OPRAWA PRAC I DOKUMENTÓW W WARSZAWIE

W ramach kompleksowych usług proponujemy Państwu skorzystanie nie tylko z możliwości druku cyfrowego, ale również oprawy prac i dokumentów. Spełnia ona nie tylko funkcje estetyczne, ale także praktyczne. Profesjonalnie oprawione dokumenty, oferty czy cenniki mogą pomóc zdobyć zaufanie klienta, jakże ważny element udanej relacji biznesowej. Proponujemy Państwu następujące metody oprawy dokumentów:

BINDOWANIE

Bindowanie to najszybszy i najtańszy sposób oprawy dokumentów i prac. W skład standardowego kompletu wchodzi: plastikowy, spiralny grzbiet odpowiedniej grubości, przednia okładka z folii bezbarwnej 0.15mm i tylna- z białego kartonu. Istnieje możliwość zastosowania do oprawy także innych kolorów grzbietów i okładek (czarne, czerwone, niebieskie).
Podstawowymi zaletami oprawy poprzez bindowanie są: niska cena, swoboda wyboru rodzaju okładek/grzbietów, szybkość wykonania oraz możliwość oprawy jednocześnie do 500 stron A4. Umożliwia ona także wielokrotne bindowanie/zbindowanie (dodanie lub odjęcie kartek). Bindowanie jest metodą znajdującą szerokie zastosowanie do oprawy: dokumentów, prac licencjackich, zaliczeniowych, semestralnych, instrukcji, ofert, dokumentacji itp.

Oprawa w grzbiet druciany (kalendarzowa)

Oprawa w grzbiety druciane- kalendarzowaNajczęściej stosowana do oprawy kalendarzy ściennych, notesów, ofert, cenników czy instrukcji. Nadaje dokumentom oryginalny wygląd, jest niezwykle estetyczna i wygodna w użyciu. Oprawa w grzbiet druciany umożliwia swobodne posługiwanie się dokumentem (obrót oprawionych kartek o 360 stopni). Oprawa w grzbiet druciany nie daje się ponownie otworzyć (grzbiet ulega zniszczeniu).

Termobindowanie

Metoda oprawy dokumentów oparta na klejeniu kartek. Okładka jednoczęściowa, przód-folia bezbarwna, tył-tektura.
Termobindowanie nie wymaga dziurawienia dokumentu, lecz nie istnieje możliwość otwarcia oprawy, bez zniszczenia sklejonych kartek.
Tego typu oprawa dokumentów sprawdza się najlepiej w wypadku oprawy: ofert, prac licencjackich, dokumentacji czy instrukcji.

Oprawa kanałowa w grzbiety metalowe (C-BIND)

Grzbiety c-bind do oprawy twardejOprawa w oparciu o technologię c-bind charakteryzuje się tym, że kartki są zaciskane w metalowym grzbiecie o kształcie litery c. Oprawa kanałowa zapewnia dużą trwałość dokumentu (większą niż bindowanie i termobindowanie). Ta oprawa dokumentów umożliwia zastosowanie listwy metalowej samodzielnie lub z okładkami (podobnie jak w wypadku bindowania istnieje możliwość stosowania okładek białych i kolorowych, z folii lub tektury). Metoda zapewnia trwałe połączenie, utrudnia ewentualne nieautoryzowane dodawanie kartek oraz zapobiega ich wypadaniu. Zalecana jako oprawa: dokumentów, aktów, umów, prac licencjackich, planów, często wykorzystywanych instrukcji.

Oprawa twarda kanałowa – OPRAWA PRAC

Wzory okładek do oprawy pracNajczęściej stosowana do opraw prac: licencjackich, magisterskich, dyplomowych, zaliczeniowych itp. Znajduje również zastosowanie w wypadku istotnych dokumentów, aktów prawnych czy umów. Okładki są grubsze, twarde oraz występują w 4 podstawowych kolorach: czarny, bordo, niebieski, zielony. Metoda uznawana za ” ekskluzywną”, jest więc droższa od pozostałych. Dzięki metalowej listwie grzbietowej i sztywnym, estetycznym okładkom zapewnia dużą trwałość dokumentów oraz dobrze zabezpiecza je przed zniszczeniem. Istnieje możliwość ponownego bindowania dokumentów (maksymalnie 1-2 razy).

Uwaga:

W wypadku jednoczesnego druku i oprawy prac magisterskich, licencjackich, dyplomowych w naszej firmie proponujemy korzystne rabaty. Szczegóły znajdą Państwo w cenniku. Przed złożeniem zamówienia należy zapoznać się z regulaminem świadczenia usług w serwisie www.maxsc.com.pl