PODSTAWKA DO STEMPLA

Miło nam zakomunikować, że specjalnie dla entuzjastów tradycyjnych stempli drewnianych wprowadziliśmy do naszej oferty podstawki do stempli. Podstawki nie tylko są estetycznym dodatkiem do kompletu: stempel wraz z poduszką z tuszem, lecz również zabezpieczają przed ubrudzeniem tuszem różnych powierzchni. Istnieje możliwość daleko idącej personalizacji takiej podstawki lub skorzystania z gotowych wzorów, co znacząco obniży cenę kompletu.

Materiały do wyrobu podstawki do stempli

W chwili obecnej do Państwa dyspozycji oddajemy 3 rodzaje materiału: sklejkę (liściastą-jasną oraz dębową- ciemniejszą), korek oraz laminat (w różnych kolorach, w tym także laminat imitujący drewno). Każdy z tych materiałów pozwala na wycięcie podstawki w dowolnym kształcie. Podstawki wycinamy z podwójnej warstwy materiału, przy czym wykonane łączenie jest bardzo trwałe. Grubość podstawki różni się w zależności od rodzaju materiału i może wynosić od 3 do 9 mm.

Kształt i wielkość podstawki do stempli

Podstawka drewniana do stemplaPodstawki dopasowujemy do konkretnej wielkości stempla. Istnieje również możliwość wykonania podstawki zarówno na stempel drewniany jak i poduszkę z tuszem. W wypadku podstawek ze sklejki należy pamiętać, że ich kolorystyka różni się od koloru stempla czy poduszki z tuszem. Oczywiście istnieje także możliwość pomalowania podstawek drewnianych na jeden z dostępnych kolorów.
Każdorazowo podstawkę dostosujemy do Państwa sugestii nadając im także wybrany kształt.

Poniżej prezentujemy przykładowe wykonane przez nas podstawki:
podstawka-do-stempla-ksiazka Podstawka korkowa na stempel i poduszkę Mała podstawka na stempel prostokatny z grawerem Podstawka stempla z poduszką na tusz Podstawka stempla drewnianego z rzeźbionym stemplem