EKSPRESOWY WYRÓB PIECZĄTEK – TYLKO W MAX WYKONASZ PIECZĄTKI TAK SZYBKO, NAWET OD RĘKI

Skorzystaj z poniższego formularza, aby szybko zamówić pieczątkę.

  Wycena zostanie wysłana na podany przez Państwa e-mail. Akceptacja wyceny i ewentualnie projektu (jeśli zaznaczyli Państwo opcję: chcę otrzymać projekt) wymagana jest do rozpoczęcia realizacji zamówienia.

  Wysłanie formularza wymaga zgodny wszystkie poniższe punkty

  Pieczątki Warszawa- tryb ekspresowy

  Pieczątki w trybie ekspresowym wykonane są w technice grawerowania laserem, co zapewnia ich najwyższą jakość.  Czas realizacji jednej standardowej wielkości pieczątki może zamknąć się nawet w pięciu minutach , sam proces grawerowania zajmuje ok. 2-3 minut.   Należy jednak pamiętać, iż czas wykonania pieczątki zależy od wielu czynników, dlatego nie każde zamówienie możemy wykonać w ciągu 5 minut. Tryb ekspresowy dotyczy zamówień standardowych pieczątek ( w automatach o wielkości pola do 55×20 mm) , których projekt  nie obejmuje projektowania znaków graficznych lub zawiera wyłącznie tekst.

  Jakich pieczątek nie da się wykonać w trybie ekspresowym

  1/ wymagających stworzenia skomplikowanego projektu graficznego

  W wypadku przygotowania prze naszych grafików standardowego projektu tekstowego czas jego realizacji wynosi 2-5 minut wliczając w to akceptację przez klienta. Jeśli projekt ma zawierać również grafikę, lecz otrzymamy ją w pliku wektorowym z czcionkami zmienionymi na krzywe czas realizacji będzie zbliżony do poprzedniego. W wypadku otrzymania pliku bitmapowego(tif, jpg, png, bmp) istnieje potrzeba jego wektoryzacji, co może wydłużyć termin realizacji nawet o kilka godzin.

  2/  pieczątek o dużych wymiarach ( powyżej 5×10 cm ) lub standardowych , ale w większej ilości

  Na dłuższy czas realizacji pieczątek w trybie ekspresowym m a wpływ także liczba zamawianych jednorazowo sztuk i ich wielkość. . W wypadku kilkunastu pieczątek minimalny czas realizacji to 1 godzina. Pieczątki największe ( na stemplu drewnianym , do wymiaru 12×24 lub 20×15 cm ) wymagają często  2-5 godzin.

  3/ Pieczątek zamawianych , w okresie zwiększonej liczby zapytań

  Z uwagi na fakt, iż jakość finalnego produktu ma dla nas  priorytetowe znaczenie staramy się realizować zlecenia z należyta starannością.  Robimy co w naszej mocy , aby  zlecenie zostało zrealizowane ekspresowo. Jednak w okresie wzmożonego zainteresowania  czasami okres realizacji może ulec wydłużeniu . Może się tez zdarzyć, iż w danym momencie  realizowane jest zlecenie na dużą pieczątkę, co może spowodować pewnie przesunięcia . Dlatego nie zawsze możemy podjąć się wykonania zlecenia w trybie ekspresowym.

  4/Pieczątek niestandardowych

  Czas realizacji usługi ekspresowej może także zostać wydłużony w wypadku zamówienia nietypowego automatu samotuszującego, tuszu niestandardowego czy kołka rzeźbionego. Także usługi takie jak wykonanie pieczątki kolorowej , suchego stempla , stempla do laku wymaga znacznie dłuższego okresu wykonania.

  5/ Braku akceptacji wyceny lub projektu przez klienta

  W większości wypadków przed przystąpieniem do realizacji zamówienia wysyłamy klientowi wycenę. po jej akceptacji przesyłamy projekt pieczątki . Jeśli zamawiają Państwo usługę wyrobienia pieczątki w trybie ekspresowym , na czas  wykonania zlecenia duży wpływ ma szybkość  Państwa reakcji . jeśli nie otrzymamy akceptacji, nie możemy przystąpić do wykonania zlecenia .