CENNIK

Tu znajda Państwo informacje  dotyczące bieżących cen oraz promocji na produkty i usługi firmy Max . Z uwagi na dynamiczne rozszerzanie zakresu naszych usług nowości, wyroby na specjalne zamówienie nie są w naszym cenniku ujęte . Jeśli nie mogą Państwo zlokalizować  towaru lub usługi, która stanowi przedmiot  zainteresowania prosimy o kontakt droga mailową lub telefonicznie, ewentualnie za pośrednictwem formularza kontaktowego. Nasz cennik został podzielony na działy tematyczne, aby ułatwić nawigację.
Cennik w wypadku części usług ma charakter jedynie ogólnoinformacyjny. Dokładną wycenę na grawerowanie, druk cyfrowy w kolorze, wykonanie ekslibrisu, dużych płytek tekstowych do pieczątek wyceniamy indywidualnie. Podobnie w wypadku dużych zamówień prosimy o przesłanie zapytania , gdyż w ten sposób będziemy mieli szansę zoptymalizować cenę usługi do Państwa konkretnych potrzeb, co może znacząco wpłynąć na obniżenie ceny jednostkowej.
W wypadku niektórych usług istnieje pojęcie tzw. ceny minimalnej. Oznacza to, iż z uwagi na wysokie koszty obsługi urządzeń zamówienia jednostkowe o niskiej wartości mogą być wycenione według stałej stawki (na przykład cena minimalna usług ksero to 1 zł, cena minimalna wykonania tabliczki grawerowanej laserem to 15 zł+vat).
Ceny podane w cenniku są cenami netto ( chyba, iz zaznaczono inaczej ) i nie zawierają 23 % podatku VAT. Przed złożeniem zamówienia należy zapoznać się z regulaminem usług w firmie Max

Kliknij, aby otworzyć aktualny cennik netto usług firmy Max