JAKIE PIECZĄTKI WYKONUJEMY OD RĘKI

Nie masz czasu czytać –  wyślij treść pieczątki mailem  lub poprzez formularz

my wykonamy resztę

Jak zamówić pieczątkę od ręki?

Automaty samotuszujące ColopO oparciu o najnowszą technologię- grawerowanie laserem – i zdobywane od 1995 roku doświadczenie na rynku stemplarskim staramy się dostarczać naszym klientom to, czego aktualnie potrzebują. Dokładamy wszelkich starań, aby robić to lepiej i szybciej niż inni a w dodatku taniej od nich. Cenimy swój czas oraz czas naszych klientów, dlatego formalności skracamy do niezbędnego minimum. Jeśli chcą Państwo wykonać usługę wyrobu pieczątek od ręki można to zrobić na dwa sposoby:

1/
Odwiedzić nasza siedzibę i na miejscu wykonać usługę. Od ręki otrzymają państwo projekt, który przed wykonaniem będzie można sprawdzić, skonsultować z naszymi grafikami i ewentualnie zmodyfikować. Po jego zatwierdzeniu gotową standardową pieczątkę otrzymają Państwo w czasie ok. 5 minut, oczywiście przy założeniu, iż laser nie będzie w trakcie wykonywania wcześniejszych zleceń. Usługi od ręki traktujemy zawsze priorytetowo, gdyż podobnie jak nasi klienci szanujemy czas. Ten sposób polecamy klientom, którzy mimo pośpiechu chcą mieć pełną kontrolę nad procesem wyrobu, dokładnie skonsultować zamawiany od ręki wzór pieczątki lub skorzystać z porady w zakresie doboru odpowiedniej czcionki, automatu, koloru tuszu czy innych zagadnień technicznych.

2/
Sposób drugi to przesłanie zamówienia za pośrednictwem formularza kontaktowego lub mailem. Także w tym wypadku zgodnie z zasadą minimum formalności nie wymagamy od Państwa przesłania formularza zamówienia, potwierdzania go czy przygotowywania wzoru w programie graficznym. Wystarczy wysłać w treści maila tekst pieczątki, zaznaczyć ewentualne dodatkowe życzenia (kolor tuszu, rodzaj automatu) i przesłać z dopiskiem: usługa ekspresowa lub ” pieczątki od ręki”. W takim wypadku potraktujemy sprawę priorytetowo, przygotujemy projekt w oparciu o naszą wiedzę i wykonamy pieczątkę od ręki. Odbiór może nastąpić nawet w ciągu 10-15 minut.
Oczywiście jeśli chcą Państwo mieć kontrolę nad projektem, także w usłudze “pieczątka od ręki” możemy na życzenie klienta wysłać mu wzór do zatwierdzenia droga mailową. Może to nieznacznie wydłużyć czas realizacji zamówienia, ale w ten sposób uzyskają Państwo bardziej spersonalizowaną usługę, wciąż w ekspresowym trybie.

Poza tym, iż cenimy czas cenimy także jakość. Dlatego wykorzystujemy tylko najlepsze materiały i artykuły oraz najnowocześniejsze urządzenia.  Dzięki grawerowaniu laserem w specjalnie stworzonej płytce (potocznie zwanej gumą stemplarską) zoptymalizowanej pod laser usługa “wykonanie pieczątek od ręki” oferuje tą samą, najwyższą jakość wykonania. Szybkość bez kompromisów w zakresie jakości – to nasze motto.

Czy pieczątkę można wykonać w 5 minut? Można! Tu dowiedzą się Państwo jak to możliwe …