują z  automatami Colop i Trodat w zakresie jakości, niezawodności i ergonomii. Wagraf w przeciwieństwie  do swoich bezpośrednich konkurentów ma węższa ofertę. W jej skład poza standardowymi automatami samotuszującymi wchodzą również tanie, bardzo wytrzymałe automaty metalowe i datowniki serii Huzar.

Pieczątki  Wagraf standardowe

Pieczątka Wagraf - automat samotuszujący Wagraf 2s Pieczątki Wagraf stanowią trzon naszej oferty. Charakteryzują się prostą budową, ergonomią i wysoką trwałością. Występują w 4 wymiarach: Wagraf 1 o polu 25×7 mm, Wagraf 2 o polu 35×11 mm, Wagraf 3 o polu 45x16mm oraz Wagraf 4 – 55×20 mm. Można je zakupić zarówno w wersji podstawowej (bez zamknięcia) jak i z dodatkową zaślepką(wersja S). Występują w szerokiej palecie kolorystycznej, oferują możliwość stosowania zarówno tuszu w kolorze standardowym (do wyboru czarny,czerwony,zielony,niebieski) jak i tuszy niestandardowych wodnych (nie polecamy stosowania tuszy szybkoschnących, dla których optymalnym rozwiązaniem są specjalne poduszki filcowe w automatach Colop).  Automaty samotuszujące Wagraf poza serią klasyczna występują także w odsłonie ekskluzywnej- serii Polan. Wagraf Polan to modele o bardziej zaokrąglonych kształtach, mniejszej obudowie (przy zachowaniu tej samej wielkości płytki tekstowej) i większym komforcie użytkowania. Doskonale konkurują z automatami Colop i Trodat. Dodatkowo w standardzie posiadają opcję zamknięcia bardzo przydatną do przewożenia.

Pieczątki Wagraf okrągłe

Automaty okrągłe WagrafTo nowy produkt Wagrafa. Dotąd automaty okrągłe występowały tylko w ofercie firm Colop i Trodat. Teraz urósł im godny przeciwnik, który nie ustępuje jakością a bez wątpienia jest rozwiązaniem o wiele tańszym. Marka Wagraf gwarantuje jakość i wytrzymałość a to wszystko w cenie niedostępnej dla konkurentów. W chwili obecnej w ofercie automatów samotuszujących Wagraf występują dwie średnice: 30 i 40 mm z dopasowaną kolorystycznie zaślepką.

Pieczątki Szkieletowe Wagraf Huzar

Automaty metalowe szkieletowe Wagraf w zestawie

Automaty szkieletowe metalowe Huzar to linia produktów Wagraf ciesząca się od lat bardzo dobrą opinią. Są wytrzymałe i niezawodne, co jest zasługą tego, iż stempel w przeważającej części (poza rączką i płytką indeksującą)  zawiera części metalowe. Huzar to seria automatów i datowników, które wytrzymują lata nawet bardzo intensywnego użytkowania. Automaty szkieletowe Huzar są doskonale wyważone a ich ciężar doskonale amortyzują gumowe podstawki. Występują w kilku wielkościach, zarówno jako automaty do pieczątek zwykłych (firmowych, graficznych, imiennych) jak i datowniki. Dostępne wielkości automatów metalowych szkieletowych Wagraf: Huzar 20 (37 x12 mm), Huzar 30 (40×28 mm), Huzar 40 (53×21 mm), Huzar 50 (50×28 mm), Huzar 60 (68×22 mm), Huzar 65 (58×38 mm), Huzar 80 (68×46 mm).

Pieczątki metalowe “lekarskie”Pieczątka lekarska w pudełku metalowym

Pudełka kieszonkowe metalowe zwane potocznie “lekarskimi” wciąż pozostają niezwykle popularne. Ich trzy podstawowe atuty to: niewielkie rozmiary, proste użycie oraz wytrzymałość. Preferują je mężczyźni ceniący wygodę i trwałość (kobiety częściej wybierają pudełka plastikowe Wagraf 27, Wagraf 28, Wagraf 29 lub Stamp mouse). Występują w kilku wielkościach gwarantując zarówno możliwość umieszczenia prostej pieczątki hasłowej, imiennej jak i zawierającej więcej danych pieczątki firmowej .

Pieczątki kieszonkowe plastikowe

Pieczątka kieszonkowa w pudełku Wagraf 27 Pudełko plastikowe to niezwykle popularna pieczątka kieszonkowa. Występuje w 3 wielkościach, dzięki czemu nadaje się do większości typowych zastosowań. Jest także łatwiejsza w obsłudze (proste otwarcie), co sprawia, że jest chętniej wybierana niż pudełko metalowe. Dzięki płytce tekstowej grawerowanej laserem oraz bardzo dobrej poduszce na tusz (będącej częścią pudełka) gwarantuje doskonałą jakość odbicia i nadal pozostaje małym i poręcznym gadżetem.