Pieczątki dla dzieci 2017-10-25T12:43:32+00:00

Oceń stronę

 
4.4736

PIECZĄTKI DLA DZIECI – Z NAMI MASZ WYBÓR

Wagraf model B do pieczatek dla dzieciCzęsto spotykamy się z zapytaniami o wyrobienie pieczątki dla dzieci. Ich zastosowanie bywa różne: od  pomysłu wprowadzenia graficznego systemu ocen, po  niestandardowy prezent.  Dlatego, aby ułatwić Państwu złożenie zamówienia prowadziliśmy do naszej oferty  usługę: pieczątki dla dzieci.   Do Państwa dyspozycji oddajemy  gotowe grafiki, które można zamieścić na takiej pieczątce, dodatkowo wzbogacając je ewentualnie o  treść.  Pieczątki dla dzieci można wykonać w typowych lub nietypowych automatach samotuszujących lub na stemplu drewnianym.  Państwa uwadze szczególnie polecamy automaty WagrafColop i Trodat, które charakteryzują żywe, ciekawe kolory obudów.

Pieczątki dla dzieci – stempel drewniany czy automat

Pieczątki dla dzieci mogą spełniać różne funkcje i być przeznaczone do różnych podłoży. Istotny jest także wiek dziecka. Pieczątka w automacie samotuszującym ma jedną przewagę: poduszka z tuszem znajduje się wewnątrz, dzięki czemu nawet młodsze dzieci mogą się nią posługiwać. Szczególnie w nietypowym kształcie: kwadratu, okręgu czy owalu. Ewentualnie możemy zaproponować wybór automatów w żywych, ciekawych kolorach. Tu zdecydowanie najlepiej wypadają automaty Colop i Trodat. Jeśli dzieci chcą pieczątkę często nosić ze sobą doradzamy wybór automatu z zamknięciem, czyli Wagraf serii s lub Trodat w wersji 4.0.
Pieczątka na kołku z dodatkową poduszką przeznaczona powinna być dla dzieci starszych. Wymaga większej uwagi , występuje większe prawdopodobieństwo ubrudzenia tuszem. Jednak posługiwanie się taka pieczątka może być dla dziecka dodatkowa atrakcją. Cały proces jest bardzie skomplikowany, wymaga większego zaangażowania.

Tusz dla dzieci

W naszej ofercie poza szerokim wyborem tuszy standardowych w ponad 20 kolorach znajdą Państwo także specjalistyczny tusz dla dzieci. Charakteryzuje się on dobrą wchłanialnością w wypadku papieru, a jednocześnie łatwo usuwa się go z tkanin. Co istotne spełnia europejską normę 71/3, potwierdzającą jego bezpieczeństwo i braku składników szkodliwych. Charakteryzuje się też żywymi kolorami.
Oczywiście istnieje też możliwość zastosowania tuszu standardowego w jednym z 20 dostępnych kolorów.
Dostępna paleta tuszów dostępna pod adresem: paleta tuszów standardowych

Grafiki do pieczątek dla dzieci

W poniższym pliku znajdą Państwo gotowe grafiki, które można wykorzystać w pieczątkach dla dzieci.  Przy składaniu zamówienia należy podać numer wybranej grafiki  i ewentualny dodatkowy tekst ( jeśli mamy go umieścić na pieczątce. W zamówieniu należy także wybrać kolor tuszu i ewentualnie jego rodzaj ( tusz standardowy wodny lub tusz dla dzieci . Oczywiście istnieje możliwość przesłania do nas innego projektu ( najlepiej w pliku wektorowym z czcionkami zmienionymi na krzywe) lub zamówienie indywidualnego projektu wykonanego przez naszego grafika.

Gotowe wzory pieczatek i stempli dla dzieci