Pieczątki nietypowe2018-07-14T19:32:59+00:00

Oceń stronę

 
4.5145

PIECZĄTKI NIETYPOWE- DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Firma Max zajmuje się wyrobem pieczątek  od 1995 roku. Wykorzystując  zdobyte przez 18 lat doświadczenie ,  bezpośredni kontakt z producentami, wysoki stany magazynowe( ponad 3 000 automatów  w magazynie) i technikę grawerowania  laserem w oparciu o renomowane urządzenia  Universal Laser System, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej nietypowym zleceniom i to często w trybie ekspresowym.   Jako jedyni na rynku zlecamy wytworzenie  na nasze indywidualne potrzeby pieczątek drewnianych. W ten sposób możemy zaproponować wykonanie największych pieczątek dostępnych na rynku, ekskluzywnych stempli drewnianych z ręcznie rzeźbioną głownią, pieczątek wielokolorowych z ponad 20 kolorami tuszu.  To wszystko wykonujemy szybciej, lepiej i taniej niż  konkurencja. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta wyrobu pieczątek nietypowych.

Duże pieczątki

datownik metalowy 3960

Posiadamy w naszej ofercie ponad 80 modeli pieczątek automatycznych, ponad 50 wielkości kołków drewnianych. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu wykonanie największych dostępnych na rynku pieczątek. W chwili obecnej największą dostępną na rynku pieczątką automatyczną jest automat szkieletowy metalowy Colop 3900. Oferuje on możliwość umieszczenia gumki o wymiarze do 103×53 mm.
Więcej informacji o produktach firmy Colop znajdą Państwo na stronie: pieczątki Colop
W wypadku potrzeby zastosowania pieczątki o polu tekstowym większym niż 103×53 mm jedynym rozwiązaniem jest zastosowanie stempli drewnianych.
W Max posiadamy na stanie wiele modeli kołków drewnianych zarówno standardowych jak i w formie kołyski.  Do wszystkich stempli  oferujemy dodatkową poduszkę z  tuszem pasującą do wymiaru pieczątki.  W chwili obecnej największy dostępny kołek drewniany  oferuje możliwość wykonania największej pieczątki w Polsce , o polu 205×150 mm .
Więcej informacji na temat stempli drewnianych i dostępnych wielkości oraz kształtów znajdą Państwo na stronie: stemple drewniane, stemple z rzeźbioną głownią.
Szczegółowe informacje na temat dodatkowych poduszek do stempli na kołku znajdą Państwo na stronie: poduszki z tuszem

Pieczątki do nietypowych powierzchni

Pieczątki na nietypowe powierzchnieChoć pieczątki najczęściej przystawiane są na papierze , często występuje potrzeba stosowania ich na bardziej nietypowych materiałach. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego tuszu pieczątki wykonane w firmie Max mogą być aplikowane na wiele typów podłoży: metal, plastik, wyroby skórzane, szkło, drewno surowe, drewno malowane. Pieczątki do powierzchni nietypowych wymagają wykonania płytki tekstowej ze specjalnej gumy oraz zastosowania specjalnej poduszki na tusz. Dlatego pieczątki do nietypowych powierzchni możemy wykonać w automatach Colop lub na kołkach drewnianych , do których dostępne są specjalne poduszki na tusz szybkoschnący.
Więcej informacji na temat nietypowych materiałów, na których można aplikować pieczątki można znaleźć na stronie: tusze niestandardowe

Pieczątki z kodem QR

Pieczątka kwadratowa z kodem QRKod QR jest niezwykle uniwersalną, pojemną i ciekawą formą przekazu informacji . Jego komercyjne zastosowanie zwłaszcza w celach reklamowych jest trudne do przecenienia . Kod QR dzięki swojej pojemności i łatwości odczytania może mieć szereg ciekawych zastosowań. Dlatego właśnie na potrzeby naszych klientów udostępniliśmy możliwość wyrobu pieczątek z kodem QR. Jak taką pieczątkę zamówić ? To niezwykle proste: wystarczy wysłać na treść, która ma zostać zakodowana, my zajmiemy sie resztą. Nie muszą Państwo przygotowywać gotowego kodu QR, my zrobimy to za Was. Przed wykonaniem pieczątki wyślemy także wzór kodu QR do weryfikacji. Więcej informacji na temat pieczątek z kodem QR można znaleźć na stronie: pieczątki z kodem QR

Pieczątki do toreb papierowych

pieczątki do toreb papierowych

Rosnąca świadomość ekologiczna w społeczeństwie sprawia, że rozwiązania proekologiczne przestają być tylko modą elit, ale stają się coraz powszechniejszym sposobem na polepszenie wizerunku przedsiębiorstwa. Dlatego właśnie torby papierowe stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem nie tylko wśród rynkowych potentatów rynku, ale także w niewielkich firmach branży detalicznej. Istotną barierą dla małych przedsiębiorstw jest jednak dość wysoki koszt nadruku na torbach papierowych i wymóg złożenia jednorazowo dużego zamówienia. Najtańszą alternatywą wysokonakładowego nadruku na torbach są pieczątki do toreb papierowych. Dzięki ich stosowaniu mogą Państwo wykonać nadruk nawet na pojedynczych egzemplarzach toreb w dowolnym, wybranym przez Państwa momencie. Nadruk za pomocą pieczątki można stosować na różnych wielkościach toreb. Dzięki dostępności w naszej ofercie ponad 20 kolorów tuszu możliwość wykonania różnokolorowych nadruków staje się kolejnym argumentem za zakupem kompletu stempli lub pieczątek do nadruku na torbach. Więcej informacji na ten temat znajda państwo na stronie: pieczątki i stemple do nadruku na torbach papierowych

Pieczątki wielokolorowe

Tusz do pieczątek kolorowych

Jesteśmy jedyną firmą na rynku, która ma w ciągłej sprzedaży ponad 20 kolorów tuszu  do pieczątek standardowych.  Jako jedni z niewielu samodzielnie wykonujemy  pieczątki wielokolorowe, nie zlecając tego firmie zewnętrznej . Dzięki temu wykonane u nas pieczątki kolorowe są nie tylko tańsze,  mogą zawierać więcej niestandardowych kolorów, ale przede wszystkim wykonujemy je w trybie ekspresowym- w ciągu do 24 godzin. Pieczątki wielokolorowe wykonujemy w oparciu o automaty Wagraf lub Colop.  Automaty samotuszujące Trodat nie posiadają poduszek, które można poddać  obróbce laserowej.
Pieczątki kolorowe możemy wykonać zarówno w automatach standardowych jak i nietypowych ( okrągłych, kwadratowych czy metalowych szkieletowych. największy dostępny wymiar pieczątki kolorowej to 103×53 mm).

Pieczątki graficzne

Pieczątka graficzna na kołku drewnianymZastosowanie grawerowania laserem przy wyrobie gumki do pieczątki umożliwia wykonanie nawet bardzo skomplikowanych wzorów z najwyższą precyzją. Specjalny materiał Colop o najwyższej jakości ( zwany potocznie gumą ) umożliwia nawet wykonanie pieczątek z symulacją odcieni szarości. Każdorazowo dobieramy odpowiednie parametry grawerowania tak, aby uzyskać jak najlepszą jakość finalną produktu, czyli najwyraźniejsze odbicie pieczątki.  Należy pamiętać, iż dla czytelności grafiki niezbędne jest osiągnięcie przez nią określonej minimalnej wielkości . Dla każdego obrazu  wielkość ta może być inna. Równie istotne jest dostarczenie grafiki w postaci pliku wektorowego. Pliki z grafiką bitmapową są akceptowane tylko w wypadku zdjęć ( symulowanie odcieni szarości). Oczywiście możemy otrzymaną grafikę bitmapową na prośbę klienta przerobić na wektorową, jednak wiąże się to z dodatkowymi opłatami.

Pieczątki o nietypowym kształcie

Stempel duzy kołyska

Pieczątka do toreb na kołku – kołysce

Zastosowanie grawerowania laserem umożliwia nam wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych wzorów , w tym symulację odcieni szarości.    Należy rozróżnić kształt pieczątki od kształtu jej odbicia. Kształt pieczątki ( automatu lub kołka) jest z góry określony. W naszej ofercie występuje w chwili obecnej ponad 80 modeli automatów samotuszujących i ok. 50 wzorów  stempli drewnianych . Nie wyczerpuje to jednak wszystkich możliwości wykonania pieczątki. Proszę pamiętać, iż na  każdy automat lub kołek można przykleić dowolnego kształtu  gumkę, jeśli oczywiście nie będzie ona większa od maksymalnego pola tekstowego   danej pieczątki.  Na przykład w automacie Wagraf 4 można przykleić nie tylko gumkę  prostokątna, również kwadratową , okrągłą, owalną, o nieregularnym kształcie, jednak pod warunkiem , iż zmieści się ona  w polu 55×20 mm.   Podobnie  jest w wypadku stempli drewnianych . Z uwagi na fakt, iż wykonujemy gumki tekstowe o dowolnym polu ( nie większym  niż 210×297 mm)  każdorazowo  taką gumkę dostosowujemy do najbardziej pasującego kołka. Drobne  różnice wielkości nie  mają wpływu na odbicie pieczątki ( pozostałe wolne miejsce po prostu nie będzie zapełnione i nie będzie się odbijać).

Pieczątki na gumie ryflowanej

Stempel drewniany drukarenka z gumą ryflowaną

Zastosowanie gumy ryflowanej umożliwia wykonanie  wielu nietypowych pieczątek , w których istnieje potrzeba wymiany kilku lub kilkunastu haseł lub liczb przez użytkownika . Guma ryflowana znajduje się zarówno na powierzchni stempla  drewnianego i stanowi podstawę wykonania  cyfr/liter/haseł.  największa dostępna pieczątka na gumie ryflowanej może mieć wymiar do 150×200 mm .  Typowe zastosowania pieczątki drukarenki : datownik z pełnymi polskimi nazwami miesięcy, datownik połączony z numeratorem  i ewentualnie dodatkową treścią , datownik z potrzebą zmiany  kilku lub kilkunastu haseł. Zaletą takiej pieczątki jest niski koszt , możliwość stworzenia bardzo uniwersalnej pieczątki poprzez łączenie wielu haseł.   Stempel nadaje się do stosowania z tuszami specjalistycznymi (szybkoschnącymi, wodoodpornymi, do metalu, drewna, szkła).