PIECZĄTKI DLA DZIECI – Z NAMI MASZ WYBÓR

Wagraf model B do pieczatek dla dzieciCzęsto spotykamy się z zapytaniami o wyrobienie pieczątki dla dzieci. Ich zastosowanie bywa różne: od pomysłu wprowadzenia graficznego systemu ocen po oryginalny prezent. Do Państwa dyspozycji oddajemy gotowe grafiki, które można zamieścić na takiej pieczątce, ewentualnie wzbogacając je o treść.  Pieczątki dla dzieci można wykonać w typowych lub nietypowych automatach samotuszujących lub na stemplu drewnianym. Państwa uwadze szczególnie polecamy automaty WagrafColop i Trodat, które charakteryzują żywe i ciekawe kolory obudów.

Pieczątki dla dzieci – stempel drewniany czy automat

Pieczątki dla dzieci mogą spełniać różne funkcje i być przeznaczone dla różnych podłoży. Istotny jest także wiek dziecka. Pieczątka w automacie samotuszującym ma jedną przewagę: poduszka z tuszem znajduje się wewnątrz, dzięki czemu nawet młodsze dzieci mogą się nią posługiwać. Występują także w nietypowych kształtach: kwadratu, okręgu czy owalu. Możemy także zaproponować wybór automatów w żywych, ciekawych kolorach. Tu zdecydowanie najlepiej wypadają automaty Colop i Trodat. Jeśli dzieci chcą pieczątkę często nosić ze sobą doradzamy wybór automatu z zamknięciem, czyli Wagraf serii s lub Trodat w wersji 4.0.
Pieczątka na kołku z dodatkową poduszką przeznaczona powinna być dla dzieci starszych. Wymaga większej uwagi ze względu na  prawdopodobieństwo ubrudzenia się tuszem. Jednak posługiwanie się taką pieczątką może być dla dziecka dodatkową atrakcją, gdyż cały proces wymaga większego zaangażowania.

Tusz dla dzieci

W naszej ofercie poza szerokim wyborem tuszy standardowych w ponad 20 kolorach znajdą Państwo także specjalistyczny tusz dla dzieci. Charakteryzuje się on dobrą wchłanialnością w wypadku papieru a jednocześnie łatwo usuwa się go z tkanin. Co istotne spełnia europejską normę 71/3, potwierdzającą jego bezpieczeństwo i brak składników szkodliwych. Charakteryzuje się też żywymi kolorami.
Oczywiście istnieje także możliwość zastosowania tuszu standardowego w jednym z 20 dostępnych kolorów.
Paleta tuszów dostępna pod adresem: paleta tuszów standardowych

Grafiki do pieczątek dla dzieci

W poniższym pliku znajdą Państwo gotowe grafiki, które można wykorzystać w pieczątkach dla dzieci.  Przy składaniu zamówienia należy podać numer wybranej grafiki i ewentualny dodatkowy tekst (jeśli mamy go umieścić na pieczątce). W zamówieniu należy także wybrać kolor tuszu i ewentualnie jego rodzaj (tusz standardowy wodny lub tusz dla dzieci). Oczywiście istnieje możliwość przesłania do nas własnego projektu (najlepiej w pliku wektorowym z czcionkami zmienionymi na krzywe) lub zamówienie indywidualnego projektu wykonanego przez naszego grafika.

Gotowe wzory pieczatek i stempli dla dzieci