Wagraf 2-4 biurowy

Automat Wagraf 3 wersja biurowa

Podstawowa wersja automatu nie posiadająca zamknięcia do przewożenia. Występuje w 3 standardowych wymiarach.

Wagraf  compact 1s-4s

Wagraf 2 compact czerwony

Wersja podstawowa automatu Wagraf wraz z zamknięciem ułatwiającym przewożenie. Występuje w 4 wielkościach.

Wagraf B1-B4s

Wagraf B3s pieczątka automatyczna

Najnowsza linia automatów samotuszujących Wagraf z zamknięciem do transportu, dostępna w wielkościach od Wagraf B1s do Wagraf b4s.

Wagraf okrągły (na zamówienie)

Faksymile

Alternatywa dla produktów Colop i Trodat: pieczątki automatyczne okrągłe. Występują w 3 wielkościach: średnica 20, 30 i 40 mm.

Wagraf datowniki

Datownik metalowy Wagraf D30

Oparte o konstrukcję metalową szkieletową datowniki Wagraf  występują w 3 wielkościach. Duża trwałość i solidne wykonanie sprawiają, że są bardzo popularne.

Wagraf Huzar

stempel z logo

Niezwykłe solidne, wykonane większości z metalu automaty szkieletowe. Jak wszystkie produkty Wagraf oferują wysoką jakość w bardzo korzystnej cenie.

Pudełka plastikowe 33, 34, 35

stempel z logo

Wygodne rozwiązanie kieszonkowe Wagraf to udoskonalony model 26,27,28. Występuje w 3 wielkościach i szerokiej palecie kolorystycznej.

Pudełko lekarskie/metalowe

Pieczątka lekarska Wagraf

Produkt doskonale znany i od wielu lat cieszący się niezmiennie dużą popularnością. Kieszonkowe pudełka metalowe zwane także pieczątkami lekarskimi.

Tuszownica Wagraf

Oczywiście posiadamy w sprzedaży również tuszownice, czyli zapasowe poduszki do automatów Wagraf.

Wagraf- pieczątki automatyczne, szkieletowe, datowniki

Firma Wagraf to polski producent pieczątek automatycznych, metalowych-szkieletowych oraz datowników. Produkty tej marki charakteryzuje prosty wygląd, trwałość, innowacyjność (Wagraf jako pierwszy zastosował zamknięcia do przewożenia, a rozwiązanie tej firmy wciąż należy do najwygodniejszych). Pieczątki Wagraf  oferują najlepszy stosunek ceny do jakości, co sprawia, że są niezwykle cenione i popularne.