Oceń stronę

 
4.6961

COLOP-AUTOMATY SAMOTUSZUJĄCE TYPOWE I NIESTANDARDOWE, PIECZĄTKI MOBILNE,DATOWNIKI, NUMERATORY- NAJWIĘKSZY WYBÓR W MAX

colop-printer-20-koloryPieczątki marki Colop cieszą się od lat zasłużoną renomą. Wyróżnia je nie tylko ciekawy wygląd, ergonomiczny kształt, ale także wytrzymałość. Doskonale sprawdzają się zarówno do zastosowań typowo biurowych i osobistych jak i specjalistycznych. Colop jako firma o wieloletniej tradycji posiada w swojej ofercie ponad 200 różnych modeli począwszy od typowych standardowych automatów plastikowych, przez modele kieszonkowe po duże automaty  szkieletowe metalowe. Każdy znajdzie tu coś dla siebie : w ofercie znajdują się pieczątki okrągłe, kwadratowe,  wielkogabarytowe a nawet trójkątne. Firma Colop posiada także automaty samotuszujące specjalistyczne: datowniki (także z dodatkową płytką tekstową, podwójną datą lub podziałką godzinową) oraz numeratory (z płytką tekstową lub bez).

Colop zadbał także o ekologię, dlatego w ich ofercie występuje seria Eco i Liquid Woods, która łączy ciekawy, niespotykany design z dbałością o środowisko naturalne.

Warto zwrócić uwagę na nowatorski produkt ich marki, choć na rynku niezwykle istotny. Colop jako jedyny producent automatów samotuszujących zaprezentował pieczątkę z dodatkową powłoką antybakteryjną opartą o znaną na całym świecie, opatentowaną technologię Microban.
W naszej ofercie znajdą państwo duży wybór produktów marki Colop, którą chętnie polecamy naszym klientom.

Krótka prezentacja wideo produktów marki Colop:

[youtube]kMD-JEZIEGU[/youtube]

Pieczątki automatyczne Colop Printer Line

Colop Printer Line to bardzo rozbudowana grupa pieczątek automatycznych o różnych kształtach i wymiarach. Poza automatami o standardowej wielkości, znajdą Państwo także różne kształty oraz pieczątki plastikowe z datą. Colop Printer Line to automaty o ciekawiej budowie, wysokiej ergonomii, charakteryzujące się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości oraz dużą wytrzymałością. Automaty podstawowe występują w szerokiej gamie kolorystycznej.

Pieczątki standardowe Colop Printer Line czyli: Printer 10 , Printer 20 , Printer 30, Printer 40
Pieczątki prostokątne: Colop Printer 15, Priter 25, Printer 35, Printer 45,Printer 50, Printer 55, Printer 60
Pieczątki Colop kwadratowe: Q12, Q17, Q24, Q30, Q43
Pieczątki Colop okrągłe: R12, R17, R24, R30, R40, R45, R50
Pieczątki Colop owalne O44, O55

Krótka prezentację produktów serii Printer Line znajda państwo w materiale wideo poniżej:

[youtube id=”ecyCicURQG8″ width=”640″ height=”360″]

Colop Compact Line

Colop Printer 10 CompactLinia kompaktowa to odpowiedź firmy Colop na automaty Wagraf posiadające zamknięcie. Automaty Compact Line charakteryzuje prosta, zwarta budowa o zaokrąglonych bokach. Automaty w rozmiarach Compact 10, 20,30,40 posiadają zaślepkę, która przy transporcie nie tylko zmniejsza wielkość pieczątki, ale zapobiega także ubrudzeniu tuszem.To rozwiązanie doskonałe dla wszystkich ceniących niezawodność i jakość produktów Colop oraz pragnących pieczątki automatycznej o minimalnych rozmiarach.

Colop Lady Line

Nowa linia automatów Colop zaprojektowana przez kobiety specjalnie dla kobiet. Niespotykana dotąd kolorystyka- lekkie pastelowe barwy z pewnością przypadną do gustu wielu paniom. Automaty dostępne są w 3 kolorach: róż, błękit, macchiato. Występują w standardowych wielkościach: Colop 20,30,40 dzięki czemu doskonale spełnią się w większości typowych zastosowań biurowych.
Tylko teraz do każdego zamówienia o wartości min. 100 zł netto, które obejmuje przynajmniej 1 produkt serii Lady Line dodajemy gratis niespodziankę

Colop seria IQ

Zestaw pieczatek Colop IQNowością na rynku są automaty Colop serii IQ. To nowe podejście do personalizacji pieczątki. Niewielka karteczka indeksująca została obecnie zastąpiona dużym polem, zajmującym praktycznie całą górną powierzchnię automatu. Nowy wkład indeksujący można w dowolny sposób personalizować, umieszczając tam tekst, grafikę, logotyp itp.
Automaty serii Colop IQ występują w 2 wariantach koloru obudowy: czarnym i białym oraz w 6 rozmiarach : Colop 10,20,30,40,50,60 odpowiadających wielkością pola tekstowego standardowym automatom.

Pieczątki Colop niestandardowe:

Colop – największe automaty :

Firma Colop znana jest z doskonałej jakości i szerokiej palety produktów. W naszej ofercie nie może zabraknąć największych automatów tego producenta. Charakteryzują się zwartą budową, dużą wytrzymałością i niezwykłą ergonomią. W oparciu o nasze 19- letnie doświadczenie w wypadku automatów niestandardowych rekomendujemy zdecydowanie produkty Colop.

Największym automatem samotuszującym plastikowym jest Colop Printer 60Automat samotuszujący Colop Printer 60 o wymiarze pola tekstowego74x34 mm. Doskonale nadaje się do rozbudowanych pieczątek firmowych, pieczątek kolorowych, pieczęci dekretacyjnych. Duża powierzchnia, niewielka waga, a przy tym w miarę kompaktowe wymiary i doskonała ergonomia sprawiają, że Colop Printer 60 cieszy się ogromną popularnością. Automat ten posiada jeszcze jeden duży atut: można w nim zastosować poduszkę filcową, co pozwala na zastosowanie w nim tuszów szybkoschnących , które umożliwiają aplikację pieczątki na materiałach takich jak: metal, malowane drewno, plastik, inne powierzchnie niewchłaniające.

Automat Colop 3900Jeszcze większą powierzchnię pola tekstowego posiada automat metalowy szkieletowy: 103×53 mm. To największa powierzchnia dostępna dla pieczątek automatycznych. Colop 3900 jest więc produktem bezkonkurencyjnym ze względu na doskonałą jakość, niezawodność i ergonomiczny kształt. Automat Colop 3900 występuje także w wersji z datownikiem (Colop 3960). Tak duża powierzchnia robocza sprawdza się przede wszystkim do pieczęci księgowych.

Pieczątki Colop okrągłe (seria R)

Automat okrągły Colop R50Colop posiada w swojej ofercie również automaty oferujące okrągłe pole tekstowe.  Produkty serii R posiadają średnicę od 12 do 48 mm zapewniając zawsze doskonałą jakość odbicia pieczątek niestandardowych. Najmniejsze automaty: Colop R12 (średnica pola tekstowego 10 mm) i R17 ( średnica pola tekstowego 15 mm) najczęściej używane są do wszelkiego rodzaju kart lojalnościowych, punktów stałego klienta a także do pieczątek kontroli jakości. Mieszczą niewielką grafikę oraz prosty tekst (litery, cyfry). Dużym atutem okrągłych pieczątek Colop jest możliwość stosowania poduszek filcowych i tuszów szybkoschnących.

Pieczątki Colop owalne

Pieczątka owalna Colop 55Ta linia zawiera jedynie 2 produkty: Oval O44 (pole tekstowe: 42×26 mm) i Oval O55 (pole tekstowe: 53×33 mm). Mimo tak wąskiej oferty pieczątki owalne Colop pokrywają zapotrzebowania klientów. Największą popularnością pieczątki owalne cieszą się za naszą wschodnią granicą a także w firmach współpracujących z partnerami z Rosji .

Pieczątki Colop kwadratowe (seria Q)

Automat kwadratowy Colop Q43Colop Printer seria Q to doskonałej jakości automaty samotuszujące kwadratowe. Oferują pole tekstowe o wymiarach od 10×10 mm (Colop Q12) do 41×41 mm (Q43). Gwarantują doskonałą jakość odbicia, łatwość obsługi i wytrzymałość przewyższającą produkty konkurencji. Automaty Colop serii Q można wyposażyć w poduszki filcowe, umożliwiające zastosowanie także tuszów szybkoschnących.

Pieczątki Colop
Colop
https://www.maxsc.com.pl/wp-content/uploads/2013/04/colop-printer-20-kolory-300x2161.jpg
Pieczątki Colop: automaty samotuszujące Printy , Microban, EcoLine, Professional Line
Pieczątki
20-300
PLN
Max pieczątki Colop
Pieczątki Colop - Max Warszawa
Szyszkowa 21/23
mazowieckie 02-285
Tel: +48 22 868 36 10
biuro@maxsc.com.pl