Identyfikatory2017-09-02T22:25:40+00:00

Oceń stronę

 
4.6834

IDENTYFIKATORY OD 1 SZT. W KOLORZE LUB GRAWEROWANE


Identyfikatory grawerowane

Identyfikator grawerowany z logoDzięki zastosowaniu techniki grawerowania laserem mogą Państwo wykonać w firmie Max s.c. tanie, trwałe i estetyczne identyfikatory o różnej kolorystyce, kształcie i sposobie mocowania.Co najważniejsze istnieje możliwość wykonania usługi w trybie ekspresowym- od ręki. Laser umożliwia nadanie identyfikatorowi dowolnego kształtu, jak również umieszczenie zdjęcia. Umożliwia ono łatwą identyfikację posiadacza i nie da się go sfałszować w łatwy sposób. Identyfikatory wykonywane są z trwałego , odpornego na działanie promieni UV , a także wodę laminatu dwukolorowego . Dostępne są dwie grubości płytek?: 0,8 oraz 1,5 mm Laminaty występują w wielu kolorach . Najpopularniejsze z nich to : srebrny, srebrny-szczotkowany, złoty ciemny, złoty szczotkowany, czarny,biały, czerwony, niebieski, zielony, żółty.

1/

 

 

 

 

 

2/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3/

4/

5/

6/

7/

Identyfikatory grawerowane z okienkiem

Identyfikator z okienkiemNowością w naszej ofercie jest  identyfikator grawerowany z okienkiem indeksowym . Umożliwia on samodzielną zmianę treści identyfikatora poprzez umieszczenie w okienku karteczki zawierającej dowolną treść.  Maksymalne pole okienka  wynosi 60×23 mm.  Można zastosować typowy papier kserograficzny o gramaturze 80 g/m2, jak i tekturę. Dodatkowo okienko jest zabezpieczone folią bezbarwną.  Identyfikatory grawerowane  z okienkiem łączą łatwość personalizacji z zaletami grawerowania: szybkością wykonania, możliwością nadania dowolnego kształtu, trwałością.

 

1/

Identyfikator z okienkiem

 

 

 

 

2/

Identyfikator z okienkiem

 

 

 

 

3/

Identyfikator w dowolnym ksztalcie
 

 

Identyfikatory grawerowane ekologiczne

Identyfikatory grawerowane ekologiczne ze sklejki
W naszej ofercie nie mogło zabraknąć rozwiązań dla miłośników ekologii. Wykonujemy identyfikatory ze sklejki liściastej zarówno w naturalnym kolorze drewna jak i malowane. Istnieje możliwość nadania im dowolnego kształtu. Wykonujemy dowolną ilość, istnieje więc możliwość zamówienia nawet 1 szt. W wypadku zachowania naturalnego koloru drewna  grawerowana treść i grafika przyjmuje kolor brązowy.  Gdy sklejka jest malowana na inny kolor, stosujemy również barwienie treści/grafiki na  wybrany kolor: złoty, miedziany, czerwony.

Identyfikatory wykonujemy ze sklejki o grubości 4 mm. Ze względu na wygodę sugerujemy zastosowanie zapięcia na magnes. Istnieje jednak również możliwość stosowania agrafki. Cena identyfikatora jest zależna od zamawianej ilości , stopnia pokrycia tekstem./grafiką, koloru oraz rodzaju zapięcia.

 

 

 

 

 

1/

Identyfikator ekologiczny z pozłacanym tekstem

 

 

 

 

 

2/
Identyfikator drewniany z grawerem srebrnym

 

 

 

 

3/

Identyfikatory drewniane jasne
 

 

 

Identyfikatory pełnokolorowe

Dzięki zastosowaniu zaawansowanego druku sublimacyjnego, z dodatkową warstwą folii zabezpieczającej, możemy wykonać pełnokolorowe identyfikatory w dowolnym nakładzie, także w trybie ” od ręki”. Pełnokolorowe zdjęcie , logotyp lub inny dowolny element graficzny zyskują nieprzeciętną wyrazistość , nasycenie barw i jakość. Dzięki zastosowaniu w identyfikatorach dodatkowej warstwy zabezpieczającej zyskują one duża trwałość i zdecydowanie większe nasycenie kolorów. Posiadamy także możliwość laminacji folią holograficzną doskonale zabezpieczającą identyfikator przed nieautoryzowanymi zmianami.

1/

2/

3/

Jak zamówić identyfikatory

Treść, która powinna znaleźć się na identyfikatorze należy przesłać na adres:wyślij zamówienie na identyfikatory . W treści maila prosimy również o określenie ( jeśli istnieje z Państwa strony taka potrzeba) kształtu , wielkości , kroju pisma , dodatkowych elementów graficznych . Zdjęcia , które mają byc umieszczone na identyfikatorze należy przesłać w postaci pliku jpg lub bmp o dobrej jakości. Z uwagi na specyfikę techniki laserowej nie każde zdjęcie nadaje się do umieszczenia na identyfikatorze .

Identyfikatory – wycena

Koszt wykonania identyfikatora zależy od wielu czynników: rozmiarów, sposobu mocowania , wielkości indywidualnego zamówienia , rodzaju zastosowanego materiału, a także mocowania. Z tego względu stosujemy wycenę indywidualną, zoptymalizowaną do potrzeb konkretnego klienta. Minimalna wartość zamówienia to 20 zł netto . Najczęściej cena identyfikatora kształtuje się w granicach 5-20 zł+vat.  Im większe jednorazowe zamówienie, tym niższy koszt jednostkowy.

 

Identyfikatory – sposób mocowania

Istnieją 3 sposoby mocowania identyfikatorów:

1/ Standardowe mocowanie na agrafkę. Jest to najtańszy sposób mocowania identyfikatora. Jego zaletą jest niska cena . Do wad należy zaliczyć czasochłonne zakładanie, możliwość zniszczenia ubrania .

2/ Mocowanie do smyczy. Umożliwia noszenie identyfikatora na smyczy. W tym celu w górnej środkowej lub narożnej części identyfikatora wykonujemy specjalny otwór.

3/ Mocowanie na magnes Jest zdecydowanie najlepszą formą aplikacji identyfikatora. Łatwy w użyciu , bezpieczny dla ubrania, charakteryzujący się dużą trwałością magnes doskonale sprawdza się nawet w wypadku grubych okryć.