Wagraf 2017-11-09T14:18:31+00:00

Oceń stronę

 
4.5269

PIECZĄTKI WAGRAF- NAJTAŃSZE PIECZĄTKI AUTOMATYCZNE W MAX DOSTĘPNE OD RĘKI

Automaty Wagraf seria SWagraf to  firma polska, o wieloletniej tradycji i znana doskonale na rynku . To pionier, przez długi czas niedościgniony wzorzec w zakresie  ergonomicznych obudów z zamknięciem.  Firmy Trodat i Colop dopiero po kilku latach wprowadziły także do swojej oferty   funkcję zaślepki. Wagraf to automaty samotuszujące proste, ale i niezawodne. Ich podstawowym atutami jest wspomniane już wcześniej niezwykle użyteczne i proste w obsłudze zamknięcie do  automatu i bez wątpienia to, co przesądza o ich popularności- są to najtańsze pieczątki automatyczne na rynkuAutomaty samotuszujące Wagraf  stanowią podstawę naszej oferty , dzięki temu, iż skutecznie konkurując z  automatami Colop i Trodat w zakresie jakości, niezawodności i ergonomii   przyciągają do siebie   niska ceną.  Wagraf w przeciwieństwie  do swoich bezpośrednich konkurentów ma węższa ofertę. W jej skład poza standardowymi automatami samotuszującymi wchodzą również tanie, bardzo wytrzymałe automaty metalowe i datowniki serii Huzar .

Automaty Standardowe Wagraf

Pieczątka Wagraf - automat samotuszujący Wagraf 2s Automaty standardowe Wagraf stanowią trzon naszej oferty. Mają prostą budowę, są ergonomiczne i trwałe. Występują w 4 wymiarach: Wagraf 1 o polu 25×7 mm, Wagraf 2 o polu 35×11 mm , Wagraf 3 o polu 45x16mm oraz Wagraf 4 – 55×20 mm . Można je zakupić zarówno w wersji podstawowe( bez zamknięcia) jak i z dodatkowa zaślepką( wersja S) . Występują w szerokiej palecie kolorystycznej , oferują możliwość stosowania zarówno tuszu w kolorze standardowym ( do wyboru czarny,czerwony,zielony,niebieski) jak i tuszy niestandardowych wodnych ( nie polecamy stosowania  tuszy szybkoschnących, dla których optymalnym rozwiązaniem są specjalne poduszki filcowe w automatach Colop).  Automaty samotuszujące Wagraf poza serią klasyczna występują także w odsłonie ekskluzywnej- serii Polan . Wagraf Polan to modele o bardziej zaokrąglonych kształtach, mniejszej obudowie ( przy zachowaniu tej samej wielkości płytki tekstowej ) i większym komforcie użytkowania.  Doskonale konkurują z automatami Colop i Trodat , posiadają też w standardzie  bardzo wygodną opcję zamknięcia tak przydatną  do przewożenia.

Automaty Wagraf okrągłe

Automaty okrągłe WagrafTo nowy produkt Wagrafa. Dotąd automaty okrągłe występowały tylko w ofercie firm Colop i Trodat. Teraz urósł im godny przeciwnik, który nie ustępuje jakością, a bez wątpienia jest rozwiązaniem tańszym marka Wagraf gwarantuje jakość i wytrzymałość , a to wszystko w cenie niedostępnej dla konkurentów. Oferta automatów samotuszujących Wagraf w chwili obecnej ogranicza się do  dwóch średnic: 30 i 40 mm. Oba modele posiadają dopasowaną kolorystycznie zaślepkę.

Automaty Szkieletowe Wagraf Huzar

Automaty metalowe szkieletowe Wagraf w zestawie

Automaty szkieletowe metalowe Huzar to linia produktów Wagraf ciesząca się od lat bardzo dobrą opinią. Są wytrzymałe i  niezawodne, co jest zasługą tego, iż stempel w przeważającej części ( poza rączką i płytką indeksująca) zawiera części metalowe. Huzar wyznacza standard, któremu ciężko dorównać. To seria automatów i datowników, które wytrzymują lata nawet bardzo  intensywnie wykorzystywane.Automaty szkieletowe Huzar są przy tym doskonale wyważone, ich ciężar  doskonale amortyzują gumowe podstawki, całość   dzięki kompaktowym wymiarom sprawia bardzo pozytywne wrażenie. Występują w kilku wielkościach zarówno jako automaty do pieczątek zwykłych ( firmowych, graficznych, imiennych ) jak i datowniki. Dostępne wielkości automatów metalowych szkieletowych Wagraf: Huzar 20 (37 x 12 mm), Huzar 30 (40×28 mm), Huzar 40 (53×21 mm), Huzar 50 (50×28 mm), Huzar 60 (68×22 mm), Huzar 65 (58×38 mm), Huzar 80 (68×46 mm)

Pieczątki metalowe “lekarskie”Pieczątka lekarska w pudełku metalowym

Pudełka kieszonkowe metalowe zwane potocznie “lekarskimi” wciąż pozostają niezwykle popularne. Ich dwa podstawowe atuty to: niewielkie rozmiary oraz  wytrzymałość. Pudełko metalowe niezwykle proste i funkcjonalne sprawdza się w wielu zastosowaniach.   Preferują je mężczyźni ( kobiety   częściej wybierają pudełka plastikowe Wagraf 27, Wagraf 28 lub Wagraf 29 lub Stamp mouse)  ceniący wygodę i trwałość .  Występują w kilku wielkościach gwarantując zarówno możliwość umieszczenia prostej pieczątki hasłowej, imiennej , jak i zawierającej więcej danych pieczątki firmowej .

Pieczątki kieszonkowe plastikowe

Pieczątka kieszonkowa w pudełku Wagraf 27 Pudełko plastikowe to niezwykle popularna pieczątka kieszonkowa .  Występuje w 3 wielkościach , dzięki czemu  nadaje się do  większości typowych zastosowań. Jest także łatwiejsza w obsłudze ( łatwiej się ja otwiera), co sprawia, że chętniej niż pudełko metalowe wybierana jest przez kobiety . Dzięki płytce tekstowej grawerowanej laserem, doskonałej poduszce na tusz ( będącej częścią pudełka) gwarantuje doskonałą jakość odbicia. A przy tym jest niezwykle mała i poręczna.