Wagraf- pieczątki i datowniki

Firma Wagraf to jedyny  polski producent pieczątek automatycznych, metalowych-szkieletowych oraz datowników.  Warto też zaznaczyć, że jako pierwszy wprowadził  w swoich automatach samotuszujących opcję zamknięcia do przewożenia. Przed długi czas to pionierskie rozwiązanie nie miało żadnej konkurencji . Obecnie  także pozostali  producenci: Colop i Trodat oferują  takie udogodnienie w niektórych modelach swoich pieczątek samotuszujących.

Wagraf – oferta

W naszym sklepie online znajdą Państwo szeroki wybór produktów tej znanej marki: automaty samotuszujące serii B , Compact, Polan, datowniki  i automaty metalowe-szkieletowe Huzar , rozwiązania mobilne, w tym od wielu lat niezmiernie popularne pudełka metalowe. Automaty Wagraf charateryzuje najlepszy stosunek ceny do jakości, trwałość i duża niezawodność.  Datowniki metalowe-szkieletowe oferują największy odsetek części metalowych, dzięki temu są niezwykle stabilne i doskonale sprawdzają się nawet w wypadku intensywnego użytkowania

Co wyróżnią tego producenta ?

Wagraf od lat jest synonimem doskonałych produktów w rozsądnej cenie.  Ma mniej rozbudowaną ofertę niż  Trodat i Colop , ale wszystkie  modele są dobrze przemyślane.  Wzornictwo jest bardzo kasyczne, choć  co jakiś czas wprowadzane są nowości.  Pewną niedogodnością może być fakt, iż nie ma w nich opcjonalnych poduszek filcowych, dlatego można je stosować wyłącznie z tuszami wodnymi.