Stemple

Jest to szeroka kategoria produktów obejmująca zarówno typowe pieczątki na stemplu drewnianym,jak i pieczęcie suche, do laku,referentki. W naszej ofercie znajduje się duży wybór stempli drewnianych w różnych kształtach i wymiarach. Do każdej z nich dostępna jest poduszka na tusz zarówno  klasyczny tusz wodny ( do stosowania na zwykłym papierze, tekturze, surowym drewnie) jak i specjalistycznych (szybkoschnących, dostosowania na powierzchniach nietypowych).

Stemple drewniane-pieczątki

Najpopularniejsza podgrupa produktów z tej kategorii. Stemple drewniane są wciąż powszechnie stosowane. Ich dużą zaletą jest niższa cena, lepsze dopasowanie do wielkości płytki, a przede wszystkim możliwość wykonania pieczątek wielkogabarytowych: tabelarycznych,opisowych,graficznych, z logo.  Max oferuje stemple w rozmiarze XXL: nawet15x20 cm lub 12x24cm.Takie pieczątki drewniane są stosowane zwłaszcza w dzialeksięgowości lub do znakowania toreb papierowych i kartonów.

Stemple do laku

Mniej popularna kategoria stempli,znajduje zastosowanie zwłaszcza do celów ozdobnych oraz zabezpieczenia dokumentacji,listów.