Druk cyfrowy kolorowy i czarno-biały

Naszym priorytetem jest szybki i tani druk wysokiej jakości. Dlatego stawiamy na druk cyfrowy, który na każdym istotnym polu przewyższa metodę analogową. Ciągle też udoskonalamy nasz park maszynowy, zyskując nowe możliwości w zakresie czarno-białego i pełnokolorowego druku do formatu A3. Nasze kserokopiarki są nowoczesnymi urządzeniami, zapewniającymi najwyższej jakości wydruki prac, ulotek, broszur czy cenników w rozdzielczości do 1200 dpi. Materiały do drukowania można dostarczyć nam drogą mailową, przesłać na serwer ftp bądź dostarczyć do siedziby firmy na dowolnym nośniku: płycie cd/dvd, dyskietce, pamięci typu flash, kartach pamięci (Sd, MMC , xd, CF).

Ksero druk – wysokonakładowy, tani druk

Kserodruk to system wysokonakładowego druku ulotek, broszur, instrukcji. Zapewnia on wysoką jakość i bardzo niską cenę w wypadku druku większej liczby odbitek z oryginału. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych urządzeń do ksero-druku, możemy obecnie zaproponować naszym klientom niezwykle niskie ceny druku ulotek, broszur itp. do formatu A3. W celu optymalizacji naszej oferty, staramy się ją każdorazowo dostosować do potrzeb i możliwości konkretnego klienta. W wypadku większych nakładów lub stałej współpracy w zakresie druku cyfrowego, prosimy o bezpośredni kontakt. Chętnie służymy pomocą, prześlemy bardziej szczegółową, zawierającą kilka opcji wycenę i przewidziany czas realizacji zamówienia.

Druk pracy dyplomowej/magisterskiej/licencjackiej

Wszystkich zmagających się z ich pisaniem zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy nie tylko opcję druku pracy, lecz również możliwość jej oprawy. Oszczędzają Państwo nie tylko czas, ale i pieniądze, zyskując dodatkowe rabaty za usługi kompleksowe (szczegóły w cenniku). Zapraszamy do działu Oprawa prac. Wykonujemy ją w trybie ekspresowym- od ręki w ciągu 5-10 minut. W wypadku jednoczesnego druku prosimy o przygotowanie pliku w formacie pdf. Tylko format pdf gwarantuje, iż tekst zostanie wydrukowany poprawnie a jego formatowanie (odstępy, marginesy, podział stron) nie ulegnie zmianie. W dziale porady znajdą Państwo dokładną instrukcję zmiany pliku na format pdf.

Uwaga

Aby uniknąć zmiany sposobu formatowania i innych błędów wydruku, prosimy o dostarczenie plików w formacie .pdf. W razie trudności zapraszamy do działu porady, w którym szczegółowo wyjaśniamy jak należy przygotować pracę do druku. Zapraszamy do skorzystania z opcji przesłania zamówienia drogą elektroniczną. Znacząco skróci to czas wydruku, wpłynie na polepszenie jakości i zaoszczędzi Państwu dodatkowych wizyt.