EKSKLUZYWNE, OZDOBNE PIECZĄTKI Z RZEŹBIONĄ RĄCZKĄ- STEMPLE DREWNIANE DO EKSLIBRISÓW, EKSKLUZYWNYCH PIECZĄTEK

Stemple drewniane rzeźbione

Pieczątka ekslibris powinna mieć swój charakter- niepowtarzalny, wyjątkowy, winna mówić coś właścicielu, identyfikować go.
Temu celowi służy bez wątpienia grafika. Warto ją zindywidualizować, nadać niepowtarzalny rys . Stąd nasza galeria zawiera tak wiele różnych motywów, aby pomóc wybrać Państwu ten najbliższy. Jednak równie ważna co sama pieczątka winna być jej oprawa. Dlatego z nieukrywaną przyjemnością, po długich poszukiwaniach artysty, który podjąłby się tego zadania prezentujemy Państwu wyczekiwane przez nasz i naszych klientów stemple drewniane z rzeźbioną głownią. W galerii znajdującej się poniżej prezentujemy dostępne obecnie wzory. Postaramy się systematycznie zwiększać ich liczbę.
Kołki drewniane rzeźbione występują najczęściej z podstawą kwadratową o wymiarze 70×70 mm lub okrągłą o średnicy 60 mm. Przed złożeniem zamówienia prosimy o upewnienie się czy dany model stempla drewnianego jest w chwili obecnej dostępny.
Pieczątka ekslibris wykonana na kołku z rzeźbioną głownią jest też doskonałym prezentem dla ważnej osoby lub istotnego momentu życia. Może stanowić Głownia stempla jest rzeźbiona ręcznie, stąd ma niepowtarzalny charakter: każdy egzemplarz jest wyjątkowy, dlatego może się różnić pewnymi detalami od prezentowanych w galerii poniżej zdjęć. Jest to proces bardzo pracochłonny, stąd liczba egzemplarzy, którą posiadamy na stanie jest ograniczona.
Doskonałym uzupełnieniem stempli z rzeźbioną głownią mogą być poduszki drewniane. Te zaś można dodatkowo wzbogacić o wygrawerowaną laserowo dowolną dedykacje czy grafikę. Taki komplet jest stanowi idealny prezent dla każdego, kto kocha książki.
Zapraszamy do galerii.