Koszty dostawy

Szanowni Państwo

Wszystkie realizowane w firmie Max zamówienia można odebrać osobiście  od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 w siedzibie naszej firmy w Warszawie przy ul. Szyszkowej 21/23 . Dokładna mapę z możliwością opracowania  trasy dojazdu znajda Państwu tu: mapa dojazdu.

Istnieje również możliwość przesłania zamówienia kurierem lub w usłudze Paczkomat na podany przez Państwa adres.  W takim wypadku przy składaniu zamówienia prosimy o poinformowanie nas, iż wybierają Państwo wysyłkę kurierem.  Niezbędne będzie także podanie adresu wysyłki ( z kodem pocztowym) oraz numer telefonu kontaktowego dla kuriera.  Wysyłek dokonujemy wyłącznie na terytorium RP.

Koszt wysyłki po dokonaniu przedpłaty na konto: 18.45 zł

Przesyłki dostarczane są  przez firmę  Inpost w usłudze standardowej, co oznacza, iż nie mamy możliwości wpłynięcia na godziny dostawy.

Dostawy w firmie Inpost najczęściej dokonywane są  w godzinach 7-17 .

Aktualne informacje o godzinach dostaw firmy  Inpost dostępne są na stronie:

https://twoj.inpost.pl/pl/centrum-pomocy/w-jakich-godzinach-nasi-kurierzy-dostarczaja-przesylki

Prosimy o  przemyślany wybór  miejsca dostawy. W wypadku braku możliwości dostarczenia przesyłki z uwagi na nieobecność odbiorcy, ponowne dostarczenie jest usługą odpłatną.

W wybranych lokalizacjach (zależy  to od firmy kurierskiej, nie od nas) istnieje możliwość zamówienia  dodatkowo płatnej usługi  dostarczenia w wybranych godzinach.  Potrzebę wyboru takiej usługi prosimy  zgłaszać w momencie składania zamówienia.  Sprawdzimy wtedy jego dostępność pod wskazanym adresem i ewentualny dodatkowy koszt. Nie mamy możliwości zmiany godzin dostarczenia lub rezygnacji z  przesyłki po jej nadaniu.

Tytuł

Przejdź do góry