Tusz standardowy 2017-09-02T18:18:29+00:00

Oceń stronę

 
4.2643

TUSZ DO PIECZĄTEK – DO WYBORU, DO KOLORU

Tusz do pieczątek

POGLĄDOWA KARTA KOLORÓW TUSZU DOSTĘPNYCH W MAX

Tusze standardowe – wodne

W typowych pieczątkach polimerowych lub grawerowanych laserowo (czyli najpopularniejszych pieczątkach automatycznych) stosowany jest tusz wodny. Pieczątki wyrabiane w firmie Max s.c. standardowo są sprzedawane z poduszką napełnioną tuszem w kolorze( do wyboru): czarnym, granatowym, czerwonym, zielonym. Za dodatkową dopłatą istnieje możliwość zastosowania tuszów niestandardowych.Zapas tuszu wystarcza średnio na 6-18 miesięcy w zależności od intensywności użytkowania pieczątki.
Tusz można uzupełnić samodzielnie. Zalecamy stosowanie jedynie tuszu firm Colop lub Noris, gdyż zapewniają one najlepsze odbicie i nasycenie koloru.  Tusz dostępny jest w w opakowaniu 25 ml.

Tusze w niestandardowych kolorach

W ofercie Max s.c. dostępne są także tusze o niestandardowych kolorach. Można je stosować do standardowych poduszek i tuszownic nienasączonych ( firm Colop lub Wagraf). Istnieje także możliwość zamówienia za dodatkową dopłatą gotowej pieczątki zawierającej tusz niestandardowy. Dostępne obecnie kolory: biały, żółty, różowy, pomarańczowy, burgund, brązowy, fluorescencyjne( dodatkowy efekt świecenia w świetle UV: różowy, pomarańczowy, zielony, żółty ), tusz widoczny tylko w świetle uv). Powyższe tusze nie wymagają stosowania specjalnych poduszek. Można zakupić opakowanie tuszu 25 ml lub zamówić usługę uzupełnienia pieczątki zamawianej w naszej firmie. Uzupełnienie jest dodatkowo płatne.

 

 

 

Tusze wg Pantone

Miło nam poinformować, iż firma Max posiada w sprzedaży ciągłej  25 niestandardowych kolorów tuszów zgodnych z paletą Pantone w ciągłej sprzedaży. To obecnie najlepsza oferta na rynku. Tusze w kolorach niestandardowych oparte są na wzornikach . Tusze te na życzenie klienta możemy aplikować do pieczątek kieszonkowych Colop i Wagraf, pudełek metalowych, poduszek drewnianych i plastikowych oraz metalowych, automatów samotuszujących Wagraf i Colop. Można je również zamówić w opakowaniach 25 ml. Niestety nie ma możliwości aplikacji tuszów niestandardowych do  produktów marki Trodat. Istnieje także możliwość zamówienia własnego koloruy tuszu zgodnego z paleta Pantone . Minimalne zamówienie to 250 ml ( w jednym opakowaniu ) , czas oczekiwania 3-6 tygodni .

Obecnie dostępne kolory tuszów zgodnych z Pantone: 721U,
021u, 3115u, 374U, 4495U, 109U, WARM RED U, 3262U, 3884, 471U, 811, 253U, 3125U (BABY BLUE), 354U,WARM GREY 11U, 177U, 681U, 2738U, 343U, COOL GREY 9U, 709U,
PROCESS BLUE U, 286U, 548U, 5395U.

Tusz złoty i srebrny

Do sprzedaży wprowadziliśmy dwa nowe kolory tuszu: srebrny i złoty. Są to tusze szybkoschnące, wymagają więc zastosowania poduszek filcowych i częstszego uzupełniania. Występują w opakowaniach 25 lub 50 ml.

Tusz do stempli metalowych

Stemple metalowe wymagają zastosowania specjalnego tuszu. W naszej ofercie znajduje się tusz do stempli metalowych firmy Colop, charakteryzujący się doskonałą jakością odbicia, wydajnością i bardzo korzystną ceną. Występuje w standardowych kolorach: czarnym, niebieskim, czerwonym, zielonym w opakowaniach 25 ml. Tusz ten można stosować wyłącznie do specjalnych poduszek ( filcowych). Tuszu do stempli metalowych nie należy stosować do  pieczątek polimerowych i pieczątek z płytka gumową.