Druk cyfrowy 2017-11-09T18:08:52+00:00

Oceń stronę

 
4.4531

DRUK CYFROWY W KOLORZE

Druk cyfrowy kolorowy i czarno-biały

Naszym priorytetem jest szybki, tani druk wysokiej jakości. Dlatego stawiamy na druk cyfrowy, który na każdym istotnym polu przewyższa metodę analogową. Ciągle też udoskonalamy nasz park maszynowy, zyskując nowe możliwości w zakresie czarno-białego i pełnokolorowego druku do formatu A3. Nasze kserokopiarki są nowoczesnymi urządzeniami, zapewniającymi najwyższej, jakości wydruki prac, ulotek, broszur cenników, w rozdzielczości do 1200 dpi. Materiały do drukowania można dostarczyć nam drogą mailową, przesłać na serwer ftp, bądź dostarczyć do siedziby firmy na dowolnym nośniku: płycie cd/dvd, dyskietce, pamięci typu flash, kartach pamięci ( Sd, MMC , xd, CF).

Ksero druk- wysokonakładowy, tani druk

Kserodruk to system wysokonakładowego druku ulotek, broszur, instrukcji. Zapewnia on wysoką jakość i bardzo niską cenę w wypadku druku większej liczby odbitek z oryginału. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych urządzeń do ksero-druku, możemy obecnie zaproponować naszym klientom niezwykle niskie ceny druku ulotek, broszur, itp. do formatu A3. W celu optymalizacji naszej oferty, staramy się ją każdorazowo dostosować do potrzeb i możliwości konkretnego klienta. Zindywidualizowana wycena kserowania/drukowania zostanie dopasowana do możliwości Państwa firmy. W wypadku większych nakładów lub stałej współpracy w zakresie druku cyfrowego, prosimy o bezpośredni kontakt. Chętnie służymy pomocą, prześlemy bardziej szczegółową, zawierającą kilka opcji wycenę i przewidziany czas realizacji zamówienia.

Druk pracy dyplomowej/magisterskiej/licencjackiej

Wszystkich zmagających się z ich pisaniem, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy nie tylko opcję druku pracy, lecz również możliwość jej oprawy. Oszczędzają Państwo nie tylko czas, ale i pieniądze, zyskując dodatkowe rabaty za usługi kompleksowe (szczegóły w cenniku). Zapraszamy do działu Oprawa prac Oprawę prac wykonujemy w trybie ekspresowym- od ręki w ciągu 5-10 minut. W wypadku jednoczesnego druku prosimy o przygotowanie pliku w formacie pdf . Tylko format pdf gwarantuje, iż tekst zostanie wydrukowany poprawnie , a jego formatowanie( odstępy, marginesy, podział stron) nie ulegnie zmianie. W dziale porady znajdą Państwo dokładną isntrukcję zmiany pliku na format pdf.

Uwaga:

Aby uniknąć zmian sposobu formatowania i innych błędów wydruku, prosimy o dostarczenie plików w formacie .pdf. W razie trudności zapraszamy do działu porady, w którym szczegółowo wyjaśniamy jak należy przygotować prace do druku. Tylko plik pdf gwarantuje zachowanie niezmienionego wyglądu dokumentu( wielkość marginesów, ilość stron, itp. ) Zapraszamy do skorzystania z opcji przesłania zamówienia drogą elektroniczną. Znacząco skróci to czas wydruku, wpłynie na polepszenie jakości i zaoszczędzi Państwu dodatkowych wizyt.
Przed złożeniem zamówienia należy zapoznać się z regulaminem swiadczenia usług w serwisie www.maxsc.com.pl