Pieczątki nietypowe

Pieczątki nietypowe … to dla nas takie typowe. Specjalizujemy się w realizacjach, których inne firmy się nie podejmują. 23 lata doświadczenia, 40 kolorów tuszu, 50 modeli stempli, 80 modeli automatów samotuszujących . te dane mówią same za siebie. poznaj nasza ofertę pieczątek do zadań specjalnych

Największe pieczątki

największe pieczątki

Posiadamy największe pieczątki automatyczne, metalowe szkieletowe oraz stemple na rynku . U nas wykonasz pieczątkę do wymiaru 15×20 lub 12×24 cm.  Dowiedz się więcej o optymalnych dla Ciebie rozwiązaniach, dobierz kolor i rodzaj tuszu do swoich potrzeb.

Nietypowe powierzchnie

Pieczątki do nietypowych powierzchni

Jeśli pieczątka ma być aplikowana na nietypowym podłożu: drewnie, plastiku, metalu, skórze ludzkiej, itp  niezbędna będzie dobranie odpowiedniego tuszu. Tusze specjalne wymagają zaś odpowiedniej poduszki i płytki tekstowej.  Sprawdź jakie rozwiązanie możemy Ci zaproponować.

Pieczątka z kodem QR

Pieczątki do nietypowych powierzchni

Kod QR ze względu na swoją uniwersalność  jest coraz bardziej popularny. Dlaczego więc nie wykorzystać go na pieczątce ?  Prześlij nam  swój kod lub podaj informacje, wygenerujemy go dla Ciebie. Dowiedz się jak wykorzystać go na pieczątce.

Nadruk na torbach/kartonach

największe pieczątki

Nadruk na torbach i kartonach od 1 sztuki … dzięki naszym stemplom to możliwe.  Pomożemy dobrać wielkość, wybrać odpowiedni kolor i doradzimy jak zminimalizować koszt nadruku.

Pieczątki kolorowe

Pieczątki kolorowe

Najwyższa jakość graweru laserowego, 40 kolorów tuszu do wyboru, wieloletnie doświadczenie i ekspresowa realizacja- to nasze atuty. Sprawdź ofertę pieczątek wielokolorowych.

Guma ryflowana

Stempel z guma ryflowaną

Guma ryflowana pozwala na ułożenie  własnej treści z poszczególnych liter, cyfr, symboli. Szczególnie przydatna na liniach produkcyjnych do znakowania partii towaru.  Możemy wykonać stemple do 20×15 lub 12×24 cm z podkładem ryflowanym. Wyceny indywidualna, prosimy o kontakt