Jakie pieczątki wykonujemy od ręki2017-10-18T10:36:46+00:00

Oceń stronę

 
4.1436

JAKIE PIECZĄTKI WYKONUJEMY OD RĘKI

Nie masz czasu czytać –  wyślij treść pieczątki mailem  lub poprzez formularz

my wykonamy resztę

Jak zamówić pieczątkę od ręki

Automaty samotuszujące ColopO oparciu o najnowszą technologię- grawerowanie laserem – i zdobywane od 1995 roku doświadczenie na rynku stemplarskim staramy się dostarczać naszym klientom to czego chcą, dokładnie wtedy kiedy chcą. Dokładamy wszelkich starań, aby robić to lepiej niż inni , szybciej niż inni i w dodatku  taniej od nich. Cenimy swój czas, cenimy czas naszych klientów.  Formalności skracamy do niezbędnego minimum. Jeśli chcą Państwo wykonać usługę wyrobu pieczątek od ręki można  to zrobić na dwa sposoby:

 

 

1/
Odwiedzić nasza siedzibę i na miejscu wykonać usługę.  Od ręki otrzymają państwo projekt, który przed wykonaniem będzie można sprawdzić, zmodyfikować i skonsultować z naszymi grafikami. Po jego zatwierdzeniu gotową standardową pieczątkę otrzymają Państwo w czasie ok. 5 minut, oczywiście przy założeniu, iż laser nie będzie w trakcie wykonywania wcześniejszych zleceń. usługi od ręki traktujemy zawsze priorytetowo, gdyż podobnie jak nasi klienci
szanujemy czas. Ten sposób polecamy klientom, którzy mimo pośpiechu chcą mieć pełną kontrolę nad procesem wyrobu, dokładnie skonsultować zamawiany od ręki wzór pieczątki lub skorzystać z porady w zakresie doboru odpowiedniej czcionki, automatu, koloru tuszu czy innych zagadnień technicznych
2/
Sposób drugi to przesłanie zamówienia mailem lub za pośrednictwem formularza kontaktowego lub mailem. Także w tym wypadku zgodnie z zasadą minimum formalności nie wymagamy od Państwa przesłania formularza zamówienia, potwierdzania go czy przygotowywania wzoru w programie graficznym. Wystarczy wysłać w treści maila tekst pieczątki , dodać ewentualne dodatkowe życzenia ( kolor tuszu, rodzaj automatu ) i przesłać z dopiskiem: usługa ekspresowa lub ” pieczątki od ręki”. W takim wypadku potraktujemy sprawę priorytetowo , wykonamy projekt w oparciu o naszą wiedzę i wykonamy pieczątkę od ręki. Odbiór może nastąpić nawet w ciągu 10-15 minut.
Oczywiście jeśli chcą państwo mieć kontrolę nad projektem, także w usłudze “pieczątka od ręki ” możemy na życzenie klienta wysłać mu wzór do zatwierdzenia droga mailową. Może to nieznacznie wydłużyć czas realizacji zamówienia, ale w ten sposób uzyskają Państwo bardziej spersonalizowaną usługę , wciąż w ekspresowym trybie .

Poza tym, iż cenimy czas cenimy także jakość.  Dlatego  wykorzystujemy tylko najlepsze materiały, najlepsze artykuły i najnowocześniejsze urządzenia.  Dzięki grawerowaniu laserem  w specjalnie stworzonej płytce( potocznie zwanej gumą stemplarską) zoptymalizowanej pod laser  usługa ” wykonanie pieczątek od ręki” oferuje ta samą, najwyższą jakość wykonania .  Szybkość bez kompromisów w zakresie jakości – to nasze motto .

Czy pieczątkę można wykonać w 5 minut . Można . Tu dowiedzą się Państwo jak to możliwe …