Pieczątki księgowe 2018-05-16T11:12:21+00:00

Oceń stronę

 
4.5761

PIECZĄTKI KSIĘGOWE- GOTOWE WZORY PIECZĄTEK, SZEROKI WYBÓR TYPÓW, MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA DOWOLNEJ PIECZĄTKI NAWET OD RĘKI

Max  wykonuje pieczątki w najlepszej obecnie dostępnej technologii- grawerowania laserem. Gwarantuje ona wysoką jakość odbicia, umożliwia wykonanie pieczątki nawet w 5 minut. Działamy na rynku stemplarskim od 1995 roku.Służymy bogatym doświadczeniem, pomagamy w wyborze , doradzamy.
Pieczątki księgowe stanowią istotną część wyrabianych przez nas pieczątek. Od prostych datowników, numeratorów, pieczątki z typowymi hasłami( zapłacono gotówką , przelew, priorytet, wpłynęło) przez pieczątki dekretacyjne, celne , aż do dużych stempli tabelarycznych. W naszej bazie znajduje się wiele typowych, gotowych wzorów pieczątek księgowych, które na życzenie klienta można spersonalizować i dostosować do konkretnego zamówienia. Wykonujemy stemple księgowe do rozmiaru 195×145 mm na kołkach drewnianych, zaś same płytki tekstowe pieczątek do rozmiaru kartki formatu A4 (210×297 mm) Możliwe jest wykonanie stempli zarówno z odbicia posiadanego przez klienta jak i z pliku, który zostanie nam wysłany. Dla wygody naszych klientów udostępniamy również możliwość zamówienia pieczątki księgowej lub stempla drogą elektroniczną: mailem, faksem. Poniżej przedstawiamy Państwu wzory pieczątek i stempli dla księgowości.To zaledwie drobny wycinek gotowych wzorów, które posiadamy i wykonujemy. Istnieje możliwość wykonania dokładnie przedstawionego tu wzór pieczątki lub- w zależności od Państwa potrzeb -dowolnej jego modyfikacji.

Wzór pieczątki “za zgodność z oryginałem”

Wzór pieczątki za zgodnośc z oryginałem

Pieczątka ” za zgodność z oryginałem ” jest jedną z  popularniejszych pieczątek  z gotowymi hasłami. Najczęściej wykonuje się ją w niewielkim automacie . Prezentowany wzór  został przygotowany do automatu Wagra 2/Colop 20/Trodat 4911. Można także zastosować  kołek drewniany, pudełko metalowe lub plastikowe.  Sugerowany kolor tuszu: czarny, niebieski lub czerwony.
Pieczątkę można wykonać także z dodatkową datą jako datownik z tekstem

Wzór pieczątki dekretacyjnej  ” Sprawdzono po względem…”
Pieczątka ” sprawdzono pod względem …” jest niezastąpiona w każdej firmie czy dziale księgowym prowadzącym pełną księgowość. Bez niego dekretacja dokumentów jest praktycznie niemożliwa. Przedstawiamy kilka przykładowych uniwersalnych wzorów, które można odpowiednio dopasować do Państwa specyficznych potrzeb ( zmiana kolejności/długości linii, zmiana stanowisk, zmiana układu, itp). Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie wzoru i ewentualnych dodatkowych zmian w pieczątce dekretacyjnej.

Wzór nr 1 pieczątki dekretacyjnej

Wzór pieczątki dekretacyjnej " sprawdzono pod względem"

Pieczątka dekretacyjna “sprawdzono pod względem”

Najbardziej popularny i uniwersalny wzór pieczątki dekretacyjnej zoptymalizowany do użycia z automatem Colop 60. Istnieje możliwość zastosowania stempla drewnianego (wymagana jest dodatkowa poduszka z tuszem)
Standardowo pieczatka automatyczna Colop może zawierać tusz: czarny, niebieski, czerwony, zielony.

Wzór nr 2 pieczątka dekretacyjnej

Pieczątka dekretacyjna wedłu dośc popularnego wzoru stosowanego od wielu lat . Z uwagi na kształt dośc wygodna, gdyz zajmuje mało miejsca. Jej minusem jest fakt, iż jest przystosowana wyłącznie do stosowania na kołku drewnianym ( niestety nie ma takiej wielkości automatów samotuszujących).

Pieczątka dekretacyjna wzór nr 2

Wzór nr 2 pieczątki dekretacyjnej

Wzór nr 3 pieczątki dekretacyjnej

Pieczątka w wersji minimalistycznej, ale zawierająca wszystkie niezbędne pola. Jasna i przejrzysta , z dużymi polami do samodzielnego wypełnienia.  Pieczątka zoptymalizowana do automatu Colop 60 , można ją także zastosować na kołku drewnianym.

Wzór 3 pieczątki dekretacyjnej

Pieczatka dekretacyjna wzór nr 3

Dekretacja faktur

Wzór pieczątki do dekretacji faktur tym razem w wersji na standardowy automat  Wagraf 4/Trodat 4913 /Colop 40 . Można także zastosować kołek drewniany lub   pudełko  kieszonkowe plastikowe lub metalowe.  Wersja budżetowa , zawierająca jednak podstawowe, niezbędne pola.  Wielkość: 55×20 mm

Wzór pieczątki rachunek sprawdzono:

Wzór pieczątki rachunek sprawdzono

Pieczątka rachunek sprawdzono

 

Pieczątka dekretacyjna przeznaczona do opisu księgowego faktur. Sugerowana wielkość 103×50 mm sprawia, iż można ją wykonać zarówno na kołku drewnianym ( który wymaga dodatkowej poduszki z tuszem ) jak i w automacie szkieletowym dużym Colop 3900.Automat szkieletowy metalowy polecamy szczególnie tym z państwa, którzy pieczątkę użytkują bardzo często ( kilkadziesiąt/kilkaset razy dziennie), gdyż jest wtedy znacznie wygodniejsza i szybsza w obsłudze, co rekompensuje jej koszt. Pieczątka w automacie Colop 3900 standardowo napełniona tuszem (do wyboru): czarnym , czerwony, zielonym, niebieskim.

 

 

Wzór pieczątki wydatki strukturalne

Wzór pieczatki wydatki strukturalne

Pieczątki wydatki strukturalne

Pieczątka służąca do oznaczenia wydatków strukturalnych . Tu w 3 wersjach różniących się od siebie przede wszystkim szczegółowością i wielkością. Wszystkie można umieścić na automatach samotuszujących . Wzór pieczątki nr 1 przeznaczony jest do automatu Trodat 5211, wzór nr 2 do Colopa 50 , wzór nr 3 jest wersją ” budżetową” , przeznaczona do taniego , ale bardzo dobrego standardowego automatu samotuszującego Wagraf 4 .

 

Wzór pieczątki z datownikiem i hasłem “wpłynęło”

Wzór pieczatki wpłynęło z datownikiem

Datownik wpłynęło

Jeden z popularniejszych typów datowników metalowych , który ma bardzo szerokie zastosowanie. Jest niezwykle przydatny zarówno do potwierdzenia wpływu dokumentów jak i listów , przesyłek. Najczęściej wykonuje się go w schemacie: tekst ” wpłynęło ” pod nim data  pod nia l.dz lun nazwa firmy .  Taki datowowkim można także wzbogacić o logo firmy łącząc funkcję praktyczna z dodatkową reklamą firmy. Wielkość: 44mm x 29 mm wystarczy do umieszczenia do 2-3 linii nad i pod datą. Nośniki: datownik metalowy szkieletowy Wagraf D30 lub Colop 2360 . W środkowym oknie znajduje się data( zmieniana ręcznie )
Automat  Wagraf Huzar D30 oferuje możliwość zastosowania innego koloru tuszu dla daty, innego dla pozostałej treści .

Wzór pieczątki z datownikiem i hasłem ” Za zgodność z oryginałem “

Datownik z hasłem za zgodność z oryginałem

Datownik za zgodność z oryginałem

Wielkość: 55mm x 34 mm

Kolejna pieczątka z datą tym razem bardziej przydatna w biurach radców prawnych . Z uwagi na wymóg prawny zastosowania odpowiedniej  treści zastosowany datownik to nie typowy Huzar D30 , a jego większy odpowiednik  Huzar 140 o Nośniki: datownik metalowy szkieletowy Wagraf D140 o polu tekstowym do 55×34 mm .  Pieczątka radcy prawnego ma najczęściej taką formę:  Tekst ” potwierdzam za zgodność z oryginałem” , następnie miejscowość , datę , imię nazwisko oraz  określenie ” radca prawny ” . W wypadku automatu Huzar 140 istnieje możliwość zastosowania innego koloru tuszu dla daty, innego dla pozostałej treści.

W środkowym oknie znajduje się data zmieniana ręcznie. Pod datą miejsce na imię nazwisko i stanowisko lub inne dane ( maksymalnie 2 linie tekstu )

Wzór pieczątki: kwota winien ma

wzor_pieczatki_ksiegowej_kwota
Typowa pieczątka do działu księgowości przydatna przy sporządzaniu bilansu środków. Prosta, czytelna tabela którą można dowolnie zmniejszyć lub powiększyć. Wzór przygotowany do wielkości 83×53 dzieki czemu istnieje mozliwośc zastosowania zarówno automatu metalowego szkieletowego Trodat 5211 lak i kołka drewnianego. Istnieje możliwośc zastosowania zmniejszenego wymiaru (na przykład do Automatu Colop 60 o polu 35×74 cm czy Colopa 55 o polu 38×58 cm ). Oczywiście do wzoru pieczatki kwota winien ma można także ddoac dodatkowe pola, jesli istnieje taka potrzeba.

Pieczątka księgowa
Pieczatki księgowe
https://www.maxsc.com.pl/wp-content/uploads/2013/04/pieczatka-ksiegowa-sprawdzono.jpg
Pieczątki księgowe to grupa pieczątek , które zawierają gotowe hasła, tabele, formuły tekstowe. Najczęściej użytkowane są pieczątki dekretacyjne, datowniki wpłynęło, pieczątki potwierdzające za zgodność z oryginałem , bilansujące. W Max posiadamy największy wybór automatów samotuszujących , dzięki którym możemy wykonać pieczątkę automatyczną nawet o wielkości 103x53 mm . Największa pieczątka na stemplu drewnianym może mieć wymiar 205x145 mm
Pieczątki stemple
12-300
PLN
Max pieczątki księgowe