NAJWIĘKSZE PIECZĄTKI

Duże pieczątki i stemple to nasza specjalność. Z uwagi na fakt bardzo rozbudowanych stanów magazynowych i najnowocześniejszego systemu grawerowania laserem możemy zapewnić naszym klientom realizację nawet najbardziej nietypowych zleceń. Jeśli potrzebują Państwo naprawdę dużych pieczątek – nasza firma jest najlepszym miejscem, aby je znaleźć. Poniżej krótka prezentacja największych dostępnych pieczątek na rynku

Duże pieczątki plastikowe

Automat plastikowy Colop 60 Automaty plastikowe są najczęściej spotykaną formą pieczątek. Są poręczne, wygodne, lekkie a także znacznie tańsze od metalowych-szkieletowych. Automaty standardowe mają wymiar do 55×20 mm, co w zupełności pokrywa 80 % zapotrzebowania na pieczątki. Jeśli potrzebna jest większa pieczątka można skorzystać z automatów o niestandardowej wielkości i kształcie. W segmencie pieczątek plastikowych o większych wymiarach w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie polecamy produkty marki Colop.
Największym prostokątnym plastikowym automatem samotuszującym jest Colop Printer 60 o polu 73×34 mm. Umożliwia on umieszczenie nawet 8-9 linijek tekstu. Doskonale nadaje się do pieczątek księgowych czy pieczątek kolorowych.
Jeśli chodzi o największe plastikowe automaty samotuszujące o nietypowych kształtach to dostępne są następujące modele:
automat okrągły: Colop R50 o maksymalnej średnicy płytki testowej 48 mm
automat owalny: Colop O55 o polu tekstowym 53×33 mm
automat kwadratowy: Q43 o polu 41×41 mm
prostokątny podłużny: Colop 45 o polu 80×23 mm

Duże pieczątki metalowe

Największy automat metalowy Colop3900Wszyscy wiodący producenci automatów samotuszujących mają w ofercie duże automaty szkieletowe metalowe. Największym automatem metalowym Wagraf jest model Huzar 80 o polu 68×46 mm. W ofercie Trodat największym automatem jest model Professional Line 5212 o maksymalnej powierzchni płytki tekstowej 112×68 mm. Największym dostępnym na rynku automatem metalowym szkieletowym Colop jest model 3900, który oferuje powierzchnię 103×53 mm. Automaty metalowe szkieletowe charakteryzują się zdecydowanie większą wytrzymałością niż ich plastikowe odpowiedniki, dlatego doskonale sprawdzają się wszędzie tam , gdzie duże pieczątki są intensywnie użytkowanie. Są też znacznie cięższe, co wpływa na  stabilność, choć dla niektórych klientów może to być ich wadą. Natomiast ich cena jest wyższa w porównaniu z plastikowymi modelami.

Największa pieczątka automatyczna w technologii fleszowej: Colop Eos 140

EOS 140 pieczątka fleszowaW naszej ofercie nie może zabraknąć także największej pieczątki wykonanej w technice fleszowej. Pieczątki Colop serii EOS charakteryzuje typowa dla tej marki najwyższa jakość, ciekawy design i  znakomite parametry. Colop EOS 140 to największa pieczątka automatyczna oferująca maksymalne pole tekstowe 121×89 mm. Takie pole nie jest dostępne w żadnej innej pieczątce automatycznej. Pieczątki fleszowe zwane też czasami pieczątkami beztuszowymi posiadają niezwykle wydajny system tuszowania, dzięki czemu mogą się Państwo cieszyć wysoka jakością liczoną w tysiącach odbić. Pieczątki EOS 140 wykonywane są na specjalne zamówienia, nie są dostępne w usłudze ekspresowej.

Największe datowniki

Datownik Trodat 5480Duże datowniki  przydają się zwłaszcza w dziale księgowości. Charakteryzuje je ergonomiczna budowa i dobre wyważenie, ułatwiające przystawianie. Są to modele metalowe szkieletowe, dzięki czemu cechują się niezwykłą wytrzymałością oraz sprawdzają się wszędzie tam, gdzie pieczątki są intensywnie użytkowane. Największym datownikiem metalowym szkieletowym firmy Wagraf jest Huzar D80 o polu 80 z płytką tekstową 68×46 mm. Największy datownik firmy Trodat to model 5480 o wymiarze gumki 66×45 mm. Największy na rynku model datownika to Colop 3960 o polu 103×53 mm.

Największe pieczątki na stemplu drewnianym

Stempel drewniany z logoJeśli potrzebują Państwo naprawdę dużej pieczątki, to w naszej ofercie dostępne są wyłącznie stemple drewniane. Miło nam zakomunikować, iż jako jedyna firma w Polsce posiadamy największe stemple drewniane o wymiarach:  15×20 cm i 12×24 cm. Oferujemy także pasujące do nich poduszki na tusz zarówno wodny (standardowy- do papieru zwykłego) jak i szybkoschnący (poduszki filcowe). Największy stempel o podstawie okrągłej ma średnicę 7,5 cm. Możemy jednak wykonać pieczątkę okrągłą o średnicy do 143 mm (wykorzystując stempel kwadratowy 15×15 cm). Oczywiście są to wymiary maksymalne, w ofercie posiadamy również mniejsze stemple.

Największe gumki (płytki tekstowe)

Jeśli potrzebują Państwo wyłącznie największej płytki tekstowej-gumki , bez nośnika (automatu lub stempla drewnianego)  istnieje możliwość wykonania takiej płytki w formacie A4 (210×297 mm) lub na specjalne zamówienie nawet A3 (420×297 mm). W wypadku tak dużej płytki sugerujemy zastosowanie pogłębionego graweru

Galeria przykładowych realizacji: