Stempel do laku/referentka 2017-11-09T19:57:05+00:00

Oceń stronę

 
4.8622

STEMPEL DO LAKU-REFERENTKA

Stempel do laku/referentka

Stempel do lakuStemple do laku i referentki to nowość w naszej ofercie. Znajdują one bardzo szerokie zastosowanie w biurach, urzędach, bankach jak i do zastosowań prywatnych.  Najczęściej korzysta się z nich przy zabezpieczaniu pomieszczeń, szaf, kopert, szuflad. Do celów zabezpieczenia najczęściej stosuje się plastelinę lub lak.  Lak nadaje się do tego celu doskonale z uwagi na dużą kruchość.  Próba usunięcia pieczęci lakowej kończy się jej uszkodzeniem/wykruszeniem.

Inne zastosowania pieczęci lakowej:
zabezpieczenie dokumentów
– zabezpieczanie teczek, kopert, gwarancji, dokumentów
-dyplomy, certyfikaty
-zaproszenia ślubne, komunijne
– zabezpieczenie butelek
– znakowanie opakowań prezentów
– wyróżnienie produktów ekskluzywnych, limitowanych serii

Dostępne wielkości referentki i stempla do laku

Stempel do laku 35 mmObecnie w naszej ofercie posiadamy mosiężne referentki  o średnicy 20 mm . Dla ułatwienia obsługi zaopatrzone są one w duże kółko mosiężne.

Na referentce możemy wygrawerować zarówno tekst jak i grafikę.

Stemple do laku występują w 2 średnicach: 25 lub 35 mm

Treść  referentki/stempla do laku

Technika grawerowania laserem fibrowym gwarantuje wysoką precyzję wykonania i odbicia . Należy jednak pamiętać, iż w wypadku tak niewielkich powierzchni  sugerujemy stosowanie  prostych grafik i niewielkiej ilości tekstu . W przeciwnym wypadku odbicie może być mało czytelne. W cenę wykonania referentki lub stempla do laku wliczone jest przygotowanie podstawowego projektu tekstowego i/lub graficznego ( jeśli otrzymamy grafikę w pliku wektorowym ). istnieje też możliwość przygotowania projektu rozbudowanego, w oparciu o wytyczne przez Państwa przesłane. Jest to usługa dodatkowo płatna. Standardowa wycena dotyczy wykonania  referentki lub stempla do laku oferującego odbicie wypukłe. W wypadku  odbicia  wklęsłego (treść i grafika w laku będą wklęsłe) koszt jest  wyższy , kalkulowany indywidualnie.

 

Jak zamówić  pieczątki do laku/referentki

W wypadku stempli tekstowych wystarczy wysłać tekst, który chcą Państwo umieścić na referentce. Jeśli ma on być rozmieszczony w konkretny sposób – prosimy o podanie wytycznych (z określeniem co ma być na górze, co na dole, co w środku).
Jeśli chcą Państwo zamówić stempel do laku z grafiką, prosimy o jej przesłanie (aby uniknąć dodatkowych kosztów obróbki prosimy o przesłanie grafiki wektorowej z czcionkami zmienionymi na krzywe).

Ile trwa wykonanie referentki?

Referentki i stemple do laku wykonujemy samodzielnie , dlatego istnieje możliwość wykonania ich w trybie standardowym (1-2 dni robocze) lub ekspresowym

( referentka  od ręki, w ciągu ok. 15-30 minut od zatwierdzenia projektu).  Bez względu na termin, dzięki zastosowaniu nowoczesnego grawerowania  laserem zawsze otrzymują Państwo produkt najwyższej jakości .  Tryb ekspresowy zależy od wielkości   stempla , stopnia skomplikowania grafiki i  rodzaju odbicia  (w wypadku odbicia wklęsłego  czas wykonania stempla jest znacznie dłuższy).

Lak do stempli i referentek

W sprzedaży posiadamy lak do stempli i referentek . Oferowany jest on w laskach  o gramaturze  50 g lub w opakowaniach zbiorczych 1 kg ( 20 lasek po 50 g)

Dostępne  kolory laku: czarny, czerwony, burgundowy/wiśniowy, zielony, granatowy, złoty, srebrny

Prosimy o sprawdzenie dostępności danego koloru w momencie składania zamówienia.

Poszukują Państwo innych metod zabezpieczenia dokumentów ? Proponujemy zapoznać się z nasza stroną poświęconą technice suchych stempli wyciskanych w różnych materiałach: suche stemple