PROMOCJE W MAX – JESZCZE LEPSZE OFERTY NA WYRÓB PIECZĄTEK, DRUK CYFROWY I OPRAWĘ, GRAWEROWANIE

Automaty biurowe Wagraf – 10 % rabatu

Automat Wagraf wersja biurowa

Zapraszamy do  naszej promocji automatów Wagraf 2,3,4 w wersji biurowej ( bez zamknięcia do przewożenia ).  Do wyczerpania zapasów pieczątki  w tych automatach są o 10 % tańsze.   Promocja nie łączy się z innymi rabatami . Pieczątki dostępne standardowo z tuszem: czarnym, czerwonym , niebieskim, zielonym lub z poduszką nienasączoną do tuszu wodnego. Wersja kolorystyczna tylko  w ramach egzemplarzy dostępnych na stanie ( nie gwarantujemy pełnej dostępności prezentowanej powyżej palety).

 Karty plastikowe z danymi do faktury

Dostępne kolory kart plastikowychTylko do końca sierpnia oferujemy wykonanie kart plastikowych z danymi teleadresowymi  w cenie: 15 zł brutto za 2 karty lub 19,99 zł brutto za 3 karty.

Standardowe wymiary karty , estetyczny wygląd , druk w kolorze czarnym  o zwiększonej odporności na ścieranie. Do wyboru karty w kolorze: białym , złotym, srebrny, niebieskim, czerwonym .

Więcej informacji na temat druku kart znajdą państwo na stronie: karty plastikowe

Z kartą kibica 10 % rabatu

Z radością informujemy wszystkich kibiców, iż obecnie każdy posiadacz KARTY KIBICA  upoważniony jest do otrzymania 10 % rabatu na wszystkie usługi oferowane w firmie Max.
Wystarczy kliknąć na poniższy baner, aby dowiedzieć się więcej.

 fundacja-kibica

[hr top=”0″ bottom=”0″]