Pieczątka dekretacyjna

Proces dekretacji dokumentów można zdecydowanie usprawnić stosując pieczątki i stemple. Poniżej prezentujemy państwu gotowe wzory, które można modyfikować: dodać dodatkowy tekst, wiersz, zmienić  stanowisko, kolejność, itp. Mogą  Państwo także przesłać własny wzór .  Sugerowane wielkości  to optymalny wymiar, który zapewnia, iż treść będzie czytelna a płytka tekstowa zmieści się w wybranym nośniku.

Inne produkty, które mogą Ci się spodobać:

Pieczątki z logo

stempel z logo

Logotyp stanowi podstawowy element  identyfikacji wizualnej  firmy. Warto więc rozważyć umieszczenie go na pieczątce.  W jakim pliku przesłać logo, jak może i jak powinna wyglądać pieczątka z logo, jak w innowacyjny sposób można jej użyć- tego dowiedzą się państwo na naszej stronie o pieczątkach z logo

Stemple do toreb

stempel do toreb i kartonów

Torby papierowe i kartony  to doskonały nośnik reklamy.  Jednak  wykonanie nadruku jest kosztowne i wymaga dużej skali zamówienia . Alternatywa są pieczątki do nadruku . Mamy najwiksze doświadczenie na rynku , bogatą paletę  kolorów tuszu i największe stempel na rynku: 20×15 lub 12×24 cm.

Faksymile

Faksymile

Faksymile- pieczątka z podpisem   może okazać się niezwykle pomocna. Jak poprawnie przesłać skan podpisu, jaką wielkość , kolor i nośnik najlepiej wybrać, no i jak w nietypowy sposób wykorzystać posiadaną faksymile- tego dowiesz się tylko na naszej stronie.