Oceń stronę

 
4.9212

PODSTAWKA DO STEMPLA

Miło nam zakomunikować, że specjalnie dla entuzjastów tradycyjnych stempli drewnianych wprowadziliśmy do naszej oferty podstawki do stempli. Podstawki nie tylko są estetycznym dodatkiem do kompletu: stempel wraz z poduszką z tuszem, lecz również zabezpieczają przed ubrudzeniem tuszem różnych powierzchni. Istnieje możliwość daleko idącej personalizacji takiej podstawki lub skorzystania z gotowych wzorów, co znacząco obniży cenę kompletu.

Materiały do wyrobu podstawki do stempli

W chwili obecnej do Państwa dyspozycji oddajemy 3 rodzaje materiału: sklejkę (liściastą-jasną oraz dębową- ciemniejszą), korek oraz laminat (w różnych kolorach, w tym także laminat imitujący drewno). Każdy z tych materiałów pozwala na wycięcie podstawki w dowolnym kształcie. Podstawki wycinamy z podwójnej warstwy materiału, przy czym wykonane łączenie jest bardzo trwałe. Grubość podstawki różni się w zależności od rodzaju materiału i może wynosić od 3 do 9 mm.

Kształt i wielkość podstawki do stempli

Podstawka drewniana do stemplaPodstawki dopasowujemy do konkretnej wielkości stempla. Istnieje również możliwość wykonania podstawki zarówno na stempel drewniany jak i poduszkę z tuszem. W wypadku podstawek ze sklejki należy pamiętać, że ich kolorystyka różni się od koloru stempla czy poduszki z tuszem. Oczywiście istnieje także możliwość pomalowania podstawek drewnianych na jeden z dostępnych kolorów.
Każdorazowo podstawkę dostosujemy do Państwa sugestii nadając im także wybrany kształt.

Poniżej prezentujemy przykładowe wykonane przez nas podstawki:
podstawka-do-stempla-ksiazka Podstawka korkowa na stempel i poduszkę Mała podstawka na stempel prostokatny z grawerem Podstawka stempla z poduszką na tusz Podstawka stempla drewnianego z rzeźbionym stemplem