IDENTYFIKATORY OD 1 SZT. W KOLORZE LUB GRAWEROWANE


Identyfikatory grawerowane

Identyfikator grawerowany z logoDzięki zastosowaniu techniki grawerowania laserem mogą Państwo wykonać w firmie Max s.c. tanie, trwałe i estetyczne identyfikatory o różnej kolorystyce, kształcie i sposobie mocowania. Co najważniejsze istnieje możliwość wykonania usługi w trybie ekspresowym – od ręki. Laser umożliwia nadanie identyfikatorowi dowolnego kształtu, jak również umieszczenie zdjęcia. Są idealnym sposobem na identyfikację jego posiadacza, gdyż trudno je sfałszować. Identyfikatory wykonywane są z trwałego, odpornego na działanie promieni UV a także wodę laminatu dwukolorowego. Dostępne są dwie grubości płytek: 0,8 oraz 1,5 mm oraz wiele kolorów laminatu. Najpopularniejsze z nich to: srebrny, srebrny-szczotkowany, złoty ciemny, złoty szczotkowany, czarny, biały, czerwony, niebieski, zielony i żółty.

Identyfikatory grawerowane z okienkiem

Identyfikator z okienkiemNowością w naszej ofercie jest identyfikator grawerowany z okienkiem indeksowym. Umożliwia on samodzielną zmianę treści identyfikatora poprzez umieszczenie w okienku karteczki z dowolnym tekstem. Maksymalne pole okienka wynosi 60×23 mm. Można zastosować typowy papier kserograficzny o gramaturze 80 g/m2 jak i tekturę. Dodatkowo okienko jest zabezpieczone folią bezbarwną. Identyfikatory grawerowane z okienkiem łączą łatwość personalizacji z zaletami grawerowania: szybkością wykonania, możliwością nadania dowolnego kształtu oraz

wysoką trwałością.

1/

Identyfikator z okienkiem

2/

Identyfikator z okienkiem

3/

Identyfikator w dowolnym ksztalcie

Identyfikatory grawerowane ekologiczne

Identyfikatory grawerowane ekologiczne ze sklejki
W naszej ofercie nie mogło zabraknąć rozwiązań dla miłośników ekologii. Wykonujemy identyfikatory ze sklejki liściastej zarówno w naturalnym kolorze drewna jak i malowane. Istnieje możliwość nadania im dowolnego kształtu. Zamówienie jest możliwe do złożenia nawet od 1 sztuki. W wypadku zachowania naturalnego koloru drewna grawerowana treść i grafika przyjmuje kolor brązowy. Gdy sklejka jest malowana na inny kolor, stosujemy również barwienie treści/grafiki na wybrany kolor: złoty, miedziany, czerwony.

Identyfikatory wykonujemy ze sklejki o grubości 4 mm. Ze względu na wygodę sugerujemy zastosowanie zapięcia na magnes. Istnieje również możliwość zastosowania agrafki. Cena identyfikatora jest zależna od zamawianej ilości, stopnia pokrycia tekstem/grafiką, koloru oraz rodzaju zapięcia.

1/

Identyfikator ekologiczny z pozłacanym tekstem

2/
Identyfikator drewniany z grawerem srebrnym

3/

Identyfikatory drewniane jasne

Identyfikatory pełnokolorowe

blank

Dzięki zastosowaniu zaawansowanego druku sublimacyjnego z dodatkową warstwą folii zabezpieczającej, możemy wykonać pełnokolorowe identyfikatory w dowolnym nakładzie, także w trybie “od ręki”. Pełnokolorowe zdjęcie, logotyp lub inny dowolny element graficzny zyskują nieprzeciętną wyrazistość, nasycenie barw i jakość. Dzięki zastosowaniu w identyfikatorach dodatkowej warstwy zabezpieczającej cechują się wysoką trwałością i zdecydowanie lepszym nasyceniem kolorów. Posiadamy także możliwość laminacji folią holograficzną doskonale zabezpieczającą identyfikator przed nieautoryzowanymi zmianami.

1/
blank
2/
blank
3/

blank

Jak zamówić identyfikatory?

Treść, która powinna znaleźć się na identyfikatorze należy przesłać na adres: wyślij zamówienie na identyfikatory. W treści maila prosimy również o określenie (jeśli istnieje z Państwa strony taka potrzeba) kształtu, wielkości, kroju pisma oraz ewentualnych dodatkowych elementów graficznych. Zdjęcia, które mają być umieszczone na identyfikatorze należy przesłać w postaci pliku .jpg lub .bmp o dobrej jakości. Z uwagi na specyfikę techniki laserowej nie każde zdjęcie nadaje się do umieszczenia na identyfikatorze.

Identyfikatory – wycena

Koszt wykonania identyfikatora zależy od wielu czynników: rozmiaru, sposobu mocowania, rodzaju zastosowanego materiału a także wielkości indywidualnego zamówienia. Z tego względu stosujemy wycenę indywidualną, zoptymalizowaną do potrzeb konkretnego klienta. Minimalna wartość zamówienia to 20 zł netto. Najczęściej cena identyfikatora kształtuje się w granicach 5-20 zł+vat. Im większe jednorazowe zamówienie, tym niższy koszt jednostkowy.

Identyfikatory – sposób mocowania

Istnieją 3 sposoby mocowania identyfikatorów:

1/ Standardowe mocowanie na agrafkę. Jest to najtańszy sposób mocowania identyfikatora. Do wad należy zaliczyć czasochłonne zakładanie czy możliwość zniszczenia ubrania.

2/ Mocowanie do smyczy- umożliwia noszenie identyfikatora na smyczy. W tym celu w górnej środkowej lub narożnej części identyfikatora wykonujemy specjalny otwór.

3/ Mocowanie na magnes. Jest zdecydowanie najlepszą formą aplikacji identyfikatora. Łatwy w użyciu, bezpieczny dla ubrania, charakteryzujący się dużą trwałością magnes doskonale sprawdza się nawet w wypadku grubych okryć.